A

Binbaşı
19 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
8 yıl
Parov Stelar
Jazz plaklarıyla bol bol uğraşıp, harika parçalar çıkaran, çok özgün bir müzisyen.
Tavsiye ediyorum, dinlemelisiniz.
Kesinlikle kaliteli müzik yapıyor.
2 yılı aşkın süredir dinliyorum, son zamanlarda tekrar bir patlama yaşadım, daha fazla dinlemeye başladım.
Biraz video-klip ekleyeyim, inceleyin, dinleyin.

Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
A
8 yıl
Çukurova-Bıldırcın/Üveyik
Arkadaşlar malum sezonumuz önümüzdeki haftasonu Akdenizde açılıyor, Karadenizde bir hafta önce açıldı. Çukurova bölgesinde önerdiğiniz avlaklar var mı, burda birbirimizle paylaşsak.


Eğer isteyen olursa tabi. Benim bildiğim ve gittiğim güzel avlaklar var, haritada gösterebilirim.
A
10 yıl
DH'den öğrendiklerimiz ?
Gayet açık bi soru var başlıkta arkadaşlar.


Aklıma geldikçe yazıcam ama ilk etapta aklıma gelenleri yazayım.

*WoW bölümünde biir çok şey öğrendim,arkadaşlar edindim.

*Esc tuşuyla msnde konuşmanın kapatıldığını öğrenmiştim

*İlluminati hakkında bayağı yazı okudum burda,az çok bilgi sahibi oldum.

*Sağlık forumlarında bir çok yararlı bilgi elde ettim.

*Sinema-Müzik bölümünde bir çok müzik grubu ve bir çok film önerisi aldım.

*Ehh üniversite tercihleri sırasında tabii ki eğitim bölümünde bir çok şey okudum,yorumladım.

*Donanım bölümünde bilgisayarımla alakalı bir çok şey öğrendim.

bunun gibi bir çok şey yazabiliriz tabii,aklıma geldikçe artırıcam. Peki sizler?
A
10 yıl
Kız kardeşime doğum günü hediyesi =)
Arkadaşlar ufak kız kardeşimin doğum günü bugün,ve iki gündür geziniyorum ama bi türlü karar veremiyorum ne alıcağıma. Bi kaç şey buldum alıp memlekete gidicem,bugün yanında olmak istiyorum
Bu arada ben almayı düşündüğüm şeyleri yazayım ;

*Yan Flüt
*Müzik Çalar
*Çanta
*Atkı-bere takımı
*Ayakkabı
*Mudo da çok güzel bi termus buldum aslında çok seviceğine inandığım,tek kişilik böyle okula falan içecek götürebileceği.
*Resim yapabileceği bez-kağıt-boya vs şeyler.
Kız kardeşim ergenliğe yeni adım atıyor arkadaşlar,yani onun ilgisini çekebilecek onu çok yönlü olmaya sevkedicek,ona yeni ilgi alanları yaratabilecek ve abisinin hediyesini hiç unutmayacak bir şeyler istiyorum ama karar veremiyorum. Tabi forumda onu en iyi tanıyan benim,ona en uygununu seçecek olan benim nihayetinde ama görüşlerinizi çok merak ettim. Yukarıda yazdıklarım harici önerileri olanlarında önerilerini bekliyorum,belki aynı durumu yaşamı olanlar vardır,görüşlerinize önem veriyorum sizlere güveniyorum

Ve ona alıcağım ilk hediye bu arkadaşlar,daha önce pasta alıyordum hep
A
10 yıl
Kültür ve bilim topluluğu
Arkadaşlar birbirimizle daha likid bir şekilde konuşup,kavramlara dokunabileceğimiz bir msn grubu kuralım mı ? Felsefesinden matematiğine kadar ; sanat,tarih,pozitif bilimler yani aklımıza gelebilen bir çok şey hakkında konuşabileceğimiz,fikir alışverişi yapabileceğimiz,birbirimize yardım edebileceğimiz bir platform oluşturmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Tabii ki Donanımhaber çok güzel bir ortam ama üstte yazdığım gibi daha akıcı,daha çabuk iletişim kurabileceğimiz bir platform bence çok güzel olur. Sizin bu konuda fikirleriniz nedir?
A
10 yıl
Mersin
Arkadaşlar aranızda hiç mersinde olup balık tutan yok mu ? Bi tekne kiralayabiliriz,toplanıp hep birlikte balık tutarız. Tek başıma sıkılıyorum ben açıkcası,balık tutmak çok keyifli bende yeni başladım sayılır ama insan ne yaparsa yapsın tek yapınca hep sıkılıyo bi zamandan sonra. Varsa aramızda bu durumu yaşayan ya da yaşamayan farketmez mersinde birlikte balık tutmak isteyen,burdan haberleşelim görüşelim.
A
10 yıl
Mersinden oynayan var mı ?
Arkadaşlar şu merete tekrar başlayasım var gibi be,malum dosya çok büyük cd leri falan olması lazım bende ama woltk ve catayı sadece key olarak aldım. Cd ler nerde bulamadım falan ya benim bilgisayara wow atmam lazım var mı mersinden bunu yapabileceğimiz birileri ya da bi kafe tarzı bi yer? Mutlaka vardır ama forumda denk gelmesi şansıma kalmış. Bilen arkadaşlar çıkabilir bir yılı geçti sanırım wow forumuna gelmeyeli,oyuna girmeyeli,yardımcı olun da konu yukarda kalsın mümkünse bi yardımcı olun kardeşinize.
A
11 yıl
Okulu bıraktım,yeni tercih yapıcam önerileriniz arkadaşlar
Ben istanbul üniversitesinde okuyordum arkadaşlar,2009 girişliyim. Bu sistemde sınava girdim bu yıl. Ygsde 7850.ci oldum,lysde de matematikten 8 yanlış geometriden 4 yanlış 2 boş yaptım. Fizikten 4 yanlış yaptım. Kimyadan bir yanlış,biyolojiden de hepsini doğru yaptım. 2009daki sıralamamdan çok daha kötü bi sıralama gelecek eminim ama gönül istemeyince de okunmuyo be. Okul puanımda 2009da 76 küsürdü diploma notum 88.4,okul puanımıda bilmiyorum,sizce ilk 10bin falan olur mu pek anlamıorm cidden bu konuda yardımınızı bekliyorum,mühendislik için sıralama,mf3 için sıralama ne olur kaba bi rakam ? biraz içimi rahatlatim istiyorum çünkü bilet falan alıcam gidip kaydımı düşürcem sonuçlarda açıklanmadı çok ters zaman dilimine denk geldi tatile çıkamadım hala. K.bakmayın yani böyle sıralama tahmini başlıkları baydı sanırım herkesi ama puan hesabı falan hepsinde bana bi yardımcı olursanız çok mutlu olurum :) Bu arada fizik tedavi ve rehabilitasyon bırakıyorum,bilgi almak isteyenlerede yardımcı olabilirim.
A
11 yıl
Zamanınızı verimli kılmak için neler yapıyorsunuz?
Merhaba,herkese en iyi akşamlar diliyorum :)

Başlıktan alıyorsunuzdur sanırım,çok merak ettim ve belki bu konuda birbirimize faydalı şeyler gösterebiliriz diye düşündüm.Aşırı derecede zaman sorunu yaşıyorum özellikle bu yıl son derece fazla olmaya başladı.Sabah uyanıyorum ve gece yatağa girdiğimde resmen kendime hiç vakit ayıramadığımı hissediyorum ya. Ufak bir örnekle anlatayım; sabah altı sularında uyanıyorum yani uyanmak zorundayım,arkadaşları uyandırıyorum yada biri tarafından uyandırılıyorum ama genel olarak aynı saatlerde monoton bi havada uyanıyoruz işin özü.Sonra kahvaltı,hazırlan et falan derken bi otuz-kırk dakika geçiriyoruz en az,saat yedi gibi durağa varmış oluyoruz yedi de otobüse biniyorum otobüslerde her sabah yaklaşık bi yetmiş beş dakika kadar ayakta durmak zorunda kalıyorum,ardından okula varmış oluyorum on dakikaya ders başlıyor,ortalama iki gün sabah saatlerinde labarotuarlar blok oluyor saat onbire kadar hiç kafayı kaldıramıyorum bi dışarı çıkamıyorum malesef. Diğer günler tenefüslerde yani on dakikalık molalarda kahve,çay falan içiyoruz genelde eh hoş beş et derken ders başlıyor ve öğlen aramız,yemek molamız On iki buçukta başlıyor,bir buçukta bitiyor. Saat bire doğru yemeğimi alıp oturmuş oluyorum masaya onu ye,lavaboya git derken Bir çeyrek falan oluyor yine bi vaktim kalmıyor doğru dürüst. Ardından yine dersler oluyor anormal bi durum olmadığı sürede 4 çeyrekte bitiyor okulum. Okuldan çıkıp eve gitmem tahmini olarak saat altıyı buluyor. Akşam yemeği hazırlıyayıp yiyoruz evi toparla yatakları düzle bi çeki düzen ver sofra,bulaşık falan derken saat yedi oluyor. Sonra malum biraz ders çalışıyorum yaklaşık bi iki-üç saat kadar düzenli olarak ders çalışıyorum ki bu yüzden sınav dönemleri düzenimi bozmama gerek kalmıyor.Ders bittikten sonra telefonla konuşuyorum biraz ne bilim kitap okuyorum arada,yada arkadaşlarla muhabbet ediyoruz,misafirimiz oluyo ya da,böyle böyle saat onbirde kendimi yatakta buluyorum,resmen bitmiş,gözler kaymış bir halde.Ve yukarda anlattığım gibi bir güne merhaba diyorum ardından... Cuma akşamları ve cumartesi akşamları biraz dışarı çıkabiliyorum,pazar günü gündüz de çıkabiliyorum ama maddi olanaklarım çok fazla olmadığından dolayı çoğu zaman arkadaşlarımla ya da kitaplarımla,ya da sadece gezerek geçiriyorum. Çok sosyal bir insanım aslında kendi içimde,normalde böyle monoton bi hayata sahip değildim ve iyi bir şey değil bunun da farkındayım. Kendime yeni bi düzen kurup biraz daha relaks biraz daha heyecanlı,arada bi dalgalanmalar olan bi hayat istiyorum,ve bunun için gerekli olan zamanı yaratmak için kendime,bi arayış içindeyim,sizin önerileriniz varsa lütfen buyrun
A
12 yıl
Prepare to hit The Ruby Sanctum ...New 3.3.5 Patch Notes Available
Zarhym has released the 3.3.5 patch notes for the next content update for World of Warcraft, and while it doesn't offer much meat in terms of the number of changes, players will be happy to know that more content will be available before Cataclysm hits.

Prepare to hit The Ruby Sanctum ...

General

The Ruby Sanctum, an all-new 10- and 25-player raid featuring normal and Heroic difficulties, is now available for testing! Players will find the dungeon entrance below Wyrmrest Temple in Dragonblight.
Copied Test Realm characters are not copied with their achievement history in order to better facilitate the character copy process.
User Interface

Chat Frame

Players can now right-click on any chat type (Whisper, Trade, General, Party, Raid, etc.) and choose the Pop Out Chat option. This will move that chat type to a separate tab in the Chat frame which can be undocked and moved anywhere on the screen.
* Using the Pop Out Chat option on a Whisper will place the conversation with that player in a separate tab.
* Any time a conversation with another player is put into its own tab, the tab will glow when a new message is received.
Hovering over the Chat Frame and using the mouse wheel will allow players to scroll through chat text.
Players can select Classic Mode under Interface Options to keep the Chat Frame functionality closer to what it was prior to patch 3.3.5.
The Simple Chat User Interface option has been removed.
Friends List

A new icon has been added to the top left of the Chat Frame which will open up the Friends list.
In addition to its current functionality, the Friends List will now allow players to add Battle.net accounts (Real ID). Players will have to confirm that they are friends in order for a Real ID to be added. Once Real ID friends, players can communicate cross-game, cross-faction and cross-realm.
A new Pending tab has been added where players can accept or decline a Real ID friend request, or select the Report Spam or Block Communications buttons.
Players can now select from three statuses which will be visible to their friends: Available, Away and Busy.
A Broadcast window has been added to the top of the frame. Players can use this to broadcast a message to all of their Real ID friends online. This message will also be displayed under the broadcaster’s Real ID information in each friend’s list.

Arkadaşlar 3.3.5 patchi ile Catalsyme hazırlıklar başlamış bulunuyor.Dragonblightda bulunan wyrmst temple civarlarında Ruby Sanctum raidi oyuncuların hizmetine sunuldu.
Genel olarak da chat ayarları ile yeni düzenlemeler geldi.Özellikle whisperların yeni pencerede açılabilmesi çok iyi olmuş gibi görünüyor.
Artık oyunda durum belirtebileceğinz away-busy-afk olarak üç seçenek vermişler.
Real ID olayı aktifleşti ve diğer sunuculardan battle.net accountları aracılığıyla arkadaşlarımızla vs. görüşebilmemiz mümkün.Fakat bunu ally-horde arasına olabileceği hakkında hala kafamda soru işareti var.
Herkese hayırlı uğurlu olsun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.