-

Yüzbaşı
21 Şubat 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
223 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
-
7 ay
Akp meclis üyesi selma gökçen puhahahahha
Ağrı Belediyesi'nin AK Partili Meclis üyesi Selma Gökçen, evinin mutfağında çektiği fotoğrafları esnafın astığı fiyat etiketi gibi göstermeye çalıştı. Fotoğrafların birinde yalınayak olduğu görülmesiyle paylaşımını sildi.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu haberin altına şöyle bi yorum yapmış ablamız
< Resime gitmek için tıklayın >
Yemin ederim utanma arlanma hiçbir şey kalmamış bunlarda
-
9 ay
100 milyon pound luk kazık
Jack Grealish.
-
11 ay
Mbappe7'im.. Tsu'm.. Geri dön..
Paris bu kıvama gelmişken, onca çilesini çekmişken bunu kutlamak en büyük hakkın.. Dön geri bitsin bu gurbet.

Bu konuyu görüyorsan geri dön Tsu'm.. kapat Kenshin12 adlı hesabını TsubasaMessi hesabıyla geri dön..
-
geçen yıl
şu yaşananlara sevinen sadece 2 grup var..
yunanlar ve malum partililer.. tarih bunların hepsini yazacak. gün gelecek bugün şaklaklayan adamlar ben malum partiye oy vermedim diye kendilerini aklamaya çalışacaklar.

Türkiye hiç bu kadar itibarsızlaştırılmadı. Yemin ediyorum gün gelecek insanların yüzüne bakmaya utanacaklar. Çok üzülüyorum, çok canım yanıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
-
2 yıl
düşük sistem tavsiyesi
merhaba beyler sistem toplayacağım ve çok anlamadığım için yardım gerekiyor.

çok fazla oyun oynayan biri değilim o yüzden çok uçuk modelleri almayı düşünmüyorum. lol, cs ve fm gibi oyunları 70-80 fps arası oynatsın kafi. dediğim gibi çok fazla oyun oynamıyorum, vaktim olmuyor maalesef olduğunda da arkadaşlarla bu saydığım oyunları oynuyoruz. belki bir de valorant falan olabilir.

sistemden beklentim rahatça dizi ve film izleyebileyim bir de saydığım oyunları problem yaşamadan oynatsın yeterli. çok anlamadığım için sizlere sormak istedim. yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.
-
2 yıl
Bilal Erdoğandan PlayStation açıklaması..
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan: “Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”

artık bilerek yaptıklarını, bu ülkeyi bilerek bu kadar kötü yönettiklerinden adım kadar eminim. bile bile Türkiye'yi felakete sürüklüyorlar. emin olun yazacak çok şey var ama tutuklanmak istemiyorum. bu açıklamayı bunlara rahat rahat yaptıranlara da, bunları başımıza bela edenlere de hakkımı helal etmiyorum.
-
2 yıl
Bulaştırma süresi 12 gün mü?
30 ağustos akşamı annem covid testi yaptırdı ve maalesef 1 eylülde pozitif olduğunu öğrendik. İlk 2 gün çok kötüydü sonrasında ise hızlı bir iyileşme süreci geçirdi. Evde sadece ben ve annem varız birbirimizden 14 gün boyunca uzak durduk. Geçtiğimiz cuma 10 gün oldu, aile hekimimiz semptomu yoksa çıkabilir dedi fakat biz ne olur ne olmaz diye 14 gün evden hiç çıkmadık. Bugün ilk belirtileri gösterdiği antan itibaren 18.gün sanırım. maalesef 2.testi yapmadıkları için hala hem annem hem de ben çok tedirginiz. Annem bana bulaştıracak diye ödü kopuyor, 17-18 gündür karşılıklı 2 dakika konuşamadık bile. Bu saatten sonra bana bulaştırma ihtimali var mı? İnternetten araştırıyorum fakat yazdığımla çok alakasız şeyler çıkıyor. Yani bilgilendirebilecek birileri varsa gerçekten çok sevinirim.

Bu arada pazar akşamı test oldu ve salı günü testi öğrendiğimizde annemin hemen hemen hiçbir belirtisi kalmamıştı. Sadece tat ve koku problemleri vardı ve sorduğumda onların da geçtiğini söylüyor. Şimdi ne yapmalı nasıl bi yol izlemeli? Yorumlarınızı bekliyorum.
-
2 yıl
İzolasyon süresi neden 10 güne indi?
30 ağustos tarihinde annem yüksek ateş ve şiddetli baş ağrısı sebebiyle covid testi yaptırdı ve 1 eylülde maalesef pozitif olduğunu öğrendik. Bugün aile hekimimizi arayıp karantinamızın ne zaman bittiğini sordum. Yeni kanun düzenlemesine göre 10 güne inmiş ve annemin karantinası bitmiş durumda. Lakin benim hala 15 ağustos salı gününe kadar devam ediyor. Sanırım temaslı olup hala belirti vermediğim için ben mecburen 14 gün karantinada kalıyorum. Buraya kadar problem yok.

İlk başta 27-28 gün dediler sonra 14 gün diyen oldu sonra tekrardan 21 gün falan dediler şimdi ise 10 gün diyorlar. Ne oldu da 21 günde vücuttan atılıyor denen virüs 10 günde vücudu terk etmeye başladı? Testte yapmıyorlar gerek yok diyorlar. Günlerdir annemle rahat rahat oturamadık bile ama şimdi özlem gidermek istiyorum fakat 10 gün yine çok az geliyor. Başına gelen var mı? Ne yapmamız gerekiyor? Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.
-
2 yıl
BİZİM BİR HAYALİMİZ VAR..
Futbol kendisine gönül veren milyonlarca insana bunu borçlu...
< Resime gitmek için tıklayın >

Haksız mıyım?
@Todo Al Blancos
-
3 yıl
İlk sahibinden satılık Togg
İlk sahibinden satılık Togg.
Boyasız, hasar kayıtsız. Nokta hatasız. Aracı bilen biliyor. Ölücüler ve Chpliler yazmasın.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.