T

Yüzbaşı
10 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
241 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
geçen yıl
Dua ya Değil Bilime inanın...
METİN UCA BAHSE KONU TWEETIN KENDİSİNE AİT OLMADIĞINI AÇIKLADI O YÜZDEN SİLİYORUM.

BU KENDİSİ GİBİLERİN DUA EDİLMEYE ÇIKILDIĞINDA DALGA GEÇTİKLERİ GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMİYOR TABİ.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
T
2 yıl
Torunlarıma süt alamıyorum diyeTayyibe veryansın eden teyze
T
2 yıl
İstanbul da Yeni rezerv...
Haliç te suyun renginden zengin bir rezerv olduğu açık ve net. Yüksek miktar da BO. r madeni olduğu tahmin ediliyor. Sondaj için İBB yetkilileri göreve çağırıyoruz. Ekrem İmamoğlu müjdeyi pazar günü versin. Bizi daha fazla bekletmesin.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
T
2 yıl
Yunanistan sonunda kabul etti...
Yunanistan son dönemde Türkiye'ye yönelik gerçeklikten uzak tehditlerde bulunuyordu. Özellikle Doğu Akdeniz ve bölgesel konularda maksadını aşan söylemlere imza atan Yunan yönetiminden bu sefer itiraf gibi bir açıklama geldi. Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Miltiadis Varvitsiotis, Türkiye'nin bölgeselden çok dünya gücü olma konumunda olduğunu belirtirken "Bu gerçeği küçümseyebileceğimizi sanmıyorum" dedi.


https://www.star.com.tr/politika/yunan-bakan-yardimcisi-turkiyenin-gucunu-kucumseyebilecegimizi-sanmiyorum-haber-1555555//

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/dunya/715882.aspx

https://www.haber7.com/dunya/haber/2992275-yunanistandan-turkiye-itirafi-bolgesel-degil-dunya-gucu

Yunan anladıysa herkes anlar diye düşünüyorum.
T
3 yıl
FRANSA ekonomisi zor durumda
Ülkemize genelde olumsuz yorumlar yapmakta olan neredeyse hemen hepsi uzman ekonomist derecesinde bilgili çok değerli forum üyelerinin düşüncelerine sunuyorum. Yazılarınızı sevgi ve saygı ile bekliyorum.
(inşallah bu defa da açtığım konu silinmez bundan daha kibar olamıyorum)

Renault iflasın eşiğinde Fransa Ekonomi Bakanı Bruno Le Maire, Renault'nun koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ciddi finansal sorunlar yaşadığını ve otomotiv devinin acil yardım almaması halinde batabileceğini söyledi.

https://www.donanimhaber.com/renault-iflasin-esiginde--122026
T
3 yıl
5 Yaşındaki kıza içki içirmek doğrumu..
Youtube da böyle bir video var Atatürk ün 5 yaşındaki kıza bira içirdiğine dair. Videoda manevi kızı Ülkü Adatepe kendisi itiraf ediyor. Buna biraz tarafsız baktığınızda ne düşünüyorsunuz.

Videoyu izlemek için tıklayınız
T
3 yıl
Camilere bir çirkin saldırı daha! CHP'li isim gözaltına alındı
Camilere bir çirkin saldırı daha! CHP'li isim gözaltına alındı

İzmir'de camii hoparlörlerinden İtalyanca bir marşın çalınmasıyla ilgili olarak, söz konusu anları sosyal medya hesabında paylaşan CHP İzmir eski İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir, gözaltına alındı. Yeni saldırıların ardından İzmir İl Müftülüğü, merkezi ezan sistemi uygulamasına geçici bir süreyle son verildiğini açıkladı.

https://www.haber7.com/guncel/haber/2977246-camilere-bir-cirkin-saldiri-daha-chpli-isim-gozaltina-alindi

100 yılda hiç mi birşey değişmez
T
3 yıl
Boyun kadar Konuş
Videoyu izlemek için tıklayınız


Bayrakçı CHP'li Özel'i yerden yere vurdu: Boyun kadar konuş!
SONAR Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, CNN Türk'te katıldığı programda CHP'li Özgür Özel'in sözlerine cevap verdi.

Boyun kadar konuşacaksın diyen Bayrakçı,“O oylar ittifakın oyları CHP'nin oyları ile konuşacaksın sen. İYİ Parti elini çektiği zaman 10 Puan gider, HDP elini çektiği zaman 10 puan gider, SP gidince 3 puan gider havan kime" diye tepki gösterdi
T
3 yıl
KORONA zamanında DOLAR neden yükseldi (5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi)
Şimdiye kadarki eniyi anlatan video bence.. Dolar neden kriz zamanlarında yükseliyor ve dolar neden bu kadar güçlü bir para birimi.Videoyu izlemek için tıklayınız
T
3 yıl
Bu Zihniyetin Artık Sonu Gelmiştir.
Başkan Erdoğan Sözcü Gazetesi'nin Atatürk Havalimanı için "14 milyar lira uçtu" başlıklı yalan haberine sert tepki göstererek "45 gün içinde kurmayı başardığımız hastaneyi dahi 14 milyar lira uçtu diye karalamaya kalkan bu zihniyetin artık sonu gelmiştir." dedi.


Bu zihniyetin girdiği her yerde nedense yalan ve bozgunculuk arkasından geliyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.