H

Çavuş
26 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
geçen ay
ABD'DEN LAPTOP ÖNERİSİ
Arkadaşlar herkese merhaba. Abim ay sonunda New York'a gidiyor. Benimde laptop ihtiyacım vardı inşallah laptop aldırıcam. Sizde önerim maksimum 500 dolara kadar ne aldırmamı önerirsiniz. Birde bilenler varsa eğer New Yorkda Büyük bir elektronik mağaza var mıdır?
Son olarak ben amazondan sipariş versem onun otele gelebilir değil mi sıkıntı olmaz heralde. Şimdiden teşekkürler.
H
geçen yıl
MAKSİMUM 6000 LİRA SCOOTER ÖNERİ?
Arkadaşlar merhaba günlük işlerim için 10 km arada merkeze gitmek için(40km) scooter arayışındayım ueni6başlayan birisiyim ne önerirsiniz?
Limitim 6000 dediğim gibi
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
H
geçen yıl
CORELLİ SNOOP 5.3 vs BTWİN ROCKRİDER 520
H
geçen yıl
BTWİN ROCKRİDER 520?
Arkadaşlar bisiklet alma arifesindeyim.
Btwin 520 aklıma yattı. Acaba kullanan yada bilen arkadaşlar önerir mi bide 540 modeli var ama arasında fiyat farkı fazla gerçekten değer mi sizce?
H
geçen yıl
DAĞ BİSİKLETİ ÖNERİSİ TAVSİYESİ
Arkadaşlar merhaba maksimum 1700 liraya kadar önerebileceğiniz yeni başlayan kişiye dağ bisikleti var mı?
Genelde patika ve asfaltda süreceğim
Bu arada boyum 180
Ben şu modeli buldum buna ne dersiniz bide
Corelli Snoop 5.3
Şimdiden teşekkürler
H
geçen yıl
VİSİON MU DREAM MI? KARARSIZ KALDIM?
Arkadaşlar merhaba bugün kendi aracıma çok iyi bir fiyat verince Toyota Corolla nın vision modeli için anlaştım. Ek olarak geri görüş kamerası, navigasyon çelik jant vs. Ekleyerek anlaştım. Ancak Aklımda DREAM kaldı dreamda ek olarak 16" jant hayalet gösterge elektronik el freni vs. Vardı iki versiyon arasında 10 bin fark var sizce değer mi arkadaşlar? Görüşleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler.
H
geçen yıl
COROLLA 1.4 dizel mi 1.6 benzin ve LPG mi
Arkadaşlar merhaba benim 2014 model i20 aracım var kendisini satıp coralla almak istiyorum ancak kararsız kaldım hangi model ve versiyon almalıyım? Bana yardımcı olursanız sevinirim artı ve eksilerinide yazarsanız sevinirim.
H
2 yıl
İ20 den sonra Sizce hangi ARAÇ?
Arkadaşlar herkese merhaba. Forumdaki sizlerin görüşleri gerçekten önemli oluyor o yüzden size sormak istiyorum çünkü aklım çok karışık.
Bende i20 2014 go paket araç var 1 yıl içersinde değişmek istiyorum. Ancak ne alacağıma karar vermedim o yüzden size soruyorum. Seçeneklerim ise fiyat 140 bin maksimum, otomatik vites ve sedan ya da c segmenti hatchback olmasıdır ve en son ise yakıtı uygun olması Şimdiden teşekkürler.
H
2 yıl
OTOMATİK JETTA ALINIR MI?
Arkadaşlar şu anda bende 2014 i20 var ve 1 buçuk yıl içerisinde değişmeyi düşünüyorum. Aklımda ise otomatik Jetta var. Ancak çevremden gelen yorumlara bakarak otomatik Jetta alınmaz şanzımanda sıkıntı var gibi tepkiler alıyorum sizin fikriniz nedir? Birde maksimum 140 civarı otomatik olarak ne önerirsiniz? Teşekkürler.( Yakıt önemli b ve c segment hatcbag de olabilir)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.