T

Teğmen
14 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
9 ay
NOTE 4 N910C ŞEBEKE sildim
Konuyu sildim
T
3 yıl
NOTE 4 ŞEBEKE SORUNU ÇÖZÜLMÜŞTÜR HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Arkadaşlar sorunun çözümü çok basit tabiki bulana kadar çok zaman geçti *#0011# menü açılıyor yukarıdaki menü tuşundan back daha sonra key memü büyük harfle Q0(ku sıfır) yazıngelen menüde 2. yi seçin daha sonra 1 sonra 1 ve karşınızdaki menüden NAS olanı seçin gene menü 1 ve sonraki band selction tıkladıktan sonra wcdma ya girin sadece wcdma 2100 olana tıklayın. ve çıkın daha sonra ag bağlantılarından wcdma gprs otomatik seçin göreceksinizki makina şebeke geçişleri çok hızlı olacaktır denenmiştir.kopma olmayacak.cihazımda root vardır ayrıca rusya romu kullanıyorum.bana dua etseniz yeter. ayrıca lte wcdma gprs otomatik moddada denenmiştir.sorun yoktur.saygılar
T
5 yıl
SIM MENU KALDIRMA KESIN ÇOZUM
Konu çok araştırılıyor denenmiştir
cihaz öncelikle rootlu olmalı system/app klasörü içinde kitkat olanlar stk app stk odex dosyalarını siliyor.marshallow olanlarda aynı yol system/app klasöründe stk1 ve stk2 klasör var komple silin telefonu yeniden başlatın haydi ğeçmiş olsun bana dua edin yeter.
T
11 yıl
LAPTOPLARDA RKRAN BÖLÜNMESİ 100 DE 100 ÇÖZÜM
Arkadaşlar yaklaşık 8 aykadar önce laptopuma bios update yaptım.dahasonradan oyun oynarken aniden makina kilitlendi.tekrar açtıgımda ekran dörtparça pempe renk ama herşey görünüyor yabancı sitelerden baya bi araştırma sonucu sorunu hallettim.
nasılmı eski biosa tekrar döndüm.makina ilk açılışta hala 4 parça görünüyordu.biosa girdim.fabrika ayarına load optimezed default.f10 kaydet çık.makina aynı yaklaşıkbatarya ve bütün eklentiler ethernet kablosu fare falan sökülü yarım saat bekledim.makinayı açtım.birde baktım.ekran normale döndü.şu anda canavargibi çalışıyor.
kesinlikle ekran kartı veya anakartla alakalı degil.(medion md 96642 model phoenix bios)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.