Yüzbaşı
16 Kasım 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 13)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Sınavdan önceki son derse gitmeli miyim ?
Evet arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere kız arkadaşımın sınavdan önce son dersi varmış ve bu derste öğrenciler sınavla ilgili soru soruyorlar ve bölüm hocası cevaplıyor ama kendisi dersleri hiç dinlememiş ve son derse katılırsa hocaya soracağı soruda malumunuz ki yok ! Bu derse katılıp katılmayacağı konusunda kararsız .
Katıl diyenler +1 atsın
7 ay
DİŞİ BRİTİSH KEDİMİZİ ÇİFTLEŞTİRCEZ
Arkadaşlar başlıktada yazdığım üzere dişi bir british (İngiliz) kedimiz var . Düzenli olarak kontrollerini ve aşılarını yaptırıyoruz . Sağlıklı besliyoruz. Bir süredir çiftleşme döneminde ve biz aynı cins bir kedi bulmakta zorluk çektik . Bir çare olarakda buraya yazıyorum . Muğla civarında (Marmaris,Fethiye,Ortaca,Dalyan,Dalaman,Datça , veya Muğla merkez ) erkek british kedi sahibi olan arkadaşlarım varsa ve kedilerini çiftleştirmek istiyorlarsa bana özel mesaj yoluyla veya buranın altına yorum yazarak ulaşırlarsa sevinirim.
12 ay
MUĞLA / ORTACA’da yaşayan var mı?
Buraya yeni taşındım ve hiç arkadaşım yok . Buralarda olup 20 li yaş civarlarında kız veya erkek farketmez sadece arkadaş olabilecek kimse varsa alta yorum atsın görüşelim . Gerçekten şuan burada hiç arkadaşım yok ve inanılmaz sıkılıyorum.
geçen yıl
FORUMDAŞLAR DESTEK BEKLİYORUM
çözüldü
2 yıl
Snapchat şifresi patlatma
Arkadaşlar birinin snapchat’ini nasıl patlatabiliriz , sadece snap ismi ile bu mümkün mü ? Yapam veya yapabilecen var mı bunu ?
Edit; e postada var elimde ama e posta şifreside bilinmiyor bu yollarla mümkün mü patlatmak ?
2 yıl
Bu filmi biliyor musunuz ?
Bir adam var , her gün iş için bir istasyona gidiyor ve o istasyonda her gün aynı insanların birilerini beklediğini görüyor ve istasyonun tavanında bir yıldız haritası var , o yıldız haritasına her baktığında istasyonun ortasındaki saatin zili çalıyor ve bir patlama yaşanıyor ama bu patlamayı sadece o adam görüyor , sonra bir kızla tanışıyor o kızla sevgili oluyor bu süreçte adam aynı olayları devamlı yaşıyor sonra farkediyorki sevgiliside onunla aynı gün doğmuş , aklıma geldikçe yazacam bilen birisi varsa lütfen ismini söylesin
2 yıl
5DK ÖNCE GÖRÜLDÜ ÖZELLİĞİ
Gönderilen mesajın görülme saatini gösteriyor . Bunu dayımın telefonundan gördüm ama bende olmuyor ikimizde de aynı model iphone var , bunu nasıl aktif edebilirim çok hoşuma gitti .
3 yıl
SUPERONLİE SAÇMALIĞI!!
28 Şubat’da 2 yıllık taahütüm sona erdi. Ve ben 27 şubatda netspeed isimli internet sağlayıcısına abonelik başlatılması için gerekli forumları doldurup kargoladım. Bu gün netspeed aboneliğim geçiş işlemi ile başladı ve bana yaptıkları bilgilendirmede Superonline yi arayıp aboneliğinizin sonlandığını doğrulayın dedi . Bende aradım ve bana aboneliğimi iptal ettirmek için dilekçe doldurup göndermemi kimlik fotokopisi atmamı istediler 7 gün içindeyse tarafıma dönüş yapacaklarmış ve bu süreçte kullandığım internet kadar ödeme yapacakmışım. Ben görüştüğüm temsilciyle biraz atıştım. Almadığım hizmetin bedelini neden ödeyeyim, 2 yıllık taahhüt imzaladım bitti iptal etmiyorsunuz gibisinden. Acaba bu normal yasal süreç mi yoksa beni mi oyalıyorlar ?
3 yıl
9 AYLIK ALMAN KURDU
Köpek bakmak istiyorum, bunun için yazlıkta yer var bahçesi kocaman, bi tanıdık vasıtasıyla bir Alman kurdu buldum 9 aylık tuvalet eğitimi dahil tüm eğitimleri verilmiş. Ama ben 9 aylık bi köpeğin sonradan bana alışma süreci nasıl olur bilemiyorum. Bu yüzden tedirginim , daha küçük sütten kesilmiş bir yavru alıp beslemek istiyorum ama araştırdığım bazı yerlerde alınan yavru Alman kurtları akademiye verilip eğitildikten sonra tekrar sahibine veriliyormuş. Eğer öyle birşey varsa zaten 9 aylık eğitimi tam bi Alman kurdu var onu alsam mı kararsızım . Veya iyi anlaşacağım uysal başka cins köpekler varsa önerilerinize açığım . Tecrübesizim ama kendime güveniyorum. Kesinlikle yemem yedirir içmem içiririm . Tabi yeme içirmeye olmuyor herşey bunun için yardımlarınızı bekliyorum.
3 yıl
SUPERQNLİNE , NETSPEED
24 aylık superQnline aboneliğimin yarın son günü , fiyatları yüksek olduğundan netspeed ile görüşme yaptım. SUPERQNLİNE aboneliğimi transfer edebileceklerini söylediler. Ama yarın sözleşmemin son günü ve ben bugün belgeleri netspeed e göndermek için kargoya versem 3 günde ulaşır. Ve ulaştıktan sonrada 48 saat içinde aktif oluyormuş. E ama sözleşmem yarın bitiyor. Acaba SUPERQNLİNE aboneliğimi bitimine son 1 gün kala dondursam. Netspeed e geçene kadar donuk kalsa olur mu? Olursada son 1 gün için cayma ücreti alırlar mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.