U

Yüzbaşı
10 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
5 yıl
Ekrem Dumanlı'nın Youtube Kanalı
Neden müdahale edilmiyor? Anılarını(!) vs. anlatıyor

Videoyu izlemek için tıklayınız
U
5 yıl
Kutusuz internet
Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce yeni bir binaya taşındık. Türk Telekom a başvuru yaptım, kutunun gelmesi 3-4 ayı bulur dediler fakat internette biraz araştırınca bu sürenin daha da uzayabileceğini gördüm. Telefon kutusu olmadan internet almak mümkün müdür? Hangi firmalar bu hizmeti sağlar? Teşekkür ederim cevaplar için
U
8 yıl
Tercih yaptım fakat...
Merhaba arkadaşlar.
Süleyman Demirel Üniversitesi/Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü kazandım fakat gitmek istemiyorum. Şehri gezdim ve beni resmen boğdu. Son kararım gitmek istemiyorum. Seneye obp düşecek mi kayıt yaptırmassam ? ve şuanda İstanbul'da bir vakıf üniversitesine geçme şansım var mı?
U
8 yıl
Alınır mı arkadaşlar?
Üniversite kazandım arkadaşlar, laptop almam lazım. Bütçem max 1300 lira arkadaşlar. Günlük işlerimi halledicem, çok küçük ihtimalle oyun oynarım(GTA SA, Sro, COD World at war gibi). Sizce alınır bu laptop?

http://www.hepsiburada.com/liste/casper-nirvana-cnhbi4200b-intel-core-i5-4200m-25ghz-31ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600690&categoryId=98&SKU=BD600690#Gorseller
U
8 yıl
Alınır mı arkadaşlar?
Üniversiteyi kazandım arkadaşlar. Bütçem açıkçası fazla yok. Taş çatlasın 100 tl daha koyabilirim(maximum 1300 bütçem var). Sizce alınır mı ? Günlük işlerim için kullanıcam, çok ufak ihtimalle fazla kasmayan küçük oyunlarda oynayabilirim(GTA SA, SRO, COD World at War gibi). Düşünceleriniz nedir? alınır mı sizce?

http://www.hepsiburada.com/liste/casper-nirvana-cnhbi4200b-intel-core-i5-4200m-25ghz-31ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600690&categoryId=98&SKU=BD600690#Gorseller
U
9 yıl
Kitap tavsiyesi lazım arkadaşlar
Merhaba arkadaşlar. Konu anlatımlı Tarih, coğrafya ve felsefe kitabı hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Hangi yayınları önerirsiniz ? Teşekkür ederim şimdiden.
U
9 yıl
Gazetecilik için dershaneye gitmeli miyim?
Merhaba arkadaşlar. Bu sene 12. sınıf oldum.Dil bölümünde okuyorum fakat sözel sınıfına ait bir mesleğe girmek istiyorum.Gazetecilik, Coğrafya ve Tarih öncüllerim. Ege Bölgesi'nde olan üniversitelerden birini kazanmak istiyorum(Celal Bayar, Adnan Menderes ve Ege Ü.) Asıl sorunum maddi yönden. Bu sene bir takım borç altına girdik ve şuanda dershaneye gitmek benim için biraz da olsa lüks olacak. Sizden istediğim, daha önce sözel bölümlere yerleşmiş arkadaşlar kendi tecrübelerini anlatır, bana bilgi verirlerse çok sevinirim. Alt yapım oldukça kuvvetli. Dershanesiz sözel bölümler kazanabilme şansım nedir?

-İmla kuralları vs. için özür dilerim
U
10 yıl
07.09.2012(Cuma) Düello maçlar
Hollanda-Türkiye
Finlandiya-Fransa

Düello

Hollanda(1.50)-Fransa(3.75)------------------------------------

Bulgaristan-İtalya
Hollanda-Türkiye

Düello

İtalya(1.55)-Türkiye(3.50)Fransa ve İtalya'ya oynayacağım.Fikirlerinizi alabilir miyim?
U
10 yıl
Ekran kayması
Merhaba bilgisayarımın durduk yere ekranı sol tarafa doğru bayağı kaydı nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?
U
10 yıl
City v Besiktas (Friendly) — FC Wacker Innsbruck'ta Cuma, 20:00
City'nin resmi facebook sitesinde yayınladılar şimdi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.