M

Teğmen
10 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
f2p oyun tavsiyesi
Oyun içi alımları sadece kozmetikle sınırlandırılmış online oyun arıyorum. Biraz zor ama var mıdır androidde böyle bir oyun? Türü varketmez, sadece online olsun.
M
2 yıl
Keşke gerçek hayatta da insanları bloklayabilsek.
Ne güzel internette birinden rahatsız olunca basıyorum bloku, bir daha o insana ve yazdıklarına maruz kalmıyorum. Yav sizce de çok güzel bir özellik değil mi. Ama işte gerçek hayatta sev veya sevme birçok insana "maruz" kalıyoruz, keşke gerçek hayatta da bloklama olsaydı, blokladığımız kişiler sanki dünyadan silinmiş gibi hiç onlarla rastlaşmasaydık.
M
2 yıl
Dadaist Film Önerisi
Ruh daraltıcı psikolojik atmosfere sahip filmler arıyorum, hikaye çok önemli değil.

Birkaç örnek,
Bringing Out to Dead (1999)
The Machinist (2004)
Metropia (2009)
Mirrormask (2005)

Dadaist anlayışa ne kadar yakın olursa o kadar güzel olur.
M
2 yıl
Şerefsiz, adi bir insan nasıl olabilirim?
Ezik büzük biri olmaktan bıktım. Kimseyi kırmayayım, kimseye zararım olmasın diye bir hareketimi kırk defa düşünüp sonuçta da hep ben zarar görüyorum. Şerefsiz, egoist, çıkarcı bir deyyus olmak istiyorum. Mesela atmde sıra varken şak diye geçicem önlerine, uyaran olursa "sus ulen" diyecem, herkes hayran kalacak, "vay be adam gibi adam" diyecek, böylece hem zamandan tasarruf edecem hem özgüven patlaması olacak. Bir de kızlar şerefsiz erkeklere bayılır, bir tane sağ koluma, bir tane sol koluma takıp sokak sokak gezecem.
Aramızda şerefsiz olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsunlar, nasıl şerefsiz biri olabilirim.
M
2 yıl
Abandonware oyun oynamak yasal ve ahlaki midir?
He sizce?
M
2 yıl
Neden "her şeyi" bitişik yazıyorsunuz?
"Her şey" ayrı yazılır, "hiçbir şey" bitişik yazılmaz. "De, da" birleşik yazılınca kıyameti koparanlar, "hiçbirşey"e ses etmiyor, o kadar hatalı kullanılıyor ki doğru yazanı görünce susuz bir vahada gölet bulmuş gibi hissediyorum. Neden herkes ısrarla yanlış yazıyor?
M
2 yıl
Otomatik klavye girdisi veren program?
Arkadaşlar bana şöyle bir program lazım, bir txt belgesinde ilk satırı olduğu gibi yazacak, sonra "enter" tuşunu girip ikinci satırı yazıp tekrar "enter" tuşunu girecek, böyle böyle tüm metin dosyasını satır satır otomatik yazacak bir program lazım. Elimde uzun bir metin dosyası var, tek tek girdilerle uğraşmak istemiyorum. İnternette buldum birkaç program ama tam istediğimi sağlayamadım. Var mıdır acaba bilen, duyan böyle bir program?
M
2 yıl
silinsin
silinsin
M
2 yıl
indiyum fonu gibi bir şey var mı
Altın fonu gibi bunu alacağımız yerler yok mudur, biraz alıp kenara atmak istiyorum ama fiziksel olarak alırsam 20 sene saklayamam büyük ihtimal. İlla fon olmasına gerek yok, belki indiyumun değerine bağlı olarak değişen bir altcoin falan vardır ne bileyim, o da olur mesela.
M
2 yıl
Entry kutusunun kırmızı gözükmesi
Konuyu cevaplayınca bazı son girdiler kırmızı gözüküyor. Daha önce yoktu bu, yeni özellik mi?

Hatta şöyle gözüküyor,

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.