M

Yüzbaşı
08 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
13 yıl
guitar hero wireless gitar problemi.
Arkadaşlar merhaba. Ps3 için Les Paul gitarıyla beraber Guitar hero aerosmith aldım ancak ne yaparsam yapayım gitarla konsol arasında stabil bir bağlantı kuramadım. Led ışıkları yanıp sönüyor en sonunda tamamen kapanıyor. Ekte verilen manuele göre yaptığım herşey doğru ancak sonuç yok. Böyle bir problem yaşayıp aşan veya önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi ltf. Teşk.
M
15 yıl
Mutlaka okuyun!
Arkadaşlar adam WoW olayını o kadar güzel irdelemiş ki okurken müthiş zevk aldım bu yazıyı! Direkt bütün yazıyı yapıştıracaktım ama çok uzun boşuna yer kaplamasın! Bir göz atın!


http://216.239.59.104/search?q=cache:jpDqXxMVwbAJ:www.patlakzula.com/world_of_warcraft.html+warlock+talent+dizilimi+lvl+50&hl=tr&ct=clnk&cd=4&gl=tr
M
15 yıl
Warlock pvp taktikleri!
Arkadaşlar mükemmel taktik diye bişey yoktur biliyorum ama genelde işe yarayacak bir taktik yani bütün classlara karşı en optimum olan taktik nedir sizce? (Warlock olarak tabiki)

Mesela birebirde void sacrifice > immolate > 2 instant dot > fear > shadow bolt (ölmezse en son shadow burn!)
.....gibi bir yol işe yarar mı farklı olarak fearı başta atmadık! hatta sona sakladık! Değişik önerileri olan var mı acep?
M
15 yıl
Kullandığınız add-onlar ve işlevleri!
Arkadaşlar konu başlıkta mevcut zaten daha önce quest yerleriyle ilgili bir add on'la ilgili bir başlık attım! Ona cevap gelmedi henüz ancak burada kullandığınız sorunsuz iyi çalışan add onları ve işlevlerini toplarsak iyi bir kaynak oluşturacağımıza inanıyorum!....
M
15 yıl
Questlerin haritadaki noktalarını gösteren add on???
Arkadaşlar questlerin oyun içerisinde mini map ya da world mapte bulunduğu yerleri gösteren bi add on var mı? İşte questi tıkla haritada yerini göstersin falan!
Ya da çok şey mi istiyorum!...
M
15 yıl
Sableeye verilir!
Arkadaşlar 2 tane dark sableeye var! Birini isteyen olursa verebilirim! Ama hiç lvl kasmadım! Bulduğum gibi duruyor! Tabi karşılığında da ne verirsiniz?
M
15 yıl
Pokeler haritaların belli yerlerinde mi toplanıyor?
Arkadaşlar belli pokeler haritaların belli noktalarında mı toplanıyor! Yani var mı öyle bişey mesela şu pokeler genellikle şuralarda çıkar falan diye! Yani varsa öyle bişey ona göre arayalım biz de!...
M
15 yıl
Hizli lvl up yollari?
Arkadaşlar ben bu oyuna yeni başladım ama en hızlı nasıl lvl atlayabilirim ve bir pokemonla savaştığımda takımdaki diğer pokemonlarım da exp kazanıyor mu?
M
15 yıl
Lineage 2 SS'ler ve videolar!
Arkadaşlar silkroad'ta yapılmış çok beğendim! Bence burda da lineage 2 oynarken yakaladığınız güzel resimler Screen Shot'lar veya videolar varsa bu başlık altında toplayalım!
M
15 yıl
Yeni bir server??
Arkadaşlar oyunu indirdim kurdum ama bi karakter yaratma ekranına bile giremedim günlerce doluluktan! Bu oyun için ikinci bir server açılmadı mı hala?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.