R

Yüzbaşı
29 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
978 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
3 ay
Samsung Tizen TV İptv Player Tavsiyesi
Samsung TVde iptv izleyebileceğim uygulama tavsiyesi olan var mı ? Sanırım bütün uygulamalar ücretli oldu. Duplexplay uygulama marketten çıkmıyor. Uygun fiyatlı uygulama tavsiyesi olan var mı ?
R
6 ay
Kayseri TT Altyapı ISS Tavsiyesi
Merhaba yeni evime taşındım. Binada sadece Türk Telekom altyapısı mevcut. Türk Telekom fiyatlari yüksek geldi ayrıca modem ücreti de istiyorlar. Bu konuda alternatifler için tavsiyelerinize ihtiyacım var. (Modemim yok)
R
2 yıl
Philips TV Dahili Uydu Sinyal Sorunu
Merhaba 40PFK5500/12 model televizyonum var. Merkezi Sistem kullanıyoruz. Uydu Kablosunu değiştirmek istedik. Birkaç kanalda sinyal yok sorunu vardı. Eski kabloyu çıkarıp yeni kabloyu taktık. Birden televizyonum bütün kanallarda sinyal yok uyarısı vermeye başladı fabrika ayarlarına döndüm bu kezde uydu bulamıyor. Harici uydu alıcısı ile deniyorum sinyal de sinyal kalitesinde sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
R
2 yıl
E-DEVLET HESABIMA GİRİLMEYE ÇALIŞILMIŞ
Merhaba bugün gelen mail ile E-Devlet hesabıma birçok kez başarısız giriş yapılmaya çalışıldığı uyarısı aldım. Giriş denemelerini görselde paylaşıyorum. Sanırım başarılı giriş yapamamışlar(Umarım öyledir).

< Resime gitmek için tıklayın >

EDİT: Twitter'da yaptığım aramada birçok kişiye benzer ip'lerden VPN ile saldırı olmuş.
R
2 yıl
Silinebilir
Silinebilir
R
2 yıl
D-SMART NET Kullanan Var Mı ?
Merhabalar, Vodafone Net SOL üzerinden 2 yıldır evde kullanıyorum. Ping sorunu haricinde pek sorun yaşamadım. Taahhüdüm bittiği için iptal etmek zorunda kaldım. D-Smart interneti Superonline üzerinden kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ?

Edit:Bugün kurulum tamamlandı. Kurulumu SOL ekipleri yapıyor. Şuan için memnunum. Uygun fiyata kaliteli fiber internet.
R
3 yıl
LED TV'de Görüntü İzi Sorunu Neden Olur ?
Merhaba evde 4 yıldır Philips 40PFK5500 40" LED TV kullanıyoruz. Birkaç aydır önceki kanalların logosu ve uzun süre kalan altyazı gibi sabit yazılar bir sonraki kanal değiştirmede bir süre görünüp kayboluyor.
Bu sorun neden kaynaklanmaktadır ? Çözümü veya daha da ilerlememesi için yapılabilecekler nelerdir ?
Yardımlarınızı bekliyorum.
R
3 yıl
Samsung Curved Monitör Alınır mı ?
Konsolda Online Fifa ve Dizi Film için 27 inç monitör alacağım. Samsung Curved monitörler alınır mı ? Görünüşleri çok hoş duruyor. İncelediğimde 2 monitör dikkatimi çekti. Biri 2018 diğeri 2019 üretim ve enerji sınıfları hariç tüm özellikleri ve fiyatları aynı gibi.
Sizce hangisini almalıyım ? Bilgisi olan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

1-https://www.epey.com/monitor/samsung-lc27f396fhmxuf.html
2-https://www.epey.com/monitor/samsung-lc27r500fhmxuf-c27r50.html

Karşılaştırma Linki:https://www.epey.com/monitor/karsilastir/127588-172434/samsung-lc27f396fhmxuf_samsung-lc27r500fhmxuf-c27r50/
R
3 yıl
HANGİ MONİTÖRÜ ALMALIYIM ?
Merhaba arkadaşlar Xbox oyun ve PC de video film için kullanacak 27 inç bir monitör arıyorum. Aynı fiyat düzeyinde 4 monitör var sizce hansini almalıyım ? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

KARŞILAŞTIRMA LİNKİ
R
3 yıl
Avansas Her Alışverişe 3 Adet Taraftar Kalemi Hediye (Kişiye Özel)
Avansas'dan Ay sonuna kadar yapacağınız alışverişlerinize 3 adet taraftar kalemi hediye!
50 tl altına 4,33 tl kargo ücreti alıyor. Sepetinize 2 liralık bir kalem ekleyip alabilirsiniz.

Üye girişi yapın, siparişinizi verin. Hediyeniz sepetinize eklenecektir. Kampanya'dan 1 kez yararlanılabilir.Stoklarla sınırlıdır.
< Resime gitmek için tıklayın >

Not: Kişiye özel olabilir. Bana gelen SMS ektedir.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.