2

Teğmen
08 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
142 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2
2 ay
Tam Ekranda Parlaklık Düşmesi
Merhabalar

Herhangi bir oyuna girdiğimda, powerpointte slayt gösterisi açtığımda yani kısaca tam ekrana geçiş yapıldığında parlaklığım %75'e ayarlanıyor. Eğer parlaklık %75'ten fazlaysa düşüyor, az ise artıyor. Bunun sebebini bir türlü bulamadım. Bir çok yöntem denedim olmadı.

XBOX'ın bir programını devre dışı bıraktım. AMD softwaredeki otomatik parlaklığı devre dışı bıraktım düzelmedi. Güç planında arama yaptım, orada da bununla ilgili bir seçenek bulamadım.

Çözümünü bilen var mı?
2
6 ay
Zeytinburnu'nda İkamet Eden Yurttaşlarım, Güçlerimizi Birleştirmeliyiz
Bayram tatili sebebiyle halkımızın büyük bölümü memleketlerine gidince ilçemizdeki Türk Vatandaşı sayısında bir azalma oldu. Üstüne bir de bu afganların ülkemize giriş yapmasıyla mülteci sayısında aşırı derecede bir artış var.
Az evvel baklava almak için gittiğim Musluoğlu'na evimden git gel yaparak 300'ün üstünde insan gördüm ve abartmıyorum bunların minimum 240 tanesi yabancı. İçerisinde afganı da var suriyelisi de var, kırgızı da var, var oğlu var.
Bu durum içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı. Vatandaş olarak görevimi yapmak için Cimer'e yazı yazacağım. Sizlerin de şikayette bulunarak yetkililerin dikkatini çekmesini umuyorum. Kendinize iyi bakın, iyi bayramlar.
2
7 ay
Bu köpeğin cinsi ne?
Merhabalar

Normalde bu konuyu evcil hayvan bölümüne açtım ama oraya pek giren yok gibi. Benden başka görüntüleyen olmadı. Bu köpeğin cinsini bilen var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
2
7 ay
Bu köpeğin cinsi ne?
Merhabalar
Bu köpeğin cinsini bilen var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
2
7 ay
Biber Gazı Tavsiyeleriniz
Merhaba forum ahalisi

Malumunuz ülkemizdeki adalet sistemi çöp olduğu için dışarısı manyak dolu. Bu manyaklara karşı etkili biber gazı önerilerinizi bekliyorum.
Sanırım şu anda biber gazı taşımak suç değil, çünkü çoğu sitede ilanlarını bulabildim. Ama suç teşkil ediyorsa önerilerinizi özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz?
2
8 ay
Yönlendirme Ekranını Devre Dışı Bırakmak Mümkün mü?
< Resime gitmek için tıklayın >

Şu pencereyi görmekten artık gına geldi. Bunu devre dışı bırakamıyor muyuz?
2
8 ay
HP Omen 15 - Ryzen 7-4800H, 16GB RAM, 512GB SSD, Nvidia RTX2060 - 1045€
2
8 ay
Ey Monster! Utanmıyor musun?
BAE Amazon'da 10000₺'ye sattığın laptopı Türkiye'de 12850₺'ye satmaya utanmıyor musun? Bu nasıl çifte standart? Adamlar bilgisayarı Türkiye'de birleştiriyorlar, yurt dışına sevk ediyorlar. Ama Türkiye vatandaşı daha pahalıya alıyor.

https://www.amazon.ae/Monster-Notebook-GeForce-RTX-2060-IPS-LED-Display/dp/B08JKG41CD/ref=sr_1_7?dchild=1&keywords=rtx+2060&qid=1621375578&sr=8-7

https://www.amazon.com.tr/dp/B088ZQ6RT2?m=AEGTB0JMA4M9F&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
2
9 ay
Hafta Sonu Yüksek Ping Sorunu
Merhabalar

Pazartesi'den Cuma'ya kadar pingim düşük, sonrasında Pazar akşamına kadar yüksek seyrediyor. Sizlerde de böyle mi?
2
9 ay
REGISTRY_FILTER_DRIVER_EXCEPTION Mavi Ekran Hatası İçin Olası Çözüm
Merhabalar

Yaklaşık 1 ay öncesine kadar ara ara bu hata ile karşılaşıyordum. En son denediğim yöntem sanırım işe yaradı, 1 aydır bu sorunla karşılaşmıyorum. Not defterine çözümü kaydetmiştim. Eğer bu hatayı alan varsa uyguladığım yöntemi deneyerek kendisinde işe yarayıp yaramadığını yazsın.

Başlat menüsüne cmd yazarak komut istemi logosunu görüntüleyin ve sağ tıklayarak yönetici olarak açın. Sonrasında aşağıdaki 3 satırı sırasıyla yazarak çalıştırın.
quote:sfc /scannow
Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.