Ç

Teğmen
05 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
149 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Ç
11 ay
Yuhalanan İmamoğlu sinirlendi.
Devamındada korumalar zorla videoları sildirmeye çalışıyor.

https://twitter.com/i/status/1331932300771274752
Ç
12 ay
Kılıçdaroğlu’nun iddialarına İnce’den tepki: Ne biliyorsanız konuşun
CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'Millet İttifakı'nın dağıtılması için belli kişilere para verildiği, parti kurma çalışmalarına destek verildiği' iddiasına Muharrem İnce'den sert yanıt geldi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, katıldığı bir programda Millet İttifakı’nın dağıtılması için belli kişilere para verildiğini, parti kurma çalışmalarına destek verildiğini söylemişti.
Bunun üzerine ‘Muharrem İnce’yi mi kast ediyorsunuz?’ diye sorulmuş Kılıçdaroğlu da, “Sadece o değil. Muharrem bey henüz ayrılmış değil. Onu bilmiyorum tabi’ diye yanıt vermişti.
İNCE: NE BİLİYORSANIZ KONUŞUN
Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu’nun o sözleri üstüne açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İnce, şunları söyledi;
*CHP'nin sade bir üyesi olarak CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu bugün katıldığı Karar TV yayınında benim de ismimi “Sadece O değil” diye zikrederek yaptığı açıklamaların kanıtlarını ortaya koymaya davet ediyorum.
*Ben bu konudaki değerlendirmelerimi önümüzdeki günlerde elbette yapacağım. Ancak CHP'nin Genel Başkanının yalan söylemeyeceğine, elinde kanıt olmadan iftira atmayacağına inanıyorum, inanmak istiyorum. Buyrun ne biliyorsanız konuşun, hangi kanıtınız varsa ortaya koyun.

SÖZCÜ
Ç
12 ay
Taburcu olan İmamoğlu'na 'randevu' tepkisi!
Hastaneden yeni taburcu olan birine bu yapılan bence saygısızlıktır.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından 10 gündür tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. İmamoğlu, "Kaldığım süre boyunca benimle ilgilenen tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. İmamoğlu'nun açıklamasının ardından, Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı kampüsünün bulunduğu alanın yeşil alan ve deprem toplanma alanı olarak kalmasını isteyen mahalle sakini iki kadın, Ekrem İmamoğlu'ndan randevu talep ettiklerini ve alamadıklarını dile getirerek tepki gösterdi.


< Resime gitmek için tıklayın >

Kaynak: milliyet
Ç
12 ay
Macera Dolu Amerika. Büyük gün geldi çattı.
Evet Amerika seçimleri yarın sonuçlanıyor. Silah satan mağazaların önündeki kuyruklar ve dükkanlarını tahta bariyerlerle kapatmaya çalışanlar dikkat çekiyor. Biden anketlerde 7-8 puan önde ama bir önceki seçimde de aynı senaryo vardı. Şuan Amerika'da fırtına öncesi sessizlik mevcut. Bana göre kim kazanırsa kazansın çok büyük olaylar çıkacak.

< Resime gitmek için tıklayın >
Ç
geçen yıl
İcra borcunu anlaşarak ödeme konusu
Merhaba arkadaşlar,

İcraya verilen 2 adet senedim var ben bunları ödemek istiyorum ama karşı tarafın avukatının çıkardığı tutarlarla borcum neredeyse ikiye katlanıyor. İcra dairesine değilde avukata ödemeyi yaparsam hangi kalemleri ödemek zorunda kalmam? Birde bu işlemlerde avukatın vekalet ücreti yüzde kaç olmalıdır.

Teşekkürler.
Ç
geçen yıl
Amerika'da eylemlerin dozu artıyor.
Geçenlerde bir polisin siyahi bir vatandaşı öldürmesinden sonra ABD de ortalık karışmaya başlamış. Arap baharıda bir tunuslunun kendini yakmasıyla başlamıştı. Bu iş büyürse fransadaki sarı yelekliler gibi falan olmaz ama iş ciddiye biner.
Ç
geçen yıl
Serdar Kuzuloğlu (internet ekipler amiri)
Gerçek internet kullanıcıları zaten tanır kendisini. Bu karantina günlerinde zihnimin kıvrımları adında güzel bir seri başlattı izlemenizi öneririrm. https://www.youtube.com/channel/UCU5mWMkiQuii6fT75wSnDow
Ç
2 yıl
Aile bireylerinin sosyal medyada yazılan her şeyi gerçek sanması.
Eminimki sizin evinizde veya etrafınızda da vardır. Mesela bizim evde korona ilk çıktığında amerikanın bilerek çıkardığı, geçen hafta yarasa çorbasından çıktığı bugün ise laboratuvarda yanlışlıkla insanların ürettiği konuşuluyor. Bunun gibi daha bir çok konu. Telefondan telsiz sesi çıkararak insanları dolandırmanın ne kadar basit olduğunu bu karantina döneminde daha kolay anlayabildim.
Ç
2 yıl
Vodafone’den babaya da 16 hafta ücretli doğum izni
Gerçekten helal olsun sanırım h&m de çalışma saatlerini düşürmüştü. Özellikle özel sektör çalışanları olarak alışık olmadığımızdan garip geliyor belki diğer ülkelerde böyledir. Ayrıca okulun ilk günü ve karne günüde çocuğu olanlara izi veriliyormuş.

Kaynak:
http://www.milliyet.com.tr/yazarlar/songul-hatisaru/vodafoneden-babaya-da-16-hafta-ucretli-dogum-izni-6103228
Ç
2 yıl
İstanbul hiç bu kadar bunaltmamıştı.
Bu sene malum süriyeliler ve ciddi artış olan turist sayısı resmen beni tiksindirsi. Yıl sonuna kadar yaklaşık 15 milyon turist bekleniyordu belliki gelmişler. Ben bu yıl kadar kötü halde hiç görmemiştim. Terör saldırıları, iç karışıklıklar veya doğal afet gibi durumlar olmazsa belliki seneye bu sayı artacak. Konuyu siyasi olarak düşünmeyin bu şehire bu kadar insan kesinlikle fazla. Şahsen ilk fırsatta Sakarya'ya yerleşmeyi düşünüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.