A

SEO Uzmanı
18 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
786 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
4 ay
chatgpt vs gemini
sizce metin yazma konusunda chatgpt mi daha iyi yoksa Google gemini tool'u mu?
A
6 ay
işlemci önerisi
sistem toplayacağım. sizce intel mi amd mi olmalı? ağırlıklı oyun oynamayı düşünüyorum. total bütçem 35k.
A
6 ay
Twitter akış yüklenmiyor!
A
6 ay
İnternal linking
Grand theft auto 6
A
6 ay
Dolandırıcılara göz açtırmak istemeyen Instagram, yeni özelliğiyle çapkınları da ifşaladı!
instagram dolandırıcıları fark et özelliği
Sosyal medya devi Meta, Instagram'da artan dolandırıcılık olaylarına karşın "Gözden Geçir" özelliğini devreye aldı. Platforma dahil edilen yeni özellik, şüpheli takip isteklerine karşın kullanıcıları uyarıyor. Ancak dolandırıcılarla birlikte önüne gelene istek atıp DM gönderen Instagram çapkınları da filtreye takılıyor.Ayrıca Bkz.WhatsApp’a dinlenince kaybolan sesli mesajlar özelliği geldi"Gözden Geçir" özelliğiyle dolandırıcılarla birlikte çapkınlar da ifşalanıyorDolandırıcıların Instagram hesabı çalmak için kullandıkları yöntemlerin başında kullanıcılara sahte mesajlar ve takip istekleri göndermek geliyor. Instagram da yeni güvenlik önlemiyle bu durumun önüne geçmek istiyor. İnstagram gözden geçir
Dolandırıcılara karşı geliştirilen yeni güvenlik önlemiyle birlikte; Instagram üzerinden çok fazla Direkt Mesaj atan profillerin dolandırıcı olmasına karşı takip isteklerinin yanında, normal profillerde bulunan "kabul et" butonu yerine artık "Gözden Geçir" butonu yer alıyor.Kullanıcılar "Gözden Geçir" butonuna tıkladığında ise "Olası dolandırıcılıkları fark et. Dolandırıcılıklar genellikle tanımadığın kişilerden gelen takip veya mesaj istekleriyle başlar. Para veya kişisel bilgilerini isteyen kişilere karşı dikkatli ol'' uyarısıyla karşılaşıyor.Instagram'ın dolandırıcılara karşı geliştirdiği güvenlik önleminin bu denli dikkat çekmesinin sebebi ise çapkınları da ifşalıyor oluşu. Zira önüne gelene mesaj atıp takip isteği gönderen çapkınlar da filtreye takılıyor ve takip isteklerinin yanında "Gözden Geçir" butonu bulunuyor.


A
6 ay
deneme
grand theft auto 6 iphone 15 ping testi
A
6 ay
deneme
grand theft auto 6 fragmanı yayınlandı. grand theft auto 6 oyun fragmanı merakla bekleniyordu et işareti
A
6 ay
gta6
gta 6 fragmanı çıktı
A
6 ay
anchor deneme
ütü türkiye'nin
A
6 ay
deneme 2
hamur makinesi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.