Son günlerde forumda epeyce tartışılan husus |
Ortadoğuda kartlar yeniden dağıtılacak Asıl savaş simdi başlıyor Tarafını seç ya da ortadan kaybol |
Bu dönemde eskiye göre iş bulmak zorlaştı mı? Tanıdık hukuk okudu iş aradı aradı bulamadı. Başka tanıdık keza üniversite mezunu iş aradı bulamayınca pandemi öncesinde girip ayrıldığı çağrı merkezi işine geri döndü. İş bulmak iyice zorlaştı mı yoksa halen arayan buluyor mu? |
Türkiye'de 80 milyon insan var. Bunlardan nereden baksanız 60 milyonu internet kullanıcısı. Bunların da asgari 40 milyonunun her gün internete girdiğini varsayıyorum. Bu şartlar altında cayır cayır insan kaynaması gereken forumda neden hiç kimse yok? Sokağa çıksam daha fazla insana rastlarım. Forum bomboş. Eskiden çoğu bölümde donanımlı kaliteli üyeler vardı, konu dışında açılan konu anında efsane olurdu espriler on numaraydı. Nerede abi bu millet? Herkes tiktok'ta instagram'da mı takılıyor? Herkes gerçek hayatta tanıdıklarıyla whatsapp, dc falan mı kuruyor? |
Selamlar özel klinikteki doktorun yazdığı reçeteyi SGK karşılamıyormuş ilaçları hesaplı şekilde temin etmenin makul bir yolu var mıdır? |
Mesaj sayısı bakımından geçen yıl 2005'in bile gerisine düşmüşüz. Bu yıl daha da düşük olur. O yıllarda minimum ADSL bağlantı hızı 256 Kbps iken, maksimum bağlantı seçeneği 1-2Mbps'miş. Ona rağmen daha fazla mesaj atılıyormuş. Düşünün artık durumu. Nereden nereye gelmiş forum. Hey gidi günler. < Resime gitmek için tıklayın > |