I

Teğmen
01 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
77 üye
357821 Gün Cezalı
357240 gün 2 dk.
Gönderiler Hakkında
I
2 yıl
Sevmediginiz cirkin kızın güzel olduğunu görürseniz...
Diyelim ki bir kız var. Ama güzel değil. O sizi seviyor ama siz onu hiç begenmiyorsunuz. Başka bir kızla çıkıp onu yuzustu birakiyorsunuz. Sonra o kız estetik yaptırıp guzellesince değişince ne dusunursunuz? Sizce bu iyi bir intikam yontemi mi?
I
2 yıl
Devlette ameliyat masrafı
Cenemde kayma olduğu için Ankara Dış Hekimliği Fakultesine gideceğim. Ameliyat olsam ne kadar masraf olur? Burnumda da yamukluk var onun için devlette estetik cerrahiye ameliyat olsam ne kadar masraf olur?
I
2 yıl
Yanak dolgusu yaptırmak
Aranızda yaptıran veya tanıdığı yaptıran var mı?
I
2 yıl
3 ortalama yapmak
Unide ilk senem. Suan ortalamam 1,97 ilk donem 2 dersten kaldim. Sizce mezun olana kadar 3 ve üstü yapabilir miyim? Ne tavsiye edersiniz?
I
2 yıl
Yanakta cokukluk ve çene kayması?
Yanagimda doğuştan bir cokukluk var. Çenem kayık. Fotoğraflarda çirkin çıkıyorum. Yüzümde asimetrik bozukluk var. Bunun için ameliyat gerekir mi? Ankarada onerebileceginiz doktor var mı? Ameliyat olsam çok masraflı olur mu?
I
2 yıl
Bazen ne yaparsanız yapın olmuyor...
Daha önce dogru düzgün hiç erkek arkadaşım olmadı. Normal arkadaşım da olmadı. Sadece birkaç kişi var o kadar. Bunlari söylediğimde bana hep "Pozitif ol kendini sev. Dil öğren." gibi şeyler zirvaliyorlar. Bir zamanlar pozitiftim kendimi seviyordum. Ama ne oldu? Yine reddedildim. Hatta benim hakkımda pozitif olduğum için "Çocukça ve saf" demiş. Millet saf kız diye kendini yirtarken bizim beyefendi sırf bu nedenle beni reddetti. Eğer kaşar bi kız olsaydım çok severdi ama...
Yok pozitiflikmis bilmem neymiş cart curt hepsi boş arkadaslar. Ya güzel/yakışıklı olacaksınız ya da zengin. Öbür türlü asla sevilmiyorsunuz. Deveye diken insana s*ken yaranır diye boşuna dememişler
I
2 yıl
Instagram hikayeme konum ekleyemiyorum
Telefonum Samsung Galaxy Note 4. Instagramda hikayeme konum ekliyorum ama telefon dönüyor ve konum hemen kayboluyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Sizce ne yapmalıyım?
I
2 yıl
Okudugunuz bölümü küçümseyenler var mı?
Uluslararası Ticaret okuyorum. Bölümü severek ve isteyerek seçtim. Ama çoğu kişi kucumsuyor. Hiçbir şey olamayacağımı düşünüyorlar. Bu ülkede sadece Hukuk Tıp Mühendislik gibi bölümlere mi ihtiyaç var? Bu 3 dal dışında tüm meslekleri kucumsuyorlar. Yükseklerde uçmayı sevmem normal bir işim olsun yeter. Zaten yükseklerden ucan akrabalarim ya hapse girdiler ya da meslekten atildilar...
I
2 yıl
Gazi İİBF/Hukuk hakkında sorularınızı yanıtlıyorum
İİBF Uluslararası Ticaret okuyorum. Sorularınızı yanitlayabilirim
I
2 yıl
Sınav haftası herkesin mesaj atması
Üniye bu sene başladım. Sınıfın wp grubunda soru soruyorum sinavla alakası doğru düzgün cevap veren yok. Birisi ta gece yarısı sınavdan önce yazmış ona cevap vermişler. Bi hocamız yoklama almıyor bu yüzden derse gelmiyorlar. Gelseler bile dinlemiyorlar. Sonra da sınav haftası herkes bana mesaj atıyor not ver vs vs diye. Ben not vermek zorunda mıyım? Unide böyle şeyler geldi mi basiniza?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.