B

Yarbay
31 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
452 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Ekim güncellemesinde hata ve ağ sorunu
Win 10 ekim 2020 güncellemesini yaparken işlem başarısız oldu ve hata mesajı aldım. Güncellemeyi geri alınarak pc açıldı ancak internet olmasına rağmen pc internet yok uyarısı veriyor. Bazen sorun gider yapınca düzeliyor ama pc kapatılıp açılınca yine internet olmuyor. Ne yapmak gerek, teşekkürler.
B
2 yıl
OC. Performans Düşüşü
X3440 ı gtx970 i beslemesi için oc yaptım. 3.4ghz e çektim. Ama hem işlemci aşırı ısındı hemde fps artacağına düştü. Mesela bf1 de oc siz 1080p ultrada 60 fps alıyorum. İşlemci sıcaklığı 65 i geçmiyor. Gpu %75-80 arası cpu %45-60 arası çalışıyor. Oc yapınca işlemci 89 dereceye kadar çıkıyor fps 55 e düşüyor ve %ler +10 artıyor. Bu durum ısıdan dolayı mı oluyor acaba?
B
2 yıl
Psu daki 2 pin soket?
Psudan çıkan fotosunu attığım kablo ne için?
< Resime gitmek için tıklayın >
B
2 yıl
İstanbul/Sarıyer/Baltalimanı TurkNet Mort!!!
An itibariyle TurkNet internet sağlayamıyor. Varmı başka ilçelerde aynı sıkıntıdan müzdarip?
B
4 yıl
Türk Telekom Haziran 2014 te kapatılan hatta, kapanış tarihinden sonra 2 ay daha fatura çıkarmış.
2014 haziran ayında internet ile birlikte kullandığım ev telefonumu tüm borçları ödeyip, alo pakete geçerek kapattım. Ancak Temmuz ve Ağustos aylarındada fatura çıkarılarak aradan geçen 4.5 yılda aktif aboneleri olmama rağmen, şahsıma hiçbir şekilde tebliğ edilmeyen bu 44.89tl. lik borçtan dolayı icra işlemleri başlatılacakmış. Hakem heyetine başvurdum bakalım neler olacak.
B
4 yıl
Netbook için hangi ubuntu
Merhaba, elime intel atom işlemcili ve 1gb ram e sahip bir netbook geçti. Crea Minic j100. Bu netbooka kızımın youtube da sıkıntısız video izlemesini sağlayacak hangi ubuntu versiyonu kurmalıyım?
B
4 yıl
mobilde problem
Mobil den girdiğimde, mesajlarımı düzenleyemiyorum veya alıntı yapamıyorum. Bu işlemleri yapacağım menü çalışmıyor. Örneğin; düzenleyi seçiyorum ama düzenleme sayfasına gitmiyor. Birkaç farklı browser ile denedim netice aynı.
B
4 yıl
Grundig 55VLE6565 BL???
Merhaba, arıza yapan 6 yıllık Philips 46PFL5507K televizyonumu emekli ederken yerine Grundig 55VLE6565 BL aldım. Bu yeni tv hakkında nette pek fazla yorum bulamadım.
B
5 yıl
Satılık Kral Puncher Pro 5.5mm
Kral Puncher Pro 5.5mm
Hatsan PCP pompa
Optima 3x12-44 Dürbün
Bipot
Moderatör
Taşıma çantası
Komple Set olarak görseldir. Mart 2017de Aksu avdan alınmış ve çok az arazi görmüştür. Maximum 400 atış yapılmıştır. Faturası ve garantisi mevcuttur. Bolca oring ve extra bir dolum ucu, ince mehmet pellet, düz bolt kolu gibi hediyeler vardır.
Fiyat: 1200
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
B
5 yıl
Araç Tavan Lambası Led Dönüşümünde Sorun
Merhaba, başlıkta belirttiğim konuda fikir ve önerilerinize ihtiyacım var. Renault symbol araçlarımızın tavan aydınlatmala ampullerini led ampule çevirmek istiyoruz. Şöyle bir sıkıntımız oluyor; Tavan lambasına led ampulü takınca kapılar açılıp kapanınca yanıyor, manuel açma kapama işlevini kaybediyor ve yanmıyor. Led ampulün takılı olduğu mekanizma ters çevirilirse tam tersi olup, manuel olarak çalışıyor ama kapılar açıldığında çalışmıyor. Lamba mekanizmasına takılan sokette bir siyah ve hemen yanında iki kırmızı kablo var. Youtube üzerinde bulduğum bir videoyuda paylaşıyorum, anlamanıza yardımcı olur. Bir çözümü olabilir mi? Olursa ne şekide olur. Şimdiden çok teşekkürler.

https://youtu.be/7eTYVJk0QYk
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.