T

Teğmen
31 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
T
11 yıl
Forumu Bozdular
Şu beğenme şeysinden dolayı forum düzgün çalışmıyor. Bozdu yine Citizen forumu.

Gelmişken beğenin bu arada.
T
11 yıl
Kuzenim Şu Anda Amerika Best Buy'da
Ne istiyorsun diye soruyor hala karar veremedim.
T
11 yıl
Donanımhaber Reverse Engineering
Arkadaşlar Reverse Engineering anlayan varsa özellikle Olly gibi yazılımları iyi kullanmayı bilen bana da takıldığım yerlerde yardım edebilecek birisi çok iyi olur. Kaynak yok çünkü. Tam bir sağlam kaynak bulmuştum onun da linkleri ölmüş. İngilizcem de böyle komplike konularda yetersiz kalıyor. Kalan kaynaklar da yarım yamalak anlatmış hep. Eminim bilen birisi vardır. Konudan ya da pm'den ulaşabilirlerse bana çok memnun olurum.

Edit: Genel konu olsun başkaları da merak saldı çünkü.
T
11 yıl
ABD'den iPhone Alınır Mı?
Kuzenime iPhone siparişi vereceğim de ABD'de simlocked şekilde satılıyor malum. Çok karasız kaldım unlock konusu yüzünden.
T
11 yıl
Tron Light Cycle Oyunu (Çok Zevkli)
4 kişiye kadar destek veriyor arkadaşlar. Çok da zevkli. Ayrıca zor. Amacınız rakibinizi kendi duvarınıza ya da kenarlara çarptırmak. 10 puan yapan kazanıyor. Yenmek aşırı zor. İyi eğlenceler.

http://www.thepcmanwebsite.com/media/tron/
T
11 yıl
Amerika'dan Ne Getirilir?
Biliyorum yüzlerce var bu konudan ama kuzenim gidiyor. Konsolum da yok, iPhone'um da yok. Şu sim kilidi işi canımı sıkıyor sizce ne getirteyim? Başka öneriler var mı?
T
11 yıl
Mutlaka Dinlenmesi Gereken Şarkılar?
Nelerdir arkadaşlar? Herkes eklesin...
T
12 yıl
Avcılar'da Viski Bardağı
Arkadaşlar nerden bulabilirim? Japon pazarına ve evkura baktım yoktu. Set olarak değil tek tek satılan yer arıyorum. Tanesi 3-4 lirayı geçmezse sevinirim. Bildiğiniz bu tarz şeyler satan yerler var mı?
T
12 yıl
Alışveriş Merkezinden İçki Almak
Arkadaşlar yarın migrosa gideceğiz beylikdüzündeki ama kimlik kontrolü yapıyorlar biz de henüz dolduramadık 18'i. Doldurmuş bir arkadaş yarın ben gelir alırım size dedi ama olur da cayarsa nasıl alırız? Ordan geçen 20li yaşlarda birisinden rica etsek alır mı sizce? Başka yerden alın demeyin çünkü yok. Baya bi araştırdık. Siz olsanız yanınıza birisi gelip abi 18i dolduramadık alamıyoruz yardım edermisin dese yardımcı olur muydunuz???
T
12 yıl
Sinirden Elim Ayağım Titriyor Yardım Edin
Arkadaşlar şimdi uyandım ama nedensiz yere çok sinirliyim. Ciddi ciddi elim ayağım titriyor. Karşıma ilk çıkanın kafasını duvarlara vura vura parçalamak istiyorum. Sakinleşemiyorum ne yapacağım. Uyumayı denedim tekrar ama sinirden uyuyamıyorum bile. Hormonlarda bir dengesizlik mi var acaba???
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.