R

Teğmen
05 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
geçen yıl
NASA'nın UFO görüntüleri sahtedir
Ufo mufo hikâye arkadaşlar; çünkü, eğer uçan bir cisim ülke sınırını izinsiz geçerse ki zaten belli izin almadan geçmiş, pilot o uçağı ya da her ne s**imse vurması lazımdı.
vurmadı çünkü eğer vursaydı tüm b*kları ortaya dökülürdü.
Siz neler düşünüyorsunuz ?
R
geçen yıl
BeniSil.txt
Sil beni.
R
3 yıl
Ek yerleştirme hakkında
Dostlar şuanda lisans programı okuyorum 2.sınıfa geçtim bu sene yksye girdim biryer gelmedi ek yerleştirme ile 2 yıllık ikinci öğretim bölüm seçeceğim lisansın yanında olur mu ek yerleştirme talebim kabul edilir mi
R
3 yıl
ÖSYM bu sıralar zevke geliyor
Ayın 31'inde sonuçları boşalacak.
R
3 yıl
Bu SS herşeyi açıklıyor!
R
3 yıl
İçime doğdu saat X'de açıklanacak diyenler
İçinize doğanın babası ÖSYM mi?
R
3 yıl
Ösym'ye directory check yapan eleman nerde
Yks sonuç günü ösymnin sitesindeki uploadların boyutlarına bakıyordu.
Seni arıyor bu gözler
R
3 yıl
2018 ÖSYS SONUÇLARI (ANA KONU)
ne zaman açıklanır dostlar?
R
3 yıl
Yatay geçiş hk
Ben 2.sınıf lisans okuyorum.bu sene de sınava girdim.önlisans bölümü istiyorum.Aklımda 2 tane önlisans bölümü var.1 tanesine merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapabiliyorum(geçen sene aldığım puan o seneye göre yetiyor)Diyelim ki yatay geçişe başvurdum ve aynı zamanda bu senenin puanıyla başka önlisans bölümünü tercihe yazdım.Bu durumda eğer tercihe yazdığım bölüm de gelirse ne olur?
R
3 yıl
Yatay geçiş yapacağım ama tercihte başka bölüm yazıp kazanırsam?
Ben 2.sınıf lisans okuyorum.bu sene de sınava girdim.Başka bir önlisans bölümüne geçeceğim.Aklımda 2 tane önlisans bölümü var.1 tanesine merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapabiliyorum(geçen sene aldığım puan o seneye göre yetiyor)Diyelim ki yatay geçişe başvurdum ve aynı zamanda bu senenin puanıyla başka önlisans bölümünü tercihe yazdım.Bu durumda eğer tercihe yazdım bölüm de gelirse ne olur?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.