V

Çavuş
01 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
4 ay
akbank direct 150/40 n11 kodu veriyor
konusu açılmışsa kusura bakmayın şimdiden. akbank mobil 150 ye 40 tl indirim kodu veriyor.
V
geçen yıl
Kişiye özel her 250 harcamaya 25 chip toplamda 50 chip para
Arkadaşlar Axess mobilde gördüm. Her 250 harcamaya 25 chip toplamda 50 chip para kampanyası var.
< Resime gitmek için tıklayın >
V
2 yıl
5 yaşındaki oğlumda el yıkama takıntısı
Corona günlerinden itibaren 5 yaşında ki oğlum sürekli el yıkama takıntısı yaşıyor. -Baba -anne elim ayağıma değdi ellerimi yıkamam gerekir mi? -baba -anne elim küloduma değdi ellerimi yıkamam gerekir mi birşey olur mu? Sorularını her gün defaatle soruyor. Hep hayır oğlum evdeyiz birşey olmaz dememize rağmen sormaya devam ediyor. Bu gece oğlum düşünme bu kadar sen temiz çocuksun dediğimiz de ne yapayım düşünüyorum aklıma geliyor cevabını verdi. Arkadaşlar bizim korkumuz bu durumun büyüyerek artma ihtimali ve kalıcı hale gelme durumu. İnanın gecenin ikisinde oturup eşimle ne yapacağız biz sorusunu soruyoruz kendimize. Durum ile ilgili bilgisi olan görüşü olan yardımcı olabilecek insanlardan şimdiden Allah razı olsun.
V
3 yıl
Paraf kart kapatmama sözüne 100 paraf puan
Arkadaşlar paraf kredi kartımı kapatmak için aradığımda bana iki gün sonra dönüş yaptılar ve 3 ay boyunca vergi ödemeleri ve nakit avans hariç 500 tl toplamda min 1500 tl harcama karşılığında 100 paraf puan yatırdılar. Puan sadece fiziki pos cihazlarında geçerliymiş. İşine yarayan denemek isteyebilir diye paylaşıyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.