M

Yüzbaşı
05 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
10 ay
Panasonic SDR-H100 Açılmıyor
Merhaba
Panasonic sdr-h100 80 GB Hdd Li kameram açılmıyor.Pilini takıp açtığım iki Işık yanıyor açılıyormuş gibi yapıp kapanıyor.Pili söküp takmadan aç kapa yaptığımda hiç yanıt yok.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
DAIKIN STYLİSH TAKILIYOR
Merhaba,Daıkın 12000btu stylish klima sahibiyim,geçen yıl açılırken mekanizmadan tıkır tıkır ses gelmeye tekrar tekrar geri kapanmaya başladı.Bazende açıldı çalışmada sorun yok.Daıkın servisleri malum gelip yorum yapmak için 200 TL alıyorlar.Bu arıza konusunda sorun yaşayan var ise paylaşabilir mi ?
M
2 yıl
KONUŞARAK ÖĞREN !!!
Merhaba,sakın ola KONUŞARAK ÖĞREN masallarına inanmayın arkadaşlar SAKINN !
M
2 yıl
PİONER VSX K712
Merhaba,arka rs hoparlörden ses gelmeyince aynı kabloda diğer kanala bağladım hoparlör ve kabloda sorun yok.Problem surround çıkşta ! Ev sinema anfilerinde her kanalda sigorta var mıdır yoksa transistör arızasımıdır?
M
4 yıl
BU PARÇAYI ARIYORUM
Merhaba okulda kullandığımız su sebili su akıtmaya baslayınca haznedeki bu parçanın koptugunu gördüm.Nereden bulabilirim ? Parçanın adını bilen var mı ? Son resimde içten küçük beyaz parça ve dıştan büyük kirli beyaz olan parça ile bağlıymış.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
lg 65 UH 850V tv ışık sızması ile değişime gitti..bu normalmi?
merhaba,
çok beğenerek aldığımız LG65UH850V led tv de acayip şekilde ışık sızması var.Servis çağırdım değişim dendi ve yenisini bekliyorum fakat ümitli değilim yenisinden de...arkadaşlarda 55UF950V modelini izledim kenarları çerçeveli olduğundan bendeki gibi değil ama youtube de ki ışık sızma testinde kumanda imleci hareket ettiğinde oluk şeklinde imleç hareketiyle gölgeler geziyor.Ne yapacağımı şaşırdım,tecrübe ve bilgisi olan arkadaşlar fikir verirlerse sevinirim.Siyah ekranda imleç hareketiyle oluk oluk gölgeler normalmidir ?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
65 İNC YERDEN MONTAJ YÜKSEKLİĞİ ?
merhaba,

65 veya 70 inc bir tav alacağım.Tv ünitesi yaptırıyorum.Tv ünite altı yerden yükseliği 30 cm led tv ayağıda 10 cm 40 cm...fakat eş dost çok alçak diyor.Forumlardan öğrendiklerime göre en az 75 cm den alt kısmı gelecek şekilde monte edin diyor..Yada tv nin orta kısmı yere 110 cm olacak şekilde tavsiyeleri var..

o şekilde de dev led tv çok yükseliyor gibi geliyor bana..

ne dersiniz nasıl yapmalıyım ?

selamlar
M
6 yıl
Buzdolabı motoru220v baglantı?
Resimdeki motorun direk 220 bahlantısını tarif edermisiniz.iki kıstrma kablo ile yaptgmm baglantı dogrumu?
< Resime gitmek için tıklayın >
M
7 yıl
Philips şarjlı el süpürgesi..motor pervanesi sökülmüyor?
Merhaba,
Philips şarjlı el süpürgesi motor pervanesini sökmem gerekiyor.Resimde pervanenin altında iki vida var bunları sıkmam gerekiyor pervane içinde döndüğü hazneye gevşemeden dolayı sürtüyor.Pervaneyi nasıl sökebilirim?
M
8 yıl
FORD FOCUS 1 GHİA SİS FARI DE MONTAJI !!!
[attachment=2971:sss.jpg]
merhaba,

arkadaşlar sis farı ile ilgili paylaşım göremedim..eğer varda burada meşgul ediyorsam kusura bakmayın..

Ben focus 2001 ghia kırılan sis farını sökmeye kalktım fakat beceremedim.Yardım edecek var mı? eğer resim video vs var ise yardımcı olurmusunuz?

teşekkür ederim< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.