R

Çavuş
12 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
109 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
9 ay
Neden sevgilim yok?
Beyler benim neden sevgilim yok? Ağzım çok iyi laf yapar. Arkadaşlarım sende şeytan tüyü var der hatta. Kızların dönüp dönüp bakacağı kadar iyi bir tipim var. Uzun ve bakımlı saçlarım, 1.87 boyum var. Malzeme de ortalama üstü. Spor yaparım, çok iyi kalite kapuçino, latte, cm yaparım. Ahşap oymacılığı bilirim, çok iyi derece genel kültürüm var. İyi oyun çeviririm. Muazzam rol yaparım. Zekiyim, insan psikolojisini anlarım. İyi bi içki kültürüm var. Pipo konusunda yetkin sayılırım. Farklı yerlerden farklı harman tütün getirtip içmişliğim var. Romantik, bir o kadar şerefsizim. Yazılımla ilgilenirim, 1700 kişilik bi topluluğun yönetimini sağlıyorum. Poker, bilirim. Gayet iyi oynarım. Espritüelim, kızları gülmekten yarmışlığım, ortama hükmetmişliğim var. Asosyal değilim. Rock müziğe bayılırım. İyi de müzik kültürüm var. Beyler ben godlike bir şeyim benim neden sevgilim yok. Neden daha önce hiç sevgilim olmadı ulan?!
R
9 ay
Sokaktaki Gay Dayıların Beni Kovalaması
Evet beyler olay aynen şöye oldu:
Saat 22:15 sularında bisiklet sürmeye çıktım. Tabi ekipmanlarım ve şortum tam takım şekilde. Bilen bilir bisiklet şortları kısa olur ve bacaklarım gözüküyordu ama konumuz bu değil. Her neyse bir arkadaşımla konuşuyordum ve seni sonra arayayım dedi. Ok dedim kapattım. Telefonla uğraşırken sokakta bi kahvenin önünde, arabaların arkasında iki tane dayı gördüm. Biri göbekli ve kalın kaşlı 45 yaşlarında, diğeri nispeten genç ve fit. Acaba kavga mı ediyorlar diye düşünüp bir süre izledim. Kalın kaşlı dayı diğerinin omzumun üstüne elini dayamış, diğer eliyle yanağını okşuyordu. Fit dayı kafasını çeviriyordu. Deyim yerindeyse işve yapıyordu. Sonra benim onlara baktığımı farkettiler. Ne bakıyon lan diye bağırıp izmarit fırlattılar. O anda olayı çakozlayıp bastım pedala. Ben kaçarken arkamdan bir kürt aksanıyla "Nereye gidiyon loooo, kaçma laynnn" diye bağırdılar. 2 km yolu o kadar hızlı teptiğimi hiç hatırlamıyorum. Tam anlamıyla bir mabat korkusu sardı beni. Hızlı hızlı kaçtım zaten. Olay csb değil. Zebani yok. Aslen egeliyim ve saçım uzun, doğuda yaşıyorum. Bu da dün başıma gelen böyle bir hadisedir. Siz siz olun bisikletle dayıların önünden geçmeyin.
R
geçen yıl
Fötr şapka takan komedyenvari biri vardı...
Genelde skeç tipi senaryolarla birden fazla kişiyi canlandırarak ortaya bir şeyler çıkarmaya çalışan biri. Genç yaşlarda, 20'lerde falan. İkonik olarak Fötr Şapka ve küpe takıyor. Yüzünde pek fazla kıl yok. Gözaltlarında hafif torbalar var. Bu adamın ismini bilen var mı nedir necidir? Günlerdir arıyorum adamı bi yardım edin beyler illaki karşınıza çıkmıştır. Bir videosunda entellektüel bir adamla sıradan avam kesimi canlandırıyordu vs vs.
R
2 yıl
Beyler kıza 10 tl veriyim benle çık dedim, Tamam dedi ne yapmalıyım.
Konu başlıktaki gibi. Bana çok kolay geldi ve ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba 10 lirayı geri mi almalıyım bana bi yardım edin nolur.

Not: Hiç sevgilim olmadı
R
2 yıl
RapidVideo DH'li çıktı
R
2 yıl
Şimdi bu akksiz internet fiyatları nolacak?
Ben VodafoneNet kullanıcısıyım. 2 yıldır vodafone net kullanıyorum ve taahhütlüydü. Taahhütü bitti tabiki. 32 mbps 50 lira veriyordum. Akk de 75 GB. Şimdi akk kalkınca ben 75 GB sonrasına ekstra para mı ödeyeceğim? Yoksa aynı fiyat sınırsız ve akksiz devam mı edeceğim? Bilen kişiler beni aydınlatsın lütfen.
R
2 yıl
Sigara içimek yasaklanmalı!
Bugün yolda yürürken önümde sigara içen biri vardı. Tek kekimeyle berbat kokuyordu. Ben bu insanların sigara kokusunu içime çekmek zorunda mıyım? Ardından eve geldim. Üstüm leş gibi sigara kokuyor. Madem ki sigara içiyorlar etkilenenlere kıyafet yıkama ücretini de verecekler. Ben eve geldiğimde leş gibi sigara kokmak zorunda değilim. Başka bir örnek de otobüslerde yaşanıyor. Adam otobüse sigara içmese bile üstü başı sigara kokuyor. O koku yine üstümüze siniyor. Nefesleri desen b*k gibi. Burnumuzum direği kırılıyor. Biz bunları yaşamak zorunda değiliz. Sigara yasaklanmalı!
R
2 yıl
Şimdi Himalayalarda olmak var
Düşünsenize bi muhteşem bir dağ atmosferi. İnsanlar yok. Dedikodu yok. Egoist insanlar yok. Sadece manzara ve siz. Muhteşem. Yanıma yüklü miktarda kitap alıp himalayalarda yaşamak isterim.
R
2 yıl
Bakireliğe Dengeli Bir Bakış
Bu aralar bakirelik mevzusu forumda baya konuşuldu, tartışıldı. Fikirlere bakacak olursak bir taraf var bakirelik, adet kanı, namus kutsaldır ve korunmalıdır derken bir taraf hayır bunlar önemsizdir bakireliğin bir değeri yoktur diyor. Bana sorarsanız her iki görüş de yanlıştır.

Bakirelik benim için kızlık zarı ve namustan daha ötede, insanlık mevzusudur. Şayet bir erkek veya kadın kendini ilgi çekmek için objeleştirmiyorsa benim için bakiredir. Bir kadın sırf ilgi çekmek için kalçalarını öne çıkartıyor, göğüslerini şişiriyorsa bakire değildir. Bir erkek dikkat ve ilgi toplamak için kas yapıyorsa, penisinin boyunu ölçüp hava atıyorsa bakire değildir. Bakirelik cinsiyet ve kızlık zarından ötede, insanların insan olduğunun bilincinde olmasıdır. Zihnin temiz ve objeleşmekten uzak olmasıdır.

Oshonun Meryemin bakire oluşuna dair güzel bir görüşü var. Diyor ki: "İsanın annesi Meryem evet, bakireydi. Fakat biyolojik olarak değil. İsa elbetteki Joseph'in ve meryemin oğluydu. Bakirelik vücuttaki bir zardan daha ötede insanın kalbinin temiz olmasıdır."

Namus konusunu, bakirelik konusunu fazla abartmayın. Önemli olan insanın insan olduğunun bilincinde olmasıdır. Kendini bir obje gibi satmamasıdır
R
2 yıl
Arkadaşımı Çok Feci Şakaladım
Şimdi biz bu kızla baya yakın arkadaşız. Baya baya. Aramızda şakalaşmalar olsun, sevgiliyiz espirileri falan olsun hatta kolumu tutar kantine ineriz vs. 1 ay önce bu kız ve arkadaşları bana Leyla seni seviyor şakası yapmışlardı. Bizim yakın arkadaşın ismi Buse. Leyla ise başka bi yakın arkadaşım. Beni de çok pis trollemişlerdi. Ben de dedim bunlara kesin bi der vereceğim. Bu olayda da Leylanın bana aşık olduğunu bana inandıran Buseydi. Bu olayın üzerinden bir ay geçti. Dün aklımda bi plan kurdum. Buseye çıkma teklifi edip hoşlandığımı söyleyecektim. Kendimi buseye aşık olduğuma inandırıp role girdim. Ve oyun başladı. Tabi bunun için tam 3 saat boyunca kendime telkinde bulundum.
Bugün aklımda bütün plan hazırdı. 2. Ders buseye hayran hayran baktım. O da bana baktı ve ilk tohumu ektim. Buse ciddi ciddi ona hayran olduğumu düşünebilirdi. 4. Tenefüs busenin yanına gidip "Buse öğle arası kantinde çay içelim mi? Seninle özel bir konu hakkında konuşmam gerek dedim." O da espirisine çıkma teklifi mi edeceksin dedi. Sustum. Öğle arası buse yanıma geldi ve yemekten sonra konuşuruz dedi. Koşarak kantine indim ve ETİ'nin aşk tadında çikolatasını aldım. Cebime attım ve buseyi bekledim. Sonra buse biraz gecikine arkadaşlarının arasından buseyi aldım ve kantine indik. Kantinden çaylarımızı aldık ve bi masaya oturduk. Herşey hazırdı. Ben oscarlık oyunculuğumu kullanıp çekingen ve biraz da umutlu biri gibi oldum. Buse bana ne diyeceksin diyor kızın gözlerine bakıp sanki strese girmiş gibi kafamı çekip çekingenlik yapıyorum. Buse sabırsızlanınca ben de fırsat bu fırsat dedim ve kızın gözlerine manalı manalı bakıp cebimden çıkardım ve ona "Buse ben senden hoşlanıyorum" dedim. Kız bi çikolataya bi bana baktı. Ben gözlerimi kaçırdım. Ve dedi ki: sen ciddi misin? Ben de aşırı çekingen ve eheheh tipli olup "yani ne bekliyordun ki ben bi kızla asla o kadar fazla sevgili şakası yapmazdım" dedim. Kız üzüldü ve ayağa kalktı. koşarak uzaklaştı. Sonrası ben aşırı yıkık rolü yapacaktım. Yani sevdiği kız tarafınfan reddedilmiş ve yıkık biri olacaktım. Tam anlamıyla hüzne boğulmuş gibiydim. Artık nasıl oynuyorsam kantinci yanıma gelip üzülme dedi. Ben de çayları bıraktım çikolatayı aldım ve kankamın yanına gittim. Kankamın haberi var şakayı yapacağımdan. Yıkılmış şekilde sınıfa girdim ve ona bi gel dedim. Erkekler tuvaletine gittik ve öyle bı kahkaha attım ki yer gök inledi. Plan saat gibi işliyordu. Sonra tenefüs bitti ve sınıfa girdim. O sırada bi arkadaşım Umut ki o da şakadan haberdar. Beni teselli ediyor gibi yaptı. Ben sınıfta resmen ağladım ve yanıma gelen herkesi tersledim. Gidin moralim bozuk diye. Ece diye bi arkadaşım baya inatlaştı üzülme falan diyor kafasını omzuma koyuyor teselli etmeye çalışıyor. Neyse onu da yolladım ve bi ders boyunca resmen herkesi ciddi ciddi ağladığıma inandırdım. Ders esnasında Buse ağlarken arkadaşı arkadaşı sürekli bana bakıp Buseye bişeyler söylüyordu. Ben de hüzünlü durmaya devam ettim. Hatta arada tekrar göz yaşı çıkardım. Ders bitince şakaya dahil olan bütün arkadaşlarım geldi ve beni teselli ediyor numarası yaptı. O sırada koşarak arkadaşı geldi ve "Buseye yaptığın şakaysa Buse seninle asla bi daha konuşmayacak. Yok ciddiysen o seni kardeşi gibi görüyor." dedi. Ben de şaka olduğunu söyledim ve Buse benimle konuşmuyor. Eh yapacak bişey yok. Yine de hala gülüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.