S

Onbaşı
29 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
174 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
SDÜ pc vs TRAKYA pc
üniversiteler hakkında fikri olan var mı?
S
3 yıl
elips üzerinde secilen nokta
elips uzerinde olan kac noktanin koordinatlari carpiminin tam sayi oldugunu nasil bulabiliriz beyler dusundum ama aklima bir fikir gelmedi?
S
3 yıl
TYT girmeden AYT başvuru
tyt girmeden sadece ayt için para yatırsam geçen seneki tyt puanım kullanılır mı yoksa hesaplanması için illa tytye yine de girmem gerekiyo mu? bir de tercih yapmam geçen seneki tytyi kullanmamda bir engel yaratıyor mu? bilgililer bi bakabilir mi başvuru süresi geçmeden
S
3 yıl
TERSYUZ FİZİK YGS LYS CEKİLİS
konu basliginda goruldugu gibi cekilisle nitelik tersyuz ygs ve lyssini veriyorum katilmak isteyen dm atabilir beyler bayanlar
S
3 yıl
sınav acıklanana kadar cs 1.6
beyler sınavın acıklanmasını beklerken ortak bi sw belirleyip 1.6 falan mı girsek?
S
3 yıl
19500 TERCİH LİSTEM SSli
< Resime gitmek için tıklayın >

beyler riskli bi liste oldu bi zahmet yorumlarsanız sevinirim
S
3 yıl
marmara diş ingilizce sıralama
beyler geçen sene 17121 sıralama ile almış ama bu sene bölümün ingilizce olması ve yeni sistem ile sizce ne kadar geriler?
S
3 yıl
19500 sıralamadan 18300 gelir mi?
beyler diş sıralamasında mümkün mü mezuna kalma riski de olsa tercih listesini bu şekilde kapatıcam sizin düşünceleriniz nedir?
S
3 yıl
meb yayınlanan denemeleri
çözülmesi gerekir mi sizce, çözenler fikirleriniz nedir?
S
3 yıl
çıkmış soruları çözmek
çıkmışları ygs + lys olarak mı çözüceksiniz yoksa sadece lys veya sadece ygsyi mi çözmeyi planlıyosunuz? vakit daraldığı için nasıl yapmak daha mantıklı acaba? eğer sadece birini secicek olsaydınız bu ygsleri mi çözmek olurdu yoksa lysleri mi? bi fikirlerinizi alabilir miyim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.