C

Yarbay
26 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
3 yıl
Kvk ve Doa bekliyor.
Değerli arkadaşlar bu konuyu açmamdaki amaç ınternette bu konuda doğru ve sonuca ulaşılmış bir bilgi yok.Başımdan geçenleri aşama aşama anlatacağım.cihazım şu anda kvk servisinde doa yani değişim bekliyor.
Telefonum daha doğrusu ikinci telefonum sony z5 dual modeli 07.2018 de aldım.3 ay sonra arıza verdi.kvk ya gönderdim.cihaz ekran arka kamera lensi komple kasa değişti.telefon 2 ay kullanıldıktan sonra da tekrar sıkıntı çıkarınca tekrar kvk ya gönderdim.Bu sefer de anakart değişti.Baya kullandım. Bayramdan önce kamerada fotograf çekince aşırı kumlanma ve leke çıktı.Bende tekrar kvk ya gönderdim.servis üç gün sonra tamir için fatura istedi.sonra anakart değişimi dendi.Bende hem telefon hemde mail atarak.telefonuda gönderirken" iade yada değişim istiyorum"diye belirttim.şimdi ise kutulu açılmamış sıfır cihaz gelecekmiş .Ama üretici firmadan stok haberi bekleniyor.
Bu arada beni arayan kvk temsilcisi cihazın siyah ve beyaz rengi olduğunu benim gold olan cihazdan olmadığını söylediler.bende kabul etmedim.şimdilik bekliyorum. Ama asıl olan ben bu cihazdan bıktım.Dolayısıyla z5 gelmesini istemiyorum.hem sorunlu hemde aldığımdan beri beni mağdur etmiş.üstüne üstlük tekrar 2015 te çıkan aynı modeli göndermek istmeleri kabul edilemez ki kabul etmeyeceğim.yarın 20 iş günü doluyor. Mail atıp sony z5 istemiyorum diyeceğim.Aslında kvk sanki beni kekliyor.z5 göndereceğim diye.gelişmelerden bilgilendirilme yapacağım.
C
3 yıl
Mod yönetici nerede
Konu silinsin
C
3 yıl
Mod nerede
Konu silinsin
C
3 yıl
İlgisiz modlar duyarsız donanım haber
https://mobile.donanimhaber.com/samsung-galaxy-a30-ana-konu--137544119-18
Burada adam küfür ediyor.şikayet olmasına rağmen siteye zahmet edip bakan yok. Yıllardır üyeliğim var bir çok konuda insanlara hakaret ediliyor.kimse birşey demiyor. Sorumsuzluk sitede had safhada yazık..
C
3 yıl
Samsung s7 egde samsung A8 plus
Değerli arkadaşlar malum piyasa durgun para yok. Dolayısıyla telefon alırken benim için önemli olan sağlam ve uzun zaman kullanacağım bir cihaz istiyorum. Bende şimdi piyasada araştırdım. S7 egde ve Samsung A8 plus bakındım. İkisi arasında kaldım.
S7 egde ithalat garantisi 2099 tl +50 tl cip para
Samsung A8 plus distribütör ürünü 2500 tl
Benim için dayanıklı ve fotoğraf çekimi iyi olsun. Oyun falan oynamam. Fotoğraf iyi olsun diye almıyorum. Çocuğa bende sony z5 verip kendime bu cihazlardan birini almak istiyorum. İthalat sıkıntı olurmu ne dersiniz. Samsung egde bir zamanlar hayalim di. Şimdi abuk subuk cihazlar 1500 den aşağı değil. Ne dersiniz sizden yardım bekliyor. Şimdiden teşekkürler
C
4 yıl
Teleservis hakkında
Bugün sony telefonumda sıkıntı vardır. Bende garantisi var diye kargo firmasına götürdüm. Kargocuya ankara necatibey teleservis dediğimde kapanmış samsung bilmem ne adını almış. Bende olsun gönder dedim. Yanlış mı yaptım. Sony mevcut garantisi olan cihazlara kim bakacak. Mağdur olduk. Sony nasıl böyle bir şey yapar
C
4 yıl
Teleservis hakkında yardım
Bugün sony telefonumda sıkıntı vardır. Bende garantisi var diye kargo firmasına götürdüm. Kargocuya ankara necatibey teleservis dediğimde kapanmış samsung bilmem ne adını almış. Bende olsun gönder dedim. Yanlış mı yaptım. Sony mevcut garantisi olan cihazlara kim bakacak. Mağdur olduk. Sony nasıl böyle bir şey yapar
C
5 yıl
Xiaomi Redmi Note 4 32 GB &Samsung c7 pro mu
C
5 yıl
Ekran Kartı Tavsiye
Değerli arkadaşlar Sapphire HD6870 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon ekran kartım yandı. Baya bir kullandım. Ama bu son zamanlarda zaten total war 2 de kasıyordu. Şimdi acilen ekran kartı almalıyım. Ne tavsiye edersiniz. 450 ile 650 arası fiyat olmalı.( 2 gb 256 bit)
Bu arada benim ekran kartı Windows 10 driveri yoktu. Bu amd bu konuda baya canımı sıktı
C
6 yıl
Gaziantep Kilis civarında araç almak
Öncelikle kendim yaşadığım için yazıyorum. Gaziantep Kilis urfa Diyarbakır dan n araba almak isteyen parasını ateşe atsın daha iyi hele ki galericiler adamlarda ne ahlak ne dürüstlük hiç bir şey yok. Sattıkları araçların çoğu pertten çıkma çalıntı yada bitik araçlar. Lütfen dikkat edin. Para kolay kazanılmıyor. Adam ömründe bir araç alacaksa bu antep ve nurdağı galericilere para kaptırmasın. Bu bir tavsiye kimseyi aşağılama derdinde değilim. Genelde tüm galericilere güvenmem benden söylemesi...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.