U

Binbaşı
24 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
geçen yıl
Blutooth Kulaklık laptop bağlantısı
Merhaba arkadaşlar;
Edifier Wb830 bluetooth kulaklığım mevcut, telefona bağladığında kulaklık ve mikrofon çalışıyor ancak laptopta sadece kulaklık çalışıyor. mikrofon bağlantısı mevcut değil. neden böyle oluyor çözümü var mıdır?
U
geçen yıl
Kablosuz Kulaklıklar nasıl çalışır?
Arkadaşlar;
Bu kablosuz bilgisayar kulaklıkları nasıl çalışır? Masa üstü bilgisayarım var, Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatality Pro ses kartı mevcut. Kablosuz kulaklık alıp adaptörünü bağladığımda bu ses kartını mı kullanmış olacak yoksa o taktığımız usb adaptör kendisi mi ses kartı? Aşağıda ki kulaklılar gibi.

JBL Quantum 600
Steel series arctics 1 yada 3
Hyperx Stinger wireless yada stinger core wireless 7.1
Logitech kablosuzlar vb.
U
2 yıl
HyperX Cloud Sonrası Kulaklık
Arkadşalar HyperX CLoud (ilk versiyon) kulaklığımın sol tarafından ses gelmemeye başladı dün itibari ile, tamiri mümkün mü bilmiyorum. Ses olarak buna yakın ve temiz ses veren 300 TL civarında kulaklık önerisin var mıdır? Bildik olarak Logitech G332 gördüm bu fiyatlara.
U
5 yıl
Plantronics Voyager Edge Kullanan Yokmu?
Plantronics Voyager Edge kullanan var mı forumda, tanıdığı olan?
U
5 yıl
Plantronics Voyager Edge kullanan var mı?
Arkadaşlar başlıktaki kulaklığı kullanan var mı? Varsa akesuarlari ile ilgili sorum olacak.
U
5 yıl
DNS 127.0.0.1 oldu düzeltemiyorum
Arkadaşlar ağ ayarlında özelliklere bakınca TCP IP/v4 DNS 127.0.0.1 olmuş zemana anti malware var, zararlı dns diyor onar diyorum düzelttim diyor ancak sonra bakıyorum yine 127.0.0.1 olmuş, otomatik dns işaretliyorum ama olmuyor. 127.0.0.1 den kurtulamıyorum sebebi ne olabilir? bu zararlı birşey midir?
U
5 yıl
Monitörde Ghosting ve Tepki Süresi
Arkadaşlar monitör konusunda tecrübeli arkadaşlara 2 sorum olacak

1 - monitorlerde ghosting bir hata yada arıza mıdır? Yetkili servise göndermeyi gerektiren bir durum mudur?
2 - Diğer konu ise monitörlerdeki tepki süresi test edilebilen yada ölçülebilen bir değer midir son kullanıcı için? 1 ms diye satılan monitörün 1 ms olduğunu nasıl anlayabiliriz?

Bunlari sorma sebebim ghosting olayının tepki süresi ile ilgisi var mı? 5 ms de ghosting yok iken 1 ms olduğu iddia edilen değerde ghosting oluyor.
U
6 yıl
Vatanda msi z170a gaming 499 TL
Arkadaşlar vatanda sabah 6 ya kadar msi z170a gaming 499 TL anakart olduğu için burada yazdım sıcak fırsatlara da yazicam
U
6 yıl
6700K İşlemci Sıcaklıkları
merhaba arkadaşlar, 6700K işlemci ve asus z170 pro gaming ana kart mevcut. herhangi bir işlem yapmıyorken işlemci sıcaklığı bir anda 55 bir anda 24 derece oluyor pek sabit kalmıyor sürekli oynuyor. daha önce kullandığım 1090T işlemcide böyle bir durum yoktu genelde sıcaklık sabitti 1-2 derece oynardı, sonra yüke bindikçe işlemci sıcaklığı artardı intelde böyle olmasının sebebi nedir, intel işlemcilerde böyle bir durum mu söz konusu? yoksa işlemci sıcaklığını ölçen anakart üzerinde ki pin yada pinlerde sorun olabilir mi? kıllandım şimdi.
U
6 yıl
SSD arasında ki farklar?
Merhaba arkadaşlar;
Sandisk Plus ve Sandisk Ultra arasında yazma okuma hızı dışında bir fark var mıdır? Plus 60 TL daha ucuz 60 TL ultraya fazladan vermeye değer mi? Bu arada 480gb için plus 379 TL, ultra 439 TL. Sonrası 480-512 GB arası 500 TL ve üzeri oluyor. Öyle çok profesyonel şeyler yapmayacağım oyun, film, internet ve normal kullanım için alacağım. 120 GB OCZ Vertex Max IOPS var ama malum oyunlar 50 GB tan başladığı için artık 2 oyun sonra yer kalmıyor. Acil bilgi verebilirseniz hemen almak istiyorum kampanyaları bitmeden. Şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.