B

Teğmen
07 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Sınavla alakalı bir kac soru
Merhaba arkadaslar ben mezun olalı baya oldu ve tekrar sınava gireceğim fakat kafama bir şey takıldı kayıt yaparken alan seçimi yapmadım sadece zorunlu din kültürü dersini isaretledim fakat bu sene sayısaldan gireceğim sınava bir sıkıntı olur mu? Sayısal puanım hesaplanır değil mi? Sınav formatı degişmis kafam karıştı
B
geçen yıl
Edebiyat Harun ardıç
Arkadaşlar ayt Edebiyat'ı Harun Ardıç'dan dinlemek istiyorum fakat videolari 6 yıl öncesine ait. Edebiyat'ı buradan çalışsam sıkıntı olur mu? Çok mu eski sizce? Edebiyatta çok fazla değişiklik oldu mu?
B
2 yıl
Askerliği tecil ettirmeyle ilgili çok acil
Ben liseden bu sene mezun oldum fakat alttan sorumluluk dersim olduğu için diploma alamadim. Bu sene mezunum tekrar üniversite sınavına hazırlanıyorum 2000 doğumluyum ve 31 aralığa kadar tecil ettirmem gerek. Diploma yok nasıl olacak? Tecil ettirebilir miyim?
B
2 yıl
Antermanlarla mat bitti şimdi hangi kitap'ı çözmeliyim?
Şimdi hangi kitap çözülmeli? Antermanlarla 2'yi mi çözeyim?
B
2 yıl
2020 YKS Biyoloji
Gelecek yks sınavında hayvanların sınıflandırılması hariç diğer alemlerin sınıflandırılması çıkmayacak mı? Müfredat'dan kaldırılmış fakat tam ne zaman kaldırıldı emin değilim
B
2 yıl
Matematiğim sıfır, sayısaldan hazırlanıyorum
Mezunum sözelden fena bir sıralama yapmamıştım fakat istediğim bölüm olmadığı için tekrar hazırlanmaya karar verdim. Şuan ki hedefim Ankara üniversitesi ziraat fakültesi. Fazla bir puan istenmiyor 270 civarı almam gerek. Fakat matematiğim sıfır. 4 işlemden fazlası yok. Aynı şekilde biyoloji,kimya,fiziğimde sıfır. 3 haftadır kimya ve biyoloji'ye çalışıyorum. Sınava 8 ay gibi bir süre var ve tyt matematikte 15-20 net arası yapmam gerekiyor. Sizce mümkün mü bu? Diğer derslere de çalıştığımı düşünürsek sizce yetiştirebilir miyim? Birde önerebileceğiniz başlangıç seviyesinde matematik kitap'ı var mı?

Şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.