A

Çavuş
04 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
5 ay
Ps4 pro kullanan arkadaşlar.
Selamlar, kafama bir soru takıldı. Ben 2020 yılının Mart ayında ps4 slim modelinden aldım. Acaba o zaman pro modelinden mi alsaydım yani ps4 slim modelin üstüne o kadar verip pro modelinden almaya değer miydi? Aranızda ps4 pro ve ps4 kullanan varsa iki konsol arasında grafik veya oynanış anlamında büyük fark var mı?
A
5 ay
Superbox Zte Modem mesaj birikme sorunu
Selamlar ben uzman birisi değilim ama bu sorundan kaynaklı modemin donduğunu düşünüyorum. 2020 Ocak ayında Turkcell Superbox 10 mbps limitsiz paketi aldık. Bize verdikleri modem Zte mf286r. Bu modem sürekli donuyor ve internette kopmalar oluyor hemde baya fazla. Modem arayüzüne girdiğimde arayüzün sürekli donduğunu farkettim ve modem de baya ısınıyor. Ztelink uygulaması modemi görmüyor galiba Turkcellin modemi modlaması yüzünden. Modemin içindeki mesajları silmenin bir yolu var mı?
A
5 ay
Egpu problemi
Bu sorun kafamı baya kurcaladı. Arkadaşlar Casper chu laptopumu egpu şeklinde kullanıyorum fakat ekran kartına hdmi kablosu bağlıyken açarsam casper yükleme ekranında kalıyor ama hdmi kablosunu takmadan açarsam normal bir şekilde açılıyor. Yani hdmi kablosu laptopu kilitliyor resmen. Başka bir kablo alıp denedim ama olmadı hep aynı durum. Sürekli kabloyu çıkarıp takmaktan yoruldum.
A
5 ay
Sarıkayanet nasıl bir İSS?
Arkadaşlar benim bulunduğum binada altyapı yok (galiba) ama sarıkayanet denilen bir şube var. Çatıya verici yerleştirip internet sağlıyorlar. Bunu kullanan kişiler sizce kesinti, ping (fazla olucağını biliyorum ama 500 gibi mi) download falan nasıldır? Yardımcı olursanız sevinirim.
A
6 ay
Dsl prizi bağlantı sorunu
Arkadaşlar bu konuda pek bilgim yok. Resimde görüldüğü gibi priz var ama kablo bağlantısı yapılmamış. Nasıl yapılabilir diye youtubeden baktığımda aynı kabloların olmadığını gördüm. Bu prizdeki kablo internet kablosu değil galiba ne yapabilirim? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
A
6 ay
Altyapı var mı yok mu?
Netspeed üzerinden altyapı var mı diye test yaptım altyapının ve portun olduğunu üstelik 44mbps'ye kadar hız alabileceğimi söyledi lakin oturduğum binanın girişinde hiçbir kutu vs. yok. Oturduğum binada altyapı var mı yok mu bilmiyorum. < Resime gitmek için tıklayın >
A
geçen yıl
2020'de ps4 slim alınır mı?
Şunu söyleyeyim ilk defa bir konsol aldım ve yıl sonunda yeni nesil konsollar çıkıyor. Bu beni etkiler mi. Yoksa 4-5 yıl götürür mü? Ne diyorsunuz parayı çöpe mi atmış oldum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.