R

Çavuş
23 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
301 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
3 hafta
250mm çap 1250mm uzunluk boru arıyorum
internette atık su boruları 200mm çapa kadar üretilir yazıyor. bana 250mm çapta plastik boru lazım ne malzeme olduğu fark etmez çünkü teleskop borusu olarak kullanıcam tesisatta kulanmayacağım. nerden ne diyerek bulabilirim bunu. yarın ankarada rüzgarlıya bakıcam ama şimdiden sorayım dedim.
R
5 ay
:
:
R
5 ay
HACETTEPE 2021 GİRİŞLİLER
ee için wp grubu telegram grubu falan var mı nerden bakıyoz
R
5 ay
Say 7484 sıralamaya hangisi gelir?
Odtü makine mi hacettape ee mi? Makine 2 yıldır geriye gidiyor ee ilerliyor.
R
5 ay
Açıklanıp açıklanmadığını anlama yöntemi
sonuc.osym.gov.tr ye girip 2021 yksyi seçin ve sekmeyi yıldızlayın. Her merak ettiğinizde tek tıklamayla öğrenebilirsiniz son durumu burda trollerle uğraşmaya gerek yok.
R
6 ay
Adaptörlerin ne kadar enerji harcadığını hesaplama
Bu hesabı yaparken adaptörün üstündeki input bilgilerine mi bakıcaz outputa mı? Mesela inputta 220v 300mA ve outputta 5v 1A yazıyorsa bu adaptör saatte 5w mı harcar 66w mı?
R
6 ay
hurda laptop bataryası nereden alınır
Ankaradayım arızalı laptop bataryalarını nereden bulabilirim? kaça mal olur gören duyan bilen var mı?
R
6 ay
Dc motorun ucundaki dişliyi çıkartma
< Resime gitmek için tıklayın >
Motor çalışmıyordu bobin sargılarına bakmak istedim. Belki 1 saat uğraşmışımdır arkasındaki kulakçıkları çok kısa bırakmışlar anca maket bıçağı tutabiliyor o da açamıyordu tüm kasayı yamultarak açtım. Sonra da rotoru çıkartıp bobinleri tekrar sarmam için ucundaki dişliyi çıkarmam gerek penseyle ne kadar zorladıysam da çıkmadı ucundaki hafif çıkıntı kısımlar parçalandı bir milimetre oynamadı namussuz. Bunu nasıl çıkarabilirim kullandığınız bir yöntem var mı?
R
6 ay
Akıl tutulması yaşıyorum
Sınav bittiğinden beri sanki aklım durdu. Zamanı kullanmayı unuttum akşama kadar ne yapıyorum bilmiyorum. CAD programı öğreneyim dedim günde 30dk falan ona harcıyorum. Siber güvenlik falan öğreneyim dedim yaklaşık 1 saat de ona gidiyor. 8 saat uyuyorum. Kalan sürede ne yapıyorum bilmiyorum. Kitap dergi falan ayarlamıştım sınavdan sonra ama sıcaktan dolayı bıkkınlık var üstümde hareket edesim gelmiyor. Aynı şekilde sıcaktan dolayı spor yapasım da gelmiyor.

Öyle yazayım dedim belki aynı durumda olan vardır nasrettin hocanın attan düşünce bana attan düşmüş birini getirin halimden o anlar hesabı bana da bu durumu yaşamış birileri yardım eder belki.
R
7 ay
YKS 2021 İÇİN ÇÖZDÜĞÜNÜZ BÜTÜN KAYNAKLAR [SSLİ]
< Resime gitmek için tıklayın >
Benimkiler böyle. Bir kaynak hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.