X

Yüzbaşı
09 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
3 ay
Ipad için ekran filmini profesyonel yapıştıran bir yer var mı ?
İpad 8.nesil için ekran filmini telefoncuda her yapıştırdığında mutlaka bir yerine toz veya kıl gidiyor bu işi profesyonel ve steril bir ortamda yapan bir firma v.s. var mı ?
X
3 ay
that kullanımı hakkında
bildiğiniz üzere that bağlacı cümlelere olduğunu bildiğini bir anlam veriyor yani;
i know that you are here burada olduğunu biliyorum veya she knows that i went there oraya gittiğimi biliyor gibi ama google çeviri dahil that bağlacını kullanmıyor bunu kullanmasak sorun yaratır mı yani i know you are here ile i know that you are here arasındaki fark nedir acaba?
X
3 ay
youtube premium üyeliğinin iptali
Google hesabım kilitlendi ne yaptıysam açamadım 8 haneli kod istiyor onuda sağlayamıyorum hesapta youtube premium üyeliğim vardı sormak istediğim konu bunu ödemezsem ne olur otomatik iptal mi olur askıya mı alınır?
X
3 ay
7/24 çalışacak sistem tavsiyesi
merhaba ofis için 7/24 aralıksız çalışacak sistem tavsiyesine ihtiyacım var.Bunun için özel anakart harddisk v.s. seçmelimiyim öneride bulursanız sevinirim.Orta güçte ticari bir yazılımı çalıştıracağız fazla sistem istemiyor.Windows 10 yüklü olacak.
X
4 ay
facebook reklamlardan çıkamıyorum
merhaba babam bilmeden facebook ta reklam vermiş borç olarak 151 tl gözüküyordu ödeme yöntemlerinden kredi kartını silmek için ödedim borcu ancak borç hala gözüküyor ve ödeme yöntemlerinden silmek için aynısını tekrar ödemem isteniyor ne yapacağım acaba bilgisi olan var mı ? nasıl tamamen çıkabilirim google reklamlardan

< Resime gitmek için tıklayın >
X
4 ay
near ve next to arasındaki fark
merhaba bu konu gerçekten kafamı karıştırıyor okuldayken öğretmen near yanında yakınında next to ise ilerisinde diye öğretmişti her yerde farklı kaynaklar karşıma çıkıyor.Acaba türkçe örnekleriyle ikisi arasındaki farkı ve anlamlarını söyleyebilecek var mı çok teşekkür ederim.
X
4 ay
telefon için en güvenli nerden batarya alabilirim?
lg g6 telefonum için şişme,patlama v.s. yapmayacak bataryayı nereden alabilirim? bataryayı kendim değiştireceğim ama güvenemiyorum.Orjinal diye satılan bataryalardan mı alayım yoksa yan sanayı zore v.s. batarya mı alayım.
X
5 ay
SİLİNSİN
SİLİNSİN
X
5 ay
ipad 8.nesil kozmetik hata
Merhaba,bir hafta önce pt'den almış olduğum ipad 8.nesil cihazda sağ üst köşesinde çentik tipinde bir soyulma meydana geldi.Apple servisi ile görüşmem sonucu servise yönlendirildim.Serviste incelemede soyulmanını cihaz kaynaklı olduğu ve apple tarafından kozmetik hatalara birşey yapılamayacağı söylendi.Tekrar apple servisini aradığımda pt ile irtibat kurmam söylendi.Onlarda cihazı göndermemi istediler Bahse konu yerin resmini aşağıda görsel olarak size atıyorum.Sizce ne olur durum?
Cihazı herhangi bir yere vurmadım veya çarpmadım
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
X
5 ay
ipad 8.nesil almayı düşünen varsa soruları alabilirim
cihazı 2 gün önce aldım 32 gb olanı ve apple pencil 1.nesil ile kullanıyorum almayı düşünen ve kafasında soru olan varsa sorabilir.Cihazdan aşırı memnunum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.