G

Teğmen
28 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
geçen yıl
Philips MG7720 vs. Braun MGK7220 (Tıraş Makinesi)
Bu iki tıraş makinesi arasında kaldım hangisi daha kalitelidir bilmiyorum seçemedim o yüzden. Benim için sakalı ne kadar rahat ve hızlı alabildiği ve vücut kılı alma aparatının ne kadar iyi çalıştığı. Sakallarım ve vücut kıllarım gür ve sert olduğu için sorun çıkıyor. Philips'in kırmızı detaylı vücut kılları için bir makinesi var o hiç almıyor mesela. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
G
geçen yıl
Philips MG7720 mi Braun MGK7220 mi?
Merhaba forumun bu bölümü ölü olduğu için cevap gelir mi bilmiyorum ama en azından şansımı deneyeyim. Bu iki ürün arasında kaldım hangisi daha kalitelidir bilmiyorum seçemedim o yüzden. Benim için sakalı ne kadar rahat ve hızlı alabildiği ve vücut kılı alma aparatının ne kadar iyi çalıştığı. Sakallarım ve vücut kıllarım gür ve sert olduğu için sorun çıkıyor. Philips'in kırmızı detaylı vücut kılları için bir makinesi var o hiç almıyor mesela. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
G
4 yıl
İlk Defa Gözlük Kullanacağım Cam Markası Yardım Lütfen
Merhabalar ilk defa gözlük kullanacağım camın markası, malzemesinin ne olması gerektiği hakkında hiçbir bilgim yok. Gözlükçüye gittik en iyi cam Nikon marka dediler, çerçeve olarak da Silhouette markasının dünyanın en hafif çerçevesi diye bi modeli var onu önerdiler cidden taktığını anlamıyorusn ama 2.500 lira. Her neyse ne önerirsiniz arkadaşlar cam markası, malzemesi olarak?

< Resime gitmek için tıklayın >
G
4 yıl
Lenovo Y720'ye 144HZ Monitör Nasıl Bağlarım?
Merhabalar. Lenovo Y720 model bilgisayarım var. Bu bilgisayara 1080p 144HZ monitör alıp bağlamak istiyorum ancak şüphelerim var. Bilgisayarımda Mini DisplayPort 1.2, Thunderbolt, HDMI 2.0 girişleri var. Şuanki 75Hz monitörümü HDMI 2.0 girişinden bağladığım zaman 1920x1080p'de 60Hz'den fazla alamadım bir türlü. 1440x1080p'de 75Hz veriyor ama. Benim bildiğim HDMI 2.0 1920x1080p'de 144Hz'ü bile rahatça veriyorken bendeki neden böyle yapıyor? Kısacası bu portlarla mantıken 144Hz çalıştıramaz mıyım? Şuanki monitörümle böyle bir sorun yaşadığım için endişelendim. Şimdiden teşekkürler.


< Resime gitmek için tıklayın >
G
5 yıl
Hangi SC oyununa başlamalıyım ya da başlamalı mıyım?
Merhabalar SC başlamayı düşünüyorum ancak SC mi veya SC 2 mi başlayacağıma karar veremedim daha doğrusu farkları ne bilmiyorum. Sizc hangisine başlamalıyım veya bu saatten sonra başlarsam zevk alır mıyım oyundan?
G
5 yıl
Sonradan Eklenen HDD Hk. Yardım
Merhabalar, laptopumda sadece 256GB NVMe SSD vardı ancak kendim sonradan 2TB SSHD ekledim. Sorunum şu: Ne zaman bir dosya indirmeye kalksam SSD'ye indirmeye kalkıyor, ben bu sonradan eklediğim SSHD'yi nasıl ana depolama birimim yapabilirim?
G
5 yıl
Notebooka Sonradan HDD Takılır Mı?
G
5 yıl
Yatay Geçiş Hakkında
Merhaba, yatay geçiş hakkında bilgi almak istiyorum. Bu sene sınava en ufak bir şekilde bile çalışmadım ve MF-4'te 234k sıralamaya girdim. Tutan bölümüm ise (enerji sistemleri mühendisliği) 222k ancak geleceğim açısından (hiç sınava çalışmayıp da geleceğimi düşünmem ironik değil mi?) ben bu bölümde okumak istemiyorum. Ben bu sene köpek gibi çalışıp akademik ortalamamı yüksek tutarsam aynı üniversitenin (Mersin Üniversitesi) 140k ile alan makina mühendisliğine geçme imkanım var mı? Yani yatay geçiş ile en fazla nerelere geçilebiliyor? Ona göre şimdiden bölümleri iyice araştıracağım da. Teşekkürler.
G
5 yıl
Yatay Geçiş Yapanlar Ya Da Hakkında Bilgisi Olanlar Yardım Lütfen
Merhaba, uzatmayacağım. Sınava çalışmadım ve MF-4'te 234k sıralamaya girdim. Şu an kazandığım bölüm 222k. Ancak ben burda okumak istemiyorum, aynı üniversitenin makina bölümünde okumak istiyorum ve o da 140k. Bu sene köpek gibi çalışsam ortalamayı yüksek tutsam buraya girme imkanım var mı?
G
5 yıl
Mersin'de Mühendislik Okuyanlar Yardımcı Olabilir Mi?
Merhaba, MEU Mühendislik kazandım ancak fakülte Tarsus'da. Aşırı saçma olmuş o kadar uzağa kurmaları ben merkeze, kıyıya yakın sanıyordum. Her neyse tarsusta kalıncak güzel bir yurt veya apart var mı? Ben baktım ama KYK'dan başka bulamadım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.