Arkadaşlar merhaba. Bu iki televizyon arasında çok kararsız kalıyorum. Ekran boyutu 50" yada 55" inç olması o kadar etkilemez. Fakat gerek yerli gerek yabancı forumlardan okuduğum yorumlar kafamı çok karıştırdı. Bazıları JS7200'ü kötülüyor başka TV'ye bak diyor. Bazıları iyi diyor. Yine bazıları UF7787 den uzak dur diyor. Bazıları iyi diyor. Kullanan, eksi yanlarını bilen yada memnun olan var mı aranızda bu TV'lerden? Teşekkürler. |
Merak edenler için iphone 6 nin c kollu skopi ile görüntüsü. http://i.hizliresim.com/ozDEbk.jpg < Resime gitmek için tıklayın > |
iphone 5s ve ipad 4 kullanıyorum. İki cihazda da filan sürümü ios 8 yüklü ve ikisinde de aynı apple ıd mevcut. ipad 4 wifi ile 5s 3g ile veya iksi de wifi ileyken de denedim ama bu handoff mudur nedir kullanamadım bir türlü. Bir inceliği mi var nedir anlamadım ? |
Turbonun durumu çok iyi. Hiç revizyon görmemiştir. 3000 km civarı kullanılmıştır. Kodu T3-61 ARP blok saplamalar honda integraya göredir. Hiç kullanılmamıştır. Sıfır durumdadır. ARP saplamalar 400 TL Garret Turbo 1500 TL Ayrıntılı bilgi için Cep telefonu : 0532 405 83 00 Gürkan < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Şu anda M7 kullaniyorum. Galaxy s5 iphone 5s ve m8 arasinda kaliyorum secim konusunda. M8 de kameraefektlerini çokluğu, galaxy s5 de su ve toz gecirmemezlik(siyah şik duruyor) iphone 5s zaten ipad 4 kullandigimdan ve onceki tecrubelerimden stabilite fakat sarj sorunu. Sizce hangi secim daha mantikli olurdu ? |
Merhaba arkadaşlar. Varmıdır böyle birşey. iCloud daki iphone yedeğini pc ye indirebilirmiyim. |
http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-mx239h-23-mx239h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64393 http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/asus-ml248h-24-ml248h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=55906 http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/aoc-e2795vh-27-e2795vh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=59297#allImages Arkadaşlar linkde ki 3 monitörden birini alacağım ama seçim konusunda zorlanıyorum. Ekran kartı olarak Asus HD7870 kullanacağım.ağırlıklı oyun ve film üzerine olacak.Konsol sistemini bırakıp pc ye geri dönüyorum :) Tavsiyeniz hangisi olur ? Teşekkürler. |
< Resime gitmek için tıklayın > O bariyerler esnek herhangi bir zararı yok diyenleri Allah bildiği gibi yapsın... Ölümden döndük resmen. Araçta ne karter kaldı ne şanzuman. 70 ile gidiyorduk Allahtan yoksa bariyeri alacaz kucağımıza. Dikkat edin arkadaşlar. |
Reklamlar yayınlanıyor ama arkadan spiker sesleri geliyor. Sizde de durum aynı mu ?![]() |
Başlıkta da belirttiğim gibi 45-50 bin TL arası araç bakıyorum.
Kafa her geçen gün daha da karışıyor. Araç piyası serbest piyasa gibi olunca herkes kafasına göre birşeyler yazmış malüm sitede.
Önceliğim otomatik olması.
Dizel beya benzin farketmez.
Renoult hariç fransız ve itanyan kuşağına pek sıcak bakmıyorum nedense :)
Alman olur japon olur farketmez.
Geri sarışta da üzmeyecekmbir araba tabi.
Bütün bu kriterler bir araya gelince bir hayli zor oluyor.
Forumda en azından marka model beya tavsiyeler ile yönlendirebilecek birileri varsa mutlu olurum. )
Teşekkürler.