S

Binbaşı
22 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
935 (Bu ay: 16)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
Görseldeki ram ddr3l mi ? Nerden anlayabiliriz
Arkadaşlar ikinci el ram alacağım fakat laptop ddr3l destekliyor fakat bu ram üzerinde bilgisi yazmıyor bilen varmıdır?
S
4 ay
Garanti bankası ihtiyaç kredisi iptali hakkında yardım bekliyorum
Kapatılabilir
S
4 ay
Trafik cezalarının ödendiğini nereden görebilirim?
Araca veya kişiye yazılan cezaları e devlette bakıyorum birkaçını ödedim fakat unuttum nasıl teyit edebilirim acaba
S
5 ay
Pocophone f1 kasma sorunu
Arkadaşlar telefon son zamanlarda menu geçişlerinde vb çoğu yerde kasmaya başladı akıcı geçişler yapmıyor eskisi gibi. Nasıl düzeltilebilir? Hafıza daha yarıda ondan değil kesinlikle.
S
geçen yıl
50bine araç önerisi
Arkadaşlar benzin veya lpg farketmez sanayiyle kanka etmeyecek, kmsi uçuk olmayan ve piyasası bitik olmayan kuş serisi dışında ne önerirsiniz?
S
geçen yıl
110bin civarı araç tavsiyesi
Bu ay sonu gibi alınacak araç. Fiorino premio paket(ticari) düşünülüyor fakat alternatif olarak sizce piyasası iyi ve daha oturaklı bir araç tavsiyeniz varmı? 2015 üzeri ve max 70000km civarında hatasız şekilde. Lokal boya olabilir. Teşekkürler
S
geçen yıl
Yurtdışı 4000 civarına en iyi laptop?
Arkadaşlar ikinci ele bakayım dedim ya batarya bitik, ya klavye bozuk, menteşe kırık vb.. birsürü sıkıntılı malzeme var. Vergisi kargosu falan herşeyiyle 4000i geçmeyecek alabileceğim en sağlam laptop hangisi? Fikirlerinizi gözünüze çarpanları link atar mısınız? Güvendiğiniz herhangi bir siteden link atabilirsiniz. Çok teşekkürler.

Genel amaç kardeşime eba, zoom vb. Gerisi kaldıracağı kadar oyun oynarız :D
S
2 yıl
130bine ticari boyutunda otomobil tavsiyesi
arkadaşlar bipper 1.3mjet araçla kaza yaptığımız için soğuduk araçtan. kamyonet geçtiğinden çok sıkıntı oluyordu vergisi muayenesi hız sınırıdır vb zaten baanesi oldu..
kriterler;
1.3-1.6 arası dizel, suv önerisi olursa benzin&lpg de olabilir.
minimum 2012 piyasası iyi tavan mesafesi iyi
km max 100bin
değişensiz boya olabilir. ağır hasar vb olmaz

benim aklımda 1.6 tourneo courier var otomobil ruhsat geçiyor titanium veya titanium plus paketler var bu fiyatlara hız sabitleme ısıtmalı koltukvb. özellikleri de var baggaj olarak da bir tık iyi bipperdan..
S
2 yıl
Sokak arası kaza yaptım ilgili kişiler bakabilir mi? (Resim ve tutanak ekli)
Edit: hasarın bu kadar fazla olmasının şoför tarafına eğilimin sebebini bulduk sağ ön tamponla vurmama rağmen bizim aracın ön korumalığı karşı aracın şoför kapısına oturdu ve 1 metre kadar sola çekti bizi. Resimde önden bakarken tamponun sol plastiği çekmeden dolayı yirtiliyor. Bu da ön korumalık olmasaydı çok daha az şekilde olacağını gösteriyor hasarın. Sağ sol çamurluklar da işin içine girebilir şimdi.

Not: siyah peugeot bize ait. tutanakta a aracı kayın sokak üzerinde olan.

Ana cadde kapandığından yolu geçtiğimiz sokağa vermişlerdi. seyir halindeyken sağ sokaktan karşıya geçmeye çalışan bir dacianın led farlarını gördüm ve kornaya bastım uyarmak için. fakat hiç beklemeden yola atladı ve sürücü kapısından çarptım. kaza resimleri mevcut yorumlarsanız sevinirim. dört yol sokak arası gibi düşünebilirsiniz.

kaza tutanağı tuttuk ve birbirimizin ehliyet ruhsat sigorta kagitlarının fotokopisini karşılıklı aldık. sizce sonuç nasıl olur gidişat ne olur bilgilendirirseniz sevinirim.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
60-65bin tl, benzin&lpg, 2000 üstü araç tavsiyesi
Motoru 1.3-2.0 arası benzin&lpg
Km max 200k
Değişeni olmasın
ufak tefek boyalar olabilir.
C segment ve üstü
Manuel
istanbulda


Piyasası iyi, elektronik olarak 4 camı otomatik olsun yeterli, Tofaş, dacia vb. Disinda bilindik sağlam markalardan bildiğiniz tavsiye ettiğiniz ilan varsa bekliyorum. Sıfır egea almayı düşündük kredi ile. Ani artışlar kasko vergi sigorta bir sürü cart curt yüzünden vazgeçtik. Para neye yetiyorsa onu alacağız. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.