V

Onbaşı
14 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
5 yıl
AÇIK PARFÜM
Arkadaşlar, yıllardır abercrombie fierce kullanıyorum. Ama dolardaki artış belimi büktü bende açık parfüm alayım diyorum. Fierce bulabileceğim açık parfüm satan bir yer var mıdır
V
5 yıl
BMW R/80
Öncelikle herkese iyi forumlar.

Ben restore etmelik bi R80 almak istiyorum. Her ne kadar amacım sürekli motor sürmek olmasa da arada bir dolaşmak isterim. Siz ustalara sorum ; daha önce en fazla 250cc motor kullanmış birisi R80le yapabilir mi yoksa çok mu zorlar.
not: Amacım üstünde oynayabileceğim restore edebileceğim arada da hafta sonları dışarı çıkarabileceğim bir motor olması.
V
5 yıl
BRC tavsiye/görüş
Öncelikle iyi forumlar.
Ben bundan 2 yıl önce brc otogaz taktırdım. Aracım fiesta 1.4. Gelelim görüşlerime; ben genel olarak memnunum çekişte düşme tahminimden az oldu, şehirler arası yollarda özellikle tırmanışta bazen zorlanıyor. BRCnin negatif yanı ise özellikle kış günleri LPG ye geçmesi çok uzun sürüyor, kısa mesafe yolculuklar masraflı oluyor.

Ben otogazı eskişehir oto sanayide takdırdım zamanında 1800lira ödemiştim, 150 lira BP otogaz hediye etmişlerdi.Ancak belirtmek isterim ki ne işçilik nede kullanılan ürünler beklentimi karşılamadı. Öncelikle tank orjinal BRC değil kablolar fazla karışık ve kalitesiz gözüküyor. Aracı LPG takıldığı gibi uzun yola çıkarmak gibi bir hata yaptım, bağlantılar tam oturmamış yolda attı, zar zor istanbula girdim (tekleyetekleye). Bostancı oto sanayi BRC ye gittim ordaki usta kendi yaptığı araçları gösterdi, inanın çok kıskandım. Mükemmel işçilik kaliteli malzeme direk görüntüden anlaşılıyordu.

Sonuç olarak BRC düşünen arkadaşlar bostancıdaki BRC ye bir gidip baksınlar ustanın falan ismi aklımda değil ama eminim oralardadır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.