N

Teğmen
02 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
109 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
2 hafta
vale işi yapıp vlog video çeken kanal var mı?
arabaları park edip teslim ederken vs.
N
2 hafta
Dövülen kadını kurtarırken öldürülen adam
Habere göre kurtardığı kadın çelişkili ifadeler verip olayla alakasının olmadığını söylemiş.
https://m.sabah.com.tr/yasam/2021/05/30/son-dakika-dovulen-kadini-kurtarirken-oldurulmustu-kadinin-ifadesi-acili-aileyi-yikti
N
2 hafta
en ucuz sıfır otomatik kaç bin tl?
en ucuz sıfır otomatik kaç bin tl?
N
geçen ay
modifiye bir tutku meselesi herkes anlayamaz...
ilk olarak cam filmi takdırdım. ardından multimedya ekran taktırdım. çelik jant aldım. pasta cila yaptırdım. marşpiyeli siyaha boyadım. paspasları ve plakalıkları yeniledim. gerçekten modifiye bi yaşam tarzı. modifiyeli bir araca binmenin tadı çok farklıymış.
edit : kolçak taktırdım onu söylemeyi unutmuşum.
N
geçen ay
Tam kapanmadan sonra 3 aşamalı açılma
1. aşamada okullar
2. aşamada küçük esnaf
3. aşamada lokanta ve kafelerin açılması planlanıyormuş. Her bir aşamanın en az 1 hafta süreceğini düşünürsek lokanta ve kafelerin hazirana kadar kapalı kalacağı sonucu çıkıyor. Sizce nasıl bir açılma yapılmalı? Sıralama değişmeli mi yoksa aşamasız tam açılma mı yapılmalı?
N
geçen ay
Hangisini tercih ederdiniz?
N
geçen ay
Üniversite mezunu için askerlik düzenlemesi var mı?
En son düzenlemede lisans mezunu olmayanların askerlik süresi 6 aya düşürülmüştü. Fakat üniversite mezunları ile alakalı bir düzenleme yapılmadı 6 ayda bırakıldı. Bununla ilgili ufukta bir çalışma var mı? Meclise getirilen teklif vs.
N
2 ay
Coinlerin çöküşünden sonra araba piyasası
thodex borsasının 400 bin kişiyi dolandırdığı iddaa ediliyor. hal böyle olunca insanlar diğer borsalarda yatırım amaçlı tuttukları tüm coinleri geri çekmeye başladı. bu insanlar farklı yatırımlar arayacak. sizce bu senaryoda araba piyasası daha da artar mı?
N
2 ay
Türk kadınını bekleyen tehlike
Ülkemizde çoğu kadın gelecek kaygısı taşımaz. Çünkü toplumsal eğilimlerimiz evlenip çoluk çocuğa karışmayı kadının zihnine bir başarı olarak kodlamıştır. Bu da kadınlar için her zaman bir b planı olagelmiştir. Güzel bir işe giremese bile b planını devreye sokup kendini garantiye alacağını bilir. Fakat erkekler değişen dünya düzeninde evliliğe sıcak bakmamaya evlilik makamını sorgulamaya başlıyor. bu sorgulamanın yüksek olduğu ülkelerde evlilik oranı çok düşük seviyelerde. Hatta devletler ciddi evlilik teşviki vermelerine rağmen erkekler evlenmek istemiyor. Ülkemizde oraya doğru gidiyor. her sene evlilik oranımız düşüyor. ve bizim toplum dinamiklerimiz çok farklı bu durum Türk kadınları için çok olumsuz sonuçlar doğuracak. iş sahibi olamadıklarında zihinlerinde hep var olan b planınında artık geçerliliğini yitirmiş olduğunu görecekler. Bu andan itibaren ciddi bir bunalıma gireceklerini kestirmek çok zor olmasa gerek. Devletin tam da burada devreye girip erkeği evlilik yapmaya teşvik etmesi gerekecek. Verilecek teşviklerin işe yaramaması halinde ruhi çöküş daha da hızlanacak.
N
2 ay
Konsol üretim maliyeti azaldı mı?
Yeni arabaların konsollarında neredeyse hiç düğme bulunmuyor. Bunun yerine dokunmatik ekran tercih ediliyor. Sizce bu üretim maliyetini düşürdü mü yoksa arttırdı mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.