H

Yüzbaşı
01 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
H
7 ay
Visual Unity kütüphane bulma
Hayırlı günler Unity oyun yapma eğitimi izlerken hoca public Image yazdığında böyle bir seçenek çıkıyor ve yanında Microsoft.Unity.VisualStudio.Editor bir alttaki image seçeneğinde ise UnityEngine.U falan yazıyor. Bende ise İmage yazdığımda hiçbir seçenek çıkmıyor. public Image yazarken Image seçeneği çıkarmak için ne yapmam lazım veya nasıl bir alternatif yol izleyebilirim teşekkürler

olması gereken:


< Resime gitmek için tıklayın >

bende olan:


< Resime gitmek için tıklayın >


teşekkürler yardımcı olacaklara şimdiden
H
4 yıl
Tercih yapmayan mezunlara puan kesintisi oluyor mu?
Normalde birisi tercih yapmazsa diğer yıl normal on ikinci sınıflar gibi obp gelir fakat tercih yaparsa ve o tercih tutarsa ama gitmeyip mezuna kalırsa obpsi diğer yıl yarıya düşer diye biliyorduk ama duyduğum bir olay, babaannemin arkadaşının kızı bu yıl üni 2'ye geçti onun arkadaşları tercih yapmayıp mezuna kalmış (2017de 12. sınıflarmış yani) neyse işte çalışmışlar bir yıl, bu yıl sınavdan sonra obpleri yarıya düşmüş. Arkadaşlarının bu durumunu gören üni2 ye geçen arkadaşımız ise iyi ki tercih yapmışım falan diyormuş. Yani yasa falan mı değişti haberimiz mi yok anlamadım. Tahminim bunlar sınavdan sonra diploma notu onaylama şeysini yapmadılar. Bir bilgisi ya da tahmini olan var mı? Özellikle geçen yıl mezun olup tercih yapmadan bu yıl tekrar sınava giren arkadaşlar sizin obp'niz kesik mi geldi bilgilendirirseniz çok memnun oluruz.
H
5 yıl
Silinebilir
İlgilenen olursa çok memnun olurum.

< Resime gitmek için tıklayın >
H
5 yıl
Behzat Hoca'nın Limitte Çözdüğü Bir Soruda Anlamadığım Yer
İlgilenen olursa çok memnun olurum

< Resime gitmek için tıklayın >
H
5 yıl
L Hospital Ne Zaman Öğrenilmeli?
Hayırlı günler bu konu limite başlamadan önce mi öğrenilmeli yoksa limitin hangi konusundan sonra öğrenilmeli bana bu konuda bilgi verebilecek olan varsa çok memnun olurum.
H
5 yıl
Silinebilir.
Birey B gelişimin analitiği tavsiye edilmiyordu bu durum konikler için de geçerli mi, çözenler memnun kaldılar mı, teşekkürler şimdiden.
H
5 yıl
Şu Vektörel Denklemi Anlatan Birisi Var mı (Vektörler konusunda SB'de gördüm)
Teknofem Geo'dan vektörler konusunu not alarak dinledim, ardından Nejdet Kirpi vektörler çözdüm Nejdet Hocayla, sonra yeni müfredata göre düzenlenmiş Körfez CD'li ygs lys geodan vektörel konusunu çözmeye başladım fakat konunun son testinde hiç görmediğim soru tipleriyle karşılaştım. Bunları Teknofem de Nejdet Hoca da anlatmadı diye hatırlıyorum. CD'deki adamın da çözümlerinden hiç bir şey anlamadım. Bu soru tiplerini gösteren bildiğiniz bir hoca var mı internette? Şimdiden teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
H
5 yıl
Fem Yayınları Yeni Kitap Çıkartmış (YGS-LYS GEO Simetri 2 Kitap)
Ana sayfada bu ürünün üzerinde yeni amblemi vardı, LYS Simetri geoyu arayan arkadaşlarımız vardı bu kitap işinizi görür diye düşünmekteyim.
http://www.suratsatis.com/YGS-LYS-Geometri-Seti-2-Kitap,PR-39819.html
Bu da fem kitaptan:http://www.femkitap.com/Fem-Simetri-YGS-LYS-Geometri-2-Kitap,PR-1316.html

Edit: İki site de güvenilir, iki site de devlete ait.
H
5 yıl
Silinebilir
.
H
5 yıl
Umut Öncül'ün Soru Paketleri Hakkında Bir Sorum Var. Satın Almış Olan Bakabilir mi?
Mesela 10 test var atıyorum dinamik konusu. Bu 10 test tüm ünitenin karması mı yoksa üst üste cisimler bir test, eğik düzlem bir test şeklinde mi? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa memnun olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.