J

Onbaşı
26 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
339 (Bu ay: 13)
Gönderiler Hakkında
J
3 gün
Hacettepe CENG Neden YTÜ'den Daha Yüksek ?
3.8k sıralama yapmış biri olarak Hacettepe düşünüyorum fakat YTÜ'den nesi bu kadar farklı da geriden gelip geçebilmiş bunu çözemedim. Üstelik İstanbul vs Ankara şehir farkı da oldukça fazla. Aydınlatabilir misiniz ?
J
3 gün
Ankara Üniversitesi CENG
Ankara Üniversitesi CENG bölümü sizce nasıldır ? Duyan okuyan vs var mıdır ? Bu sene 25k gözüküyor fakat 19k ya gelmesini tahmin diyorum. Arkadaşım 14.6k ile tercih etmeyi planlıyor. Youtube'da bir mezunun direkt Varşova'da yazılımcı olarak başladığını gördüm. Ders programı falan da baya iyiydi. Burada okuyan varsa yorumlarınızı bekliyorum.
J
5 gün
14.6K Sağlık Dışında Bölüm
Arkadaşım 14.6K yaptı. Sağlık dışında tercih edebileceği hangi bölümler var ? Çok arada kalan bir sıralama. Neyi tavsiye edersiniz. Bir YTÜ Endüstri düşünüyor. Başka alternatifler neler ?

Ankara veya İstanbul
J
geçen ay
TYT 2021 MATEMATİK AYNI BU YAYINA BENZİYORDU
İlk soruları falan yazı fontu bana sonuç derece çözüyormuşum gibi hissettirdi tabi problemleri dereceden daha zordu bence.

(Genel denemesi için konuşuyorum)
J
2 ay
Boun bilgisayar mühendisliği sakın tercih etmeyin
Burası çokomelli arklar. Bu artış hızıyla giderse sıralaması 0 olacak ve kimse tercih edemicek. Doğal olarak da bölümü kapamak zorunda kalcaklar. (!)
J
2 ay
YARGI YAYINLARI TIPKI BASIM DENEMELER ALMAYIN
En ucuz diye bu yayının tıpkı basım denemesini almıştım. Bugün ayt 2020 yi çözdüm. Matematikte 5-6 tane baskı hatası vardı. Yapacakları tek şey copy paste onu bile beceremiyorlar. Matta altıgen koyacakları yere sekizgen koymuşlar. 3 üssü 6 yazcaklarına üç üssü 8 yazmışlar c(c-b) olması gerekirken c(a-b) yazmışlar. Kimyada kabın hacmini yazmamışlar. Çözerken kanser etti. Siz de aynı hataya düşmeyib bu yayınla ilgili hiçbir şeyi almayın.
J
2 ay
AYT Fen Meb Kitapları
Kimya kitabında organik kısmında dehşet ayrıntı bilgiler verilmiş. 11 karbonlu karboksilli asitin ismi gibi. Bunların çıkma ihtimali var mı ?

(AL kitabı)
J
2 ay
345 AYT Matematik - 5
Çözenler varsa sizlerin de yorumunu bekliyorum.

Bence bu tarz bir ayt matematik 2021 de sorulursa yığılma kalmaz. Zor mu bence hayır fakat baya klas sorular vardı. Logaritmalı doğrusal fonksiyon sorusu örneğin.

Netimi bilerek eklemiyorum önceki konumda yazmıştım ve o günden sonra mat netlerim birden düştü forumda göz olduğunu düşünüyorum .d 🤔
J
2 ay
Mat 40ta40 yapmak.
Çok nadiren ve dikkat hatalarından kaçıyor genelde. Çok uzun zamandır da 37 den aşağı düşmedim zaten. Arada bir 40 geliyor ama 37-38 gelince de moralim çok bozuluyor. Dikkat hatalarını en aza indirmek için ne tavsiye edersiniz?

(AYT)
J
2 ay
2018 YKS Netleri
Sınava girecek çoğu kişi çözer zaten. Kolaylığı zorluğu vs bir sürü konu açılır kimse açmadan hepsini bir konu altında toplayalım dedim. Çözenler netlerini aşağıya bırakabilir 🥳

TYT : 35/18.75/40/18.75 toplam 112.5
AYT : 80 net ( çıkarılan konuları doğru sayarak )
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.