E

Çavuş
08 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
E
3 ay
Tp-link
Merhabalar bir aydır telefondan internete bağlanırken geç bağlantı sorunu yaşıyorum . Bağlanmıyor bir site açaçak bekliyor bekliyor bir kez bağlanınca hızlı çalısıyor . Yani anladıgım ilk bağlanmada sorun yaşıyor hız testi yaptım 13cıktı normal gözüküyor sorun neden olur acaba . Başka telefondanda denedik sorun aynı ama laptopda soru. Yok .
E
8 ay
Yıkık tipler
Foruma ne zaman girsem sinirim bozulup çıkmaya başladım . Herşeyi eleştiren bir grup var . Kısaca kendi yaşam şartları kötü herkes öyle olsun istiyor bir süre uygulamayı silip girmemeyi düşünüyorum.
E
geçen yıl
Kredi kartımda. Yapılan işlemler.
Arkadaşlar merhaba kredi kartımdan iznim dışında bir çok alışveriş yapışmış . Ben güç bela hepsini iptal ettirip paramı aldım . Daha şikayette bulundum neyse en son morhipodan alırken telefon numarası veren kişiye ulaşılmış çoçuk başka bir ilde ben yapmadım etmedim diyor . İp adresi bulunmuş benim haberim yok benden habersiz değiştirilebilir diyor . Beni aradı abi yapma etme ben çalmadım ama beni davayla uğraştırırlar işimden olacam davanı Çek diyor . Bu ip adresi dediği gibi başkası yapmış olabilir mi değişmesi mümkün mü bu çocuk bana yaşan mu söylüyor bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim .
E
geçen yıl
İnstagram bizi dinliyor mu ?
Resimdeki kitabı okuyorum arkadaşlarımla konuşuyorum bakıyorum reklam olarak karşıma çıkıyor . Kitabı telefonumdan hiç aratmadım kitapçıdan aldım başka böyle reklamlarda gördüm .

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.