P

Onbaşı
27 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
3 yıl
Mef Üniversitesi hakkında soru cevap
Merhabalar arkadaşlar, bu forumun ekmeğini çok yedim ve bi faydam olmasını istiyorum. Mef üniversitesi makine mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Eğer sorularınız varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Şimdiden okulun herhangi bir reklam kampanyasında bulunmadığımı ekleyeyim.
P
4 yıl
ÖYLESİNE TERCİH YAPIP KAZANMAK
Şu anda mef üni makine mühendisliği öğrencisiyim ancak gelmez diye yazdığım gtü inşaat mühendisliği kazanmışım. Kayıt yaptırmadığım sürece eski okulumda kayıt yenileyebiliyor muyum? Bilgisi olan acil yardım etsin
P
4 yıl
Ünide olup sınava çalışanlar içeri
Abiler merhabalar 12 de 110 ygs 100 lys yapıp mezuna bıraktım. Geçen sene 27k tyt 65k tyt yaptım ve üniye yerleştim. Hazırlık yeni bitti ve geçen seneki dersanemin sadece haftasonu yaptığı denemelerine kaydoldum. Tyt 85-95 arası ayt mat 30-35 ayt fen max 18 net geliyor. Ayt mat için türev integral apotemi fasiküllerini çözüyorum, ayt fen için 0 dan başlayacağım durum malum. Aslımda söylenecek çok söz olduğunu düşünmüyorum ama her türlü tavsiye veya olumlu-olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.
P
5 yıl
FEN DERSLERİ SORUNSALI
Herkese iyi forumlar benim bir adet sorum olacak. Geçen sene tyt 27k ayt 65k yaptım. Ayt mat 30 net fen 12 net idi. Bu sene hazırlık okuyup tekrardan sınava hazırlanacağım, o yüzden daha sıkı çalışıp kırık obp farkını kapatmam lazım. Bu forumda iyi yapmış abilerim ve kardeşlerimden çözdükleri fizik kimya biyoloji kitaplarından beğenip önerdiklerini duymak istiyorum. Saygılar
P
5 yıl
İYİ FİZİKÇİLER BAŞKA İŞLERE BULAŞMAZ
Bknz tercih sürecinde ağzını açmayan umut öncül ve bknz tercih sürecinde rehberlikçi olup sonrasında güneşi selamlayan ertan sinan şahin
P
5 yıl
ANKARA GAZİ VS MEF
Gazi üniversitesi teknoloji fakültesinde mühendislik okumak mı yoksa mef üniversitesinde ingilizce mühendislik okumak mı daha mantıklı ?
P
5 yıl
SAY 65K YARDIMCI OLUN
Bu l

< Resime gitmek için tıklayın >

Bu listeden neresi gelir çok mu uçmuşum acaba ? Bir de sırf istanbul içinde kalmak için itü geomatik yazmak ne kadar mantıklı olur?
P
5 yıl
15-20K İÇİN KAÇ NET LAZIM
Dersanedeki hocalarımın ve bazı arkadaşlarım 100 tyt 60-65 ayt derken bazıları da 95-100 tyt 55 ayt nin yeteceğini söylüyor. internetteki hesaplama sitelerinin çoğu 100 60-65 arasını 20k olarak gösteriyor. sizce nasıl olur ?
P
5 yıl
BİNOT YAYINLARI AYT
ARKADAŞLAR ELİNDE BİNOT YAYINLARI AYT DENEME 5 A KİTAPÇIĞI CEVAP ANAHTAARI OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ?
P
5 yıl
KALAN 50 GÜNDE KONULARIM BİTER Mİ ?
kimyadan organik, fizikten modern fizik , biyolojinin sistemler kısmı(bütün sistemler) yetişir mi yoksa şimdiden umutlarımı yitireyim mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.