T

Teğmen
22 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme (?)
173 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
geçen ay
Pişmanlık
---
T
3 ay
Millenicom Kullanıcı Deneyimim
Yaklaşık 3 yıl önce başladığım bu serüvende hala millenicomluyum. İlk başlarda bir kaç problem yaşasam da ki konum bile var forumda şuan gayet memnunum. Nice birlikte yıllara millenicom.

Fiber altyapı olduğum için pek bir problem yaşamıyorum aslında pandemi sürecinde yoğunluktan dolayı bir hız düşmesi oldu. Onun dışında sorun yaşamıyorum vaadedilen hızın üzerinde alıyorum hatta. Buyrun bakınız. Teşekkürler millenicom.
< Resime gitmek için tıklayın >
T
5 ay
Türknet İstanbul Bahçelievler'e ne zaman gelecek? (Gigafiber)
Merhabalar arkadaşım Kocasinan Mahallesi'nde oturuyor. Rica etti de ne zaman gelecek?

Ben de Ankara Altındağ'dayim bize ne zaman geleceksiniz :)
T
2 yıl
Paycell ile enpara kullanan var mı?
Yardıma ihtiyacım var kullanan varsa lütfen dönsün
T
2 yıl
Kredi kartı limit talebim anında iptal oluyor
Enpara kullanıyorum. Bir kaç kez denedim onay çıkmadı diye mesaj geliyordu. Aradan 6 ay falan geçti tekrar denedim şimdi direk iptal oluyor. Ne mesaj ne geliyor ne bilgilendirme. Ne yapabilirim? Başka bankaya başvurdum o da anında iptal oldu. Limiti nasıl yükseltebilirim?
T
2 yıl
8 derecede bile fazla soğutması?
Yeni dolap aldık ama fazla soğutuyor gibi geldi 8 dereceye yükselttik yine fazla geliyor bana. Kahvaltılık tabaklarını elimde fazla tutamıyorum. Donuyorum. Acaba bir kaç gün beklemem mı gerekiyor oturması için? Sorun ne olabilir?
T
2 yıl
Fakir Vienta Blender seti alınır mı? 200 TL.
BİM'e geliyor. Fiyatı uygun galiba. Galiba diyorum çünkü başka bir yerde satılmıyor. 200 TL'ye alınır mı?
T
2 yıl
Buzdolabı tavsiyesi: Altus ALK 471NX vs AL 375NSX, A+ veya A++ aralarında çok fark var mı?
Merhaba dostlar Profilo B sınıfı bir dolabımız var. Babam alırken o zaman mağazada bi tek o kaldı diye onu almış. Velhasıl buzdolabının içinde bir koku var. Yemeklerin tadı değişiyor. Yemeleri bozuyor resmen. Yoğurt koyuyoruz. 2. gün yenmiyor o yoğurt. İyi bir buzdolabı alalım dedik. Malum kullandığımız modelden dolayı Profilo markasına hiç sıcak bakamıyoruz. Ben bakıyorum ama ailem için sorun. Bu yüzden sizden tavsiye almak için yazıyorum.

Bütçe 2500-3000 TL arasında iyi bir buzdolabı düşündük. Ailede 3 kişiyiz ben dahil. Sadece dondurucu bölümü büyük olsa yeter diyoruz. Ben araştırma yaptım lakin öyle bir dolap bulamadım. Bulduklarım da epey büyük. Şuan aklımda iki model var.

Altus ALK 471nx
Altus AL 375nsx

Bu iki modelden hangisini almalıyım. Altusun sitesinde 471nx ile ilgili bazı bilgiler yer almıyor bu da beni korkuttu ve 375 nsxe yönlendirdi.

Kararsız kaldım. Tavsiyelerinize açığım. Rengi önemli değil. Kombi tipi istemiyor aslında bizimkiler ama iyiyse mecbur kombi tipi alacağız Bir de A+ ile A++ aradaki fiyat farkı için değer mi? Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur. Biliyorum çok şey istedim ama durum böyle maalesef yardımcı olursanız sevinirim.

Yani bana f/p oranı en yüksek dolap lazım. Bütçe de en fazla 3100.
T
2 yıl
20GB'a kadar 4 mbps, 20GB'dan sonra 2 mbps upload...
Millenicom 100 mbps prestij tarifesinde açıklamada aynen böyle yazıyor. 😔 Bu ne demek millenicom?
< Resime gitmek için tıklayın >
T
2 yıl
Paycell dolandırıcıdır. Rezalettir.
N11 siparişim ile ilgili sorunum olmuştu. Aynı gün 7sinde iptal ettim. Ne çek ne de param iade oldu. Çekin süresi de ne durumda bilmiyorum. N11 ilgilendi. Paycel onu bile yapmıyor. Turkcell ilgileniyoruz diyor. Hala bir şey yok maillere dönülmüyor. Para iademi alamadım. Allah bunları kahretsin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.