D

Yüzbaşı
21 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
377 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
3 ay
superonline’ın sorunumu çözememesi
7 şubat tarihinde vdsl'e geçiş yaptım ve 50mbps paket kullanmaya başladım. 1 ay sorunsuzca kullandıktan sonra internetimde kopmalar olmaya başladı. superonline'a defalarca arıza kaydı bıraktıktan sonra superonline ekibi geldi. modemde bir sorun olmadığını söylememe rağmen modemi değiştirip gitti. sorun ediyordu. mart ayının son haftasında tekrar arıza kaydı bıraktım. bu süre içinde şikayetvar'a yazdım ve sisteme 1 günden beri bağlısınız deyip şikayeti kapadılar. 28 nisan tarihine kadar hiçbir haber alamadım. 28 nisan tarihinde ben evde değilken türk telekom ekipleri beni aradı ve aynı şekilde 1 gündür bağlı gözüktüğümü söylediler. onlara da aynı şekilde anlattım sorunumu ve eve gelmişler. kabloda oksitlenme olduğunu söylemişler ve kabloda bir takım işlemler yapıp gittiler. sorun düzeleceğine daha da arttı. artık interneti kullanamıyorum. 17 nisan tarihinde btkya şikayet ettim ama 10 iş günü olmuş olmasına rağmen hala bir haber yok. tüketici hakem heyetine de şikayet ettim savunması istendi yazıyor. dün tekrar superonline ekibi geldi ve türk telekomun kabloları değiştirmesi gerektiğini söylüyor ama türk telekom 1.5 ayda anca geldi. 1.5 ay daha mı bekleyeceğim? derslerde kopuyor diyorum derslerini düşünüyorsan 8mbps alıcaksın diyor bana. karşılık vermedim fazla uzamaması için.
hat değerleri türk telekom kabloyla uğraşmadan önce böyleydi
< Resime gitmek için tıklayın >
D
3 ay
superonline kopma sorunu
hat değerlerim aşağıdaki gibidir. 1.5 aydır kopma sorunu yaşıyorum superonline bir çözüm bulamadı. artık ilgilenmiyorlar bile. 1 gün kopmasa 2. gün kesin kopuyor. koptuğunda da sürekli kopuyor gün içinde.

< Resime gitmek için tıklayın >
D
3 ay
geceleri havlayan sahipli köpekler
27 aralık gecesi başladı her şey. gece 12'den sabah 5'e kadar durmadan susmadan havladılar. sahibini bilebilecek birisi vardı, ona söyledim abi yeni köpek almışlar çok havlıyorlar diye. benim köpeklerdir onlar dedi. ondan sonra geceleri fazla havlamamaya başladılar. daha sonra tekrar aynı durum oldu ikinci kez söyledim sahibine yine bir şey yapmadılar. belediyeyi aradım durumu izah ettim. ekip yollamışlar aşıları tam bakıldığı yer temiz dediler. sahibine uyarı yaptık dediler. yine aynı şekil havlıyorlar yine aradım belediyeyi tekrar aynı şekilde geri dönüş yaptılar bana. daha fazla ne yapabilirim? polis mi çağırayım gecenin bir vakti?
D
3 ay
Türk Telekom VDSL Altyapı Çalışması
Oturduğum yere Tip7 saha dolabı koydular. Onun öncesinde ADSL internet vardı. Evim saha dolabına en fazla 15 metre uzaklıkta. Türk Telekomu arayıp internet bağlatacağımı söyledim. 100 Mbps olarak ön başvuru aldılar. Bu çalışmalar ne kadar sürer tahmini olarak?
D
4 ay
superonline kasıtlı bağlantı kopması
superonline 50mbps vdsl kullanıcısıyım. ne zaman indirme yapsam ertesi gün internetimde kopmalar oluyor. kasıtlı olduğunu düşünüyorum. sizce neden olabilir? hat değerlerim aşağıda.


< Resime gitmek için tıklayın >
D
4 ay
ünilerdeki dans kulüpleri
ünilerdeki dans kulüplerinde işleyiş nasıl? sıfırdan dans etmeyi öğretiyorlar mı?
D
4 ay
teknik çizimden anlayanlar konuya gelebilir mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
bunu autocad de çizmem lazım işaretlediğim yerin ölçüsünü hoca yazmamış mı yok benim mi bulmam gerekiyor?
D
4 ay
ingilizce dizi ve film izlemek
dizi ve filmleri altyazısız mı izlememiz gerekiyor yoksa ingilizce altyazı ile mi? hangisi daha öğretici olur?
D
4 ay
evden ispanyolca öğrenmek
ingilizcem hatrı sayılır bir seviyede. ispanyolca öğrenmek istiyorum. youtube üzerinden öğrenebilir miyim? yardımcı olur musunuz?
D
4 ay
evden ispanyolca öğrenmek
ingilizcem hatrı sayılır bir seviyede. ispanyolca öğrenmek istiyorum. youtube üzerinden öğrenebilir miyim? yardımcı olur musunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.