K

Teğmen
06 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
K
11 ay
İç döşeme brush metal aksamındaki çizik tamiratı
Arkadaşlar daha yeni satın almış olduğum aracımdaki parlatılmış metal görünümlü aksam fotoğraftaki gibi zarar görmüş. Ben şimdi buna bakar bakar dert ederim. Nasıl bir tamirat yaptırabilirim, ne kadar tutar? Bu tamiratla ilgili yer tavsiyesi verebilecek var mı?

Zarar gören parça 3750₺ olduğu için yenisini taktırmak mümkün değil.

Kocaeli'de yaşıyorum. Bu işi hakkıyla yapabilecek yer bulabilirmiyim yakınlarda acaba? < Resime gitmek için tıklayın >
K
geçen yıl
Peugeot 308 Allure Sport Kullanıcıları
Arkadaşlar selamlar

5 kasımda kaporasını verdiğim 308 allure sport tekno gri aracımın heyecanla gelmesini bekliyorum.Araç tesliminin Aralığın ortasında olacağı bilgisini vermişti St.Araç hala Fransa'da yükleme limanındaydı en son aldığım bilgiye göre.

Bu grubu diğer sport kullanıcılarının tecrübelerini, alım süreçlerini, fotoğraflarını ve diğer bilgileri (fiyat/hediyeler/bayi vs) paylaşabilmeleri için oluşturdum.


…...........................

GRUPTA OLAN TÜM ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Forumda ben sadece kendi oluşturduğum bu grupta ve sıfır araç alım satım grubunda aktifim.308'in kendim için en iyi araç olduğunu düşünen ama asla fanatiklik seviyesinde olmayan araçlara düşkün birisiyim.Bugün 308 olur yarın Golf olur marka fanatizmine de karşıyım.

Fakat görüyorum ki forumun herkese açık olmasının dezavantajlarını da görmekteyiz.Konu bambaşka yerlere gitmek zorunda kalıyor.

Açıkçası ne sizin ne de benim bu kişilerle uğraşacak zamanım yok.


…..................................
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.