I

Yüzbaşı
24 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
777 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
I
2 yıl
silinebilir.
silinebilir..
I
4 yıl
Anketlerde Telefon Markası Bölümüne Apple yerine Iphone yazılması
Ekonometri okuyorum istatistik benim için neredeyse anabilim dalı normal bir ödevde olsun tez ödevinde olsun her zaman istatistiki veriler gerekiyor ve genelde bu verileri anket yoluyla topluyoruz.Mobil ödeme ile ilgili bir araştırma konumuz vardı telefon markası bölümüne Iphone kullanmayan herkes "Samsung" & "Huawei" & "Vestel" & "Xiaomi" & "Casper" isimli markaları yazarken markası Apple modeli Iphone 7 8 9 10 XR-XS kullanan arkadaşlar marka kısmına Apple değil de Iphone yazıyor. Her gördüğümde bir tebessüm oluşuyor bende Iphone ismi bir marka değil bu telefonun markası Apple modeli Iphone 7-8-9-10 XR-XS'dir. Acaba Apple başka bir model telefon çıkartsa ismi de Iphone olmasa X723 falan olsa hala marka kısmına X723 falan mı yazıcaklar merak etmekteyim açıkcası..

Özetle sizce Apple Iphone kullanıcılarının marka kısmına Apple değil de Iphone yazması neyi ifade ediyor? Ben buna bu kadar para verdim Apple deyince o kadar havalı değil ama Iphone dersem karşımdaki insan kesinlikle beni zengin sanar amacı falan mı var burda gerçekten çözemedim.

Görüşleriniz neler?
I
5 yıl
Yeni etkinlik
Gelicek varsa konuya yazsın seri seri kasalım etkinlik free kostüm şampiyon vs.
I
5 yıl
Cowsep ve Fake Cowsep aynı oyunda
Cowsep yayını sırasında oyununa gelen silver-gold elo fakesi olan "Cowsep4"ün Master Yi alacağını düşünürek kendisi support alıyor ki bu eleman Master Yi dışında hero oynamaz kolay kolay

Link :https://www.youtube.com/watch?v=SEjsVwNh4ks

Bizde olsa fakesine ana bacı söver , kendi pickini alır uyumsuzluk olursa oyunu falan dodgelerlerdi herelde.

Edit : Bu arada adam aşırı toxic ve eğlenceli ya
Edit2 : Elosu platmış
I
5 yıl
Donanımhaber sadece bende mi yavaş???
Diğer siteler normal hızında gibi ama donanımhaber acayip yavaş özel mesajlara basıyorum 60-90 saniye sonra anca açıyor hatta bazen hiç açmıyor 5 kere yeniliyorum ozaman açıyor ilk başta siteye girerken de aynı şekilde bekletiyor bir konuya tıkladığımda en az 40 saniye bekliyorum açılması için sadece bende mi oluyor sizde de aynı sorun var mı arkadaşlar?
I
5 yıl
UYGUN FİYATLI POWERBANK BİLGİSİ OLAN?
Merhaba S6 Edge telefon kullanıyorum 2600 mah dı sanırım powerbank arıyorum 10bin mah veya 20bin mah gibi uygun fiyatlı ve iyi kalite xioaminin powerbankleri için iyi diyorlar önerisi olan var mı ? 10bin de işimi görür sanırım.
I
6 yıl
TR Smurf 30a kasmak isteyenler buraya :)
Merhaba arkadaşlar TRde smurf kasmak isteyen veyahut oyuna yeni başlayan varsa mesaj atarsa yada main hesap : Impakt eklerse sevinirim teşekkürler!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.