Arkadaşlar sabah Cevizlibağ'dan metrobüse bindim boştu hemen koşa koşa oturdum işte kız da hemen geldi boş neresi varsa. Neyse oturuyoruz ben taktım kulaklığı o da kulaklığı taktı sonra gözüm bi telefonuna kaydı. Baktım forumun konu dışındaki başlıkları okuyo. Gerçekten şaşırdım. Direkt "Aa forumda mı takılıyorsunuz dedim". Gülümsedi "Evet işte yaa fazla konu dışına girmem de bugün canım sıkıldı gülmek için girdim" dedi. Sizin çıldırıp kızlar hakkında açtığınız başlıklara gülünüyor beyler ![]() |
Bugün ilk kez iş çıkışı buluştuk yakındaki bir AVM ye girip bir şeyler yiyelim dedik. Hesap gelince hemen çantasını almaya uzandı ama ben hemen Multinet kartımı uzattım garsona o olaydan sonra biraz garip davrandı ve döndüğümüzden beri hiç mesaj vs konuşmadık. Yanlış bir şey mi yaptım? |
Elon Musk araba üretir, trafiği artırır.
Theologist doğa dostudur. Bisiklet kullanır.
Elon Musk uzaya roket atar, yakıtları vs. atmosfere zarar verir.
Theologist küçük şeylerle mutlu olabilir. Mesela Doğu ekspresiyle Kars'a gitmek
Elon Musk böyle şeylerle yetinmez. Mars'a gitmeye çalışır
Theologist hayatın kıymetini bilir. Gezip görür, eğlenir.
Elon Musk hayatı boyunca çalıştı şirketler vs. olacağı bir avuç toprak..
Theologist doğayla büsbütündür. Tezek kokusu ona güzel gelir.
Elon Musk ise zararlı parfümler üretir. Örnek;
< Resime gitmek için tıklayın >