Öncelikle sorunumu anlatmadan önce şunları söyleyeyim, bilgisayarımda 500 GB Ssd ve 1TB HDD var. SSD ve Hard disk için bad sector taramalarını yaptırdım ve 1 tane bile bad sector yok. SSD Taraması HDD Taraması
Aynı zamanda da Windows Bellek Taraması yardımıyla da RAM Testi de gerçekleştirdim ve onda da herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Son 2-3 gündür bilgisayarıma bir şeyler oluyor. İlk defa It Takes Two oynarken durduk yere oyundan atıyordu. Fifa 21 oynarken hem oyundan atıyor hem de bilgisayar direk kapanıyordu. Warframe oynarken bilgisayar direk kapandı. RE2 oynarken de oyundan atıyordu.
Korsan oyun indirip kurduktan sonra ISDone.dll hatası alıyorum, bugünde uTorrent uygulamasından böyle bir hata almaya başladım. Resme bakmadan önce şunu söyleyeyim bu oyunu kurarken de ISDone.dll hatası aldım ve hala alıyorum. HATA

Son olarak da şunu söyleyebilirim ki bilgisayarımı açtığımda ve ARADA SIRADA HDD dosya gezgini açılıyor. Her bilgisayar açılışında ve normal durduk yere. Yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >