E

Çavuş
20 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
4 yıl
Macbook Pro MID2012 için Upgrade Donanımları
Merhaba arkadaşlar, 2.5 senedir bir fiil Macbook Pro MID2012 modelini kullanıyorum ve bilgisayarımdan çok memnunum.
Yalnız Ram ve SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. Donanımları Türkiye'den alacağım ve kullanıcılar bilir Türkiye'de Mac için uygun donanım bulmak ne yazık ki biraz zor. 8 GB ram ve 250 GB SSD takmak istiyorum cihazıma. Hangi marka/model donanım önerirsiniz sorunsuz çalışacak ve nereden (hepsiburada vs) alabilirim bu donanımları?
Yardımlarınız için teşekkürler
E
5 yıl
Kavşak ayrımında trafik cezası
Merhaba arkadaşlar,
Bugün hayatımın ilk trafik cezasini yedim ve bu ceza olay tarihinden 6 ay sonra ulaşti bana. Cezadaki mobese fotolarinda tam olarak neden ceza yazıldığını anlayamadım. Trafik levhası ihlali demişler neden olarak. Aşağıya fotoğrafı ekledim. İlk aklıma gelen aracin sağ tekerleklerinin şerit ihlali yaptiğı fakat gorüldüğü gibi ilerleyemeyen bir trafik var, herhalde önde bir olay olup olmadığını görmek için arabayi sağa kaydirmışım ama anlayamadım yine de . Başına böyle bir ceza gelen var mi? Yorumlarınızı bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.