C

Yüzbaşı
05 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
6 yıl
Laptop 2 gündür anormal kasıyor?
İyi günler 2 gündür laptopumda anlayamadığı bir kasma problemi var. İçini açtım temizledim harddiski söküp farklı taktım fakat sorun hala devam ediyor. İşlemcinin macunu kurumuş ve fan sürekli çalışıp soğuk hava üflüyor normalde elimi yakacak kadar sıcak olması ve işlem yapmazken durması lazımken. Sizce sıkıntı ne olabilir konuştuğum kişiler termal macun almamı önerdiler kararsızım servise mi vermeliyim yoksa macun almam yeterli olur mu?
C
8 yıl
Restoran anketi - 5 dakikanızı almaz.
Arkadaşlar Araştırma Metodları dersi için 100 kişilik anket yapmamız lazım bunun için en son gittiğiniz restoranı değerlendirmenizi istiyorum Doldurduktan sonra yukarıda kalması için konuya yazarsanız sevinirim :)

Link;http://goo.gl/forms/k6DQp8E7WY
C
8 yıl
WoD Gear Rehberi (630 itemlevel)
Yeni 100 olmuş veya olacaklar için LFR'ye girebilmek için gerekli olan 630 itemlevel'a nasıl ulaşılır rehberi.

İlk önceliğimiz 610'a ulaşıp Heroic dungeon'lara girebilmek. Bunun için öncelikle şu 2 addon'u indiriyoruz;

http://www.curse.com/addons/wow/handynotes
http://www.curse.com/addons/wow/handynotes_draenortreasures

Bu addon'lar haritadaki tüm item-garrison resources düşüren mobları ve hazineleri gösteriyor. Hedef 3. seviye garrison ve War Mill binasını yapmak. War Mill ile questlerden ve moblardan düşen itemlerin rare ve epic olma şansı büyük ölçüde artıyor. War Mill kuruluyken Nagrand questleri bitirildiğinde 610 itemlevel'a ulaşılabiliyor.

100 Olunduğunda Garrison'da Legendary yüzük ve Proving Grounds görevleri açılıyor. Proving Grounds sınıfımıza uygun 610 silah veriyor. Yüzük içinse görevi takip edip Skyreach'ten quest eşyasını düşürerek 640 epic yüzük alınıyor. Eğer birden fazla role sahipseniz (hunter-mage-warlock-rogue değilseniz) yüzüğü aldığınız yerden 500 gold'a diğer rolünüz için olan yüzüğü de alın. İkisini aynı anda takamasanız bile itemlevel'ınız yükseliyor.

Görevleri yaparak 100 olunduğunda Frostwolf ve Arakkoa Outcasts factionlarına en az honored oluyoruz. Ashran'a giderek bu faction'ların quartermasterlarından 615 trinketler alabilirsiniz. Yine Ashran'dan 620 ilvl PvP itemlerini alabilirsiniz.

615 olunca Raid Fİnder'dan Molten Core sırası alın. Ragnaros'u kestiğinizde garanti 640 helm(kafalık) veriyor.

Arkeolojiyle uğraşırsanız 620 ilvl eşyalara ulaşabilirsiniz. Fakat haritada uçulmadığından biraz vakit alabilir.

610'dan itibaren Heroic Dungeon kasarak 630'a ulaşmaya çalışın. Kolay gelsin
C
8 yıl
Twisting Nether'da borç verebilecek?
Selam arkadaşlar hesabımı geçen yaz satıp oyunu bırakmıştım şimdi can sıkıntısından tekrar başladım 4 euro'luk battlechest'le Warlock kasıyorum 3 günde 63 oldum fakat baymaya başladı acil guild heirloomlarını almam lazım. Kısacası 5k gold lazım bana geri ödemek şartıyla. Foruma 2006'dan beri üyeyim kesinlikle ters bir durum yaşatmam ve fazlasıyla geri ödeyeceğimden emin olabilirsiniz. Düşünen olursa oyun içi isim Zoodan, battletag nordark#2397 . Ayrıca aktif sosyal guild falan varsa da katılabilirim tanıdıklardan kimse kalmamış ve tek başına sıkıyor oyun. İyi oyunlar..
C
8 yıl
Hearthstone Pack açma oyunu
Baya sarıyor ilk denemede 40. pakette 1 legendary çıktı o da King Krush

http://alexszeto.net/derpstone/
C
8 yıl
Her destede iş yapabilecek kartlar ve crafting listesi
Burada her destede iş yapabilecek çok yönlü kartları paylaşalım yeni başlayan arkadaşlara da yardımcı olmuş oluruz.Basic kartlar (oyunun başında gelen)

Shattered Sun Cleric
En iyi temel kartlardan biri. 1 canlı kartlarınızı koruyabilir, saldırıyı 4 yapıp priest'e karşı korur. Kendisinin 3 attack olması da avantaj.
< Resime gitmek için tıklayın >

Novice Engineer
Hero power yerine kullanılabilir ikinci turda. Bir nevi warlock+paladin hero power ama 2 can götürmüyoz bizden
< Resime gitmek için tıklayın >

Acidic Swamp Ooze
2 mana'ya koyulabilecek güzel bir kart. Eğer karşıda Warrior, Rogue veya Paladin varsa saklanabilir silah kırmak için. Shaman veya Hunter'a saklamaya pek gerek yok nadiren silah kullanıyorlar.
< Resime gitmek için tıklayın >

Chillwind Yeti
Küt küt vuracak bir kart fazla detaya gerek yok. 4 atağı sayesinde priest'e kolay yem olmuyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

Wolfrider
3 mana-3 hasar. Tehlikeli kartları temizlemek için veya lethal-finisher oalrak kullanılabilir.
< Resime gitmek için tıklayın >

Gnomish Inventor
Düşük manalı desteler için güzel bir kart. Yoksa 7-8 manalık kartlarınız çoğunluktaysa alınması çok mantıklı değil.
< Resime gitmek için tıklayın >

Sen'jin Shieldmasta
Klasik taunt kartımız. Ortalama saldırı ve iyi can puanı veriyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

Yüksek manalı seçenekler
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Paladin, Shaman gibi sürekli minion koyabilecek sınıflar için Frostwolf Warlord ideal.
Boulderfist Ogre daha çok spell ağırlıklı ve az miniom koyan sınıflar için tercih edilebilir Mage, Priest.
Stormwind her desteye bir ya da iki tane koyulabilir. Oyun uzarsa kazanmak-kaybetmek arasındaki farkı beliryelebilici bir kart.Constructed (ilk craftlanacak kartlar)

Common

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


Rare

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >Constructed kartların açıklamalarını daha sonra eklemeyi düşünüyorum. Yukarıdakiler yabancı bir siteden alıntıdır çeviri bana ait Siz de her desteye koyduğunuz kartlarınızı açıklamasıyla paylaşırsanız faydalı bir konu olabilir.
C
8 yıl
Hiç kart çıkmıyor diye isyan ederken..
Bugün quest yapıp desteyi aldım ve şöyle bi paket açtım Defalarca 4 common-1 rare'dan sonra şaşırdım. Bu kartlar ne işe yarar yahu ben zaten hunter-lock oynuyorum sadece. İkisini kırıp Leeroy yapayım mı sizce?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
C
8 yıl
Schritte 3 Lehrerhandbuch arıyorum.
Merhabalar bana Schritte 3'ün Lehrerhandbuch acil lazım elinde olan var mı acaba basılı veya pdf olarak? Sadece Test zu kısımları da olur internette bakmadığım yer kalmadı yok yok yok. Almanca sınavında hocamız bu kısımdan yapıyor sınavları onun için acil lazım
C
8 yıl
Hukukçu var mı acil yardım kira hakkında..
Selam arkadaşlar direk konuya giriyorum şimdi biz kiracıyız Aralık 2012'de kira kontratı yaptık ve senet imzaladık 12 tane. Ev sahibi Ocak 2014'te geldi, kaldığımız yılın senetlerini verdi 12 tane ve tekrar senet yapmak istedi fakat çıkma durumumuz olduğu için yapmadık ve 1 ay süre istedik. Kirayı normalde ayın 10'unda yatırıyoruz ve Ocak 10'da kirayı yatırmadık çıkacağımız için. Az önce ev sahibi aradı ve bizden 1 tam kira yatırmamızı istiyor çıkmadan önce. Kaldığımız ayın kirasıymış anlamadık adam bizi kazıklamaya mı çalışıyor avukata veririm diye tehdit etti hatta.. Sözleşmeyi yapalı 1 yılı geçti, senetler bizde ve sözleşmeyi ayaküstü yaptık kendi kendimize notersiz. Bu durumda adamın bir hak talep etmesi mümkünmü akşam akşam dert oldu..
C
9 yıl
Yarın A2 sınavım var yardım
Selamlar yarın A2 sınavım var belgelerimi aldım sanırım cub dediğimiz motorsikletlerle sınava gireceğim belgedeki aracın plakasını sorgulamak istedim fakat turkiye.gov.tr üyeliğim yok. Rica etsem olan bir arkadaş "35 EB 1741" plakalı aracı sorgulayabilir mi markası modeli neymiş. Sınav saati olarak yarım saatlik bir boşluk var sanırım baya gezdiriyorlar Çok az scooter ve yazın elektrikli bisiklet sürmüşlüğüm var onun dışında sıfırım. Kursları gezdim ve hiçbiri A2 dersi vermiyor nasıl iş anlamadım belgeleri alırken de tüm teorik derleri aldı olarak imza attırdılar
Sınav esnasında değerlendirilecek durumlar var ve 19 madde bunların herhangi birini hatalı yapan aday sınavda başarısız sayılır yazıyor. Vitesi 2'ye takıp veriyorlarmış galiba değiştirmemize gerek olmuyormuş. Merak ettiklerim bunlar motor stop etmiyor mu 2'de vites sabitken ve dönüşlerde sinyali nasıl vermem gerektiği (daha doğrusu ne tarafta oluyor sinyal düğmeleri).
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.