V

Yüzbaşı
02 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
88 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
geçen ay
İşyeri müdürüme borç verdim geri ödemiyor
Adama cebimdeki son parayı verdim ve kiramı ödeyemedim bu ay. Bana parayı Martın en geç 25'inde ödeyeceğini söylemişti. Sonra kankasıyla çekeceği krediyi beklediğini söyledi falan filan. Bir de bir sabah ofise geç kaldım diye bana 1 hafta izin verdi. Ben de bıraktım işi o gün aramadım sormadım. Sana izin vermiştim niye gelmedin diyor? Maaş da almıyordum zaten 1 ay boşu boşuna oyaladı beni. Suç benim mallığımda belki de.

Borcu verdiğimde de ne teşekkür etti ne minnet etti. İşi vardı çekti gitti. Borcu istediğimde de benimle ters ters konuşuyor. Bu adama acı çektirmek istiyorum. Genel müdürle konuştum o da sizin aranızda ben bir şey yapamam dedi. Ekşi sözlükte de rezalet başlığı açıp başıma bela almak istemiyorum 1300 tl için. Sizce nasıl alabilirim parayı geri?
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
V
geçen yıl
iPhone 9 çıkıyor mu?
Forumda çıkacağına dair bir sürü umut veren haber yapıldı. Fakat yarın bir apple etkinliği gözükmüyor? süreci takip eden var mı?
V
geçen yıl
Bisikletimi bozmuşlar
Birisi apartmanın giriş koridoruna koyduğum (duvara dayıyarak) bisikleti kaldırıp atmış. Arka jant da komple yamulmuş. Saat kaç civarı olayın meydana geldiğini biliyorum ama kamera da yok. Apartman da işyeri bürolar falan karışık bir yer giren çıkan çok. Soru şu ki: ben bu şerefsiz ortam çocuğunu nasıl bulurum? Polise gittim bir şey yapamayacaklarını söylediler.
V
geçen yıl
Sınavda inceleyin dendiğinde kaç soru
Çözüyorsunuz? 10-15 tane çöxüyorum diyen arkadaşlar var?
V
geçen yıl
Biyoloji için latince öğrenmek
Bu yazılımcılar sürekli ingilizce öğrenin demekten başka bir şey bilmiyor e biz de o zaman biyoloji için latince öğrenelim niye demiyor kimse?
V
geçen yıl
Selin Hoca biyoloji hk.
TYT videolarının en başından başladım ama bilmediğim bilgileri biliyormuşum gibi ilerliyor gibi geldi bana yoksa ben mi çok cahilim? mesele hücre yapısını organelleri bilmiyorum ama biliyormuşum gibi anlatıyor.
V
geçen yıl
Ordu Çalışma Arkadaşı
Tyt ve ydt çalışıyorum varsa konuşabiliriz?
V
geçen yıl
Boğaziçi İngiliz Dili ve Edebiyatı Nasıl Kazanılır?
Verebilecek tüyoları olan var mı? Okumak istediğim tek üniversite ve bölüm burası geçen ay işi bıraktım 21 yaşındayım, iş dediğimde özel sektörde asgari ücretli bir şeydi, günde en az 4 saat olmak üzere çalışmaya başladım. Reading de iyiyim ama vocabulary de oldukça eksiklerim var uygulama ve kitaplardan (dilko) yardım alıyorum. Zamanları biraz karıştırıyorum falan. Neyse önerilerinizi bekliyorum.
V
2 yıl
5-7500 Arası Şehir Bisikleti Tavsiyesi
İşe giderken ve sabahları antrenman yaparken kullanabileceğim güncel bir şehir bisikleti modeli arıyorum. Uzun zamandır takip edemedim piyasayı önerilerinizi bekliyorum.
V
2 yıl
Döl gibi kokan bir ağaç var
adı ne bunun akasyaya benziyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.