B

Onbaşı
22 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Paket Değişimi Sonrası xDSL İstatistiklerindeki Düşüş
Bundan bir ay öncesine kadar 50 Mbps inernet kullanıyordum. xDSL istatistiklerim maksimum 80 Mbps download, 20 Mbps upload hızlarını alabileceğimi gösteriyordu. Ay başında zam olduğu için ödediğimiz ücret ile aynı olan bir paket uygulandı. 24 Mbps olan bir paketti. Hızımız düşürüldü ve xDSL istatistiklerine baktığım zaman maksimum alabileceğim hız 24 Mbps olmuştu. Bana verilen hız ise 25-26 Mbps olmuştu. Müşteri hizmetleri kablolarımı yenilemem gerektiğini söyledi. Ancak inandırıcı gelmedi. Paket değişikliğinin yapıldığı gün bu tarz bir düşüş olması şans değildir diye düşünüyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
3 yıl
SNR Margin değerleri kaç olmalı ?
Merhaba hat değerlerimi kontrol edermisiniz akşam saat 21:28 hat değerlerim şu şekilde iyimi kötümü lütfen belirtin

< Resime gitmek için tıklayın >
B
3 yıl
SAHA DOLABI NERDE ?
Merhaba , saha dolabı yazınca google'de beyaz Türk Telekom kutusu çıkıyor ama bizim binada öyle bi kutu yok vdsl2 kullanıyorum hattım maksimum 69 Mbps download 30 Mbps upload destekliyor . Ama saha dolabını bulamadım . Ama şöyle bi kutu var üstünde Türk Telekom yazan ;< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.