H

Onbaşı
20 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
154 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
H
4 gün
Trendyol Hesaplara Kupon Yüklemiş
Trendyol bir kaç hesabıma seni özledik indirimi yüklemiş. Hesapları kontrol etmekte fayda var

< Resime gitmek için tıklayın >
H
4 hafta
Migros Sanal Market 300₺ Harcamaya 300/100₺ Hediye Çeki (600/100)
Kampanya Detayları
- 30 Nisan 2022 tarihinde Migros Sanal Market’ten gerçekleştirilecek 300 TL ve üzeri alışverişte 100 TL hediye çeki kazanılacaktır.
- Kazanılan hediye çeki 2 - 4 Mayıs 2022 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten gerçekleştirilecek 300 TL ve üzeri alışverişte geçerli olacaktır.
- Kampanya kapsamında hakedişi olan müşterilerin hesaplarına hediye çeki tanımlaması 2 Mayıs 2022 tarihinde yapılacaktır.
- İndirim kodu kazanımı için; 30 Nisan 2022 tarihinde oluşturulan siparişin en geç 1 Mayıs 2022 teslim tarihli olması gerekmektedir. 1 Mayıs 2022 sonrasına teslim tarihi bulunan siparişlerde kazanım olmayacaktır.
- İndirim kodu kazanımı için; tek seferde minimum 300 TL'lik sipariş oluşturulması gerekmektedir. Ek siparişlerle tamamlanan kampanya minimum sepet tutarları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
- Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 300 TL olan siparişlerde hakediş sağlanacaktır.
- Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir.
- Kampanya katılımı kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı takdirde kampanya sona erecektir.
- Belirlenen kampanya kotasına ulaşıldığı takdirde Migros Sanal Market kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
- Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
- Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
https://www.migros.com.tr/300-tl-harca-100-tl-kazan-x-b1e
H
3 ay
Bankomat Kart ile her 30 TL alışverişinize 1 TL, toplam 30 TL Bankomat Para
<p class="ql-align-justify">Vakıf da Garanti'ye özenmeye başladı. Her gün 1₺ ...</p><p class="ql-align-justify"> </p><p class="ql-align-justify">https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/bankomat-kart-ile-her-30-tl-alisverisinize-1-tl-toplam-30-tl-bankomat-para-29381</p><p class="ql-align-justify">
</p><p class="ql-align-justify"> Şartlar:</p><p class="ql-align-justify">
</p>
  <li class="ql-align-justify">VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 30 TL ve üzeri alışverişinize 1 TL, toplam 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan HEDEF yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. HEDEF kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.</li><li class="ql-align-justify">VakıfBank Worldcard'lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, cüzdan transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.</li><li class="ql-align-justify">İnternet üzerinden yapılacak alışverişler ve Sanal Bankomat Kart'lar kampanyaya dahildir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanyadan VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para'lar 8 Nisan 2022 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart'larına yüklenecektir.</li><li class="ql-align-justify">Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.</li><li class="ql-align-justify">VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.</li>
H
3 ay
Garanti 22.02.2022 ye Ozel Giyimde %22 Bonus
Bonus flashta gozukuyor kampanya
< Resime gitmek için tıklayın >
H
4 ay
Akbank 75 ₺ İstanbulkart Yüklemesine 30 Chippara
Akbank 75 ₺ İstanbulkart Yüklemesine 30 Chippara

Edit:
https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/istanbulkart-bakiye-yukleme-kampanyasi.aspx


Kampanya detayları:
 • Kampanya 04 Şubat 2022 – 04 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Akbank Mobil üzerinden yapılan 75 TL ve üzeri İstanbulkart bakiye yüklemene, 30 chip-para kazanma imkanı sunulmaktadır. Toplamda en fazla 30 TL chip-para kazanılabilecektir. Son gün 04 Mart 2022.
 • Kampanyaya katılmak için, Akbank Mobil kampanya sayfasında bulunan "Katıl" butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekmektedir. Akbank Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Akbank Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlanmadan önce verilen otomatik bakiye yükleme talimatları kampanya kapsamına alınmamaktadır.
 • Kampanyadan önce verilmiş otomatik bakiye yükleme talimatları ve bakiye yüklemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında asıl kartları ile toplamda en fazla 30 TL chip-para kazanabilir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra karta yüklenecektir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para'nın kullanılması halinde ekstreye ilgili tutar borç yansıtılacaktır.
 • Chip-para yüklemeleri 5 Mart 2022 - 12 Mart 2022 tarihleri arasında kampanya koşullarını sağlayan müşterilerin aktif olan kartına yapılacaktır.
 • Kazanılan chip-paranın yüklenmesi için müşterinin aktif bir Akbank kredi kartı ya da debit kartı olmak zorundadır. Yükleme yapılacak dönemde aktif kredi kartı veya debit kartı olmayan müşterilere ödüllendirme yapılmayacaktır.
 • Axess ve Wings kredi kartları ile banka kartı kampanyaya dahildir.
 • Ek kartlar ve Sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Free ve Bank'O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
H
6 ay
Bonus Piu Kasım E-Ticaret Kampanyası - 125×4 e 20₺ Bonus
E ticaret kampanyasi baslamis. Bu defa her ikinci 125₺ ye 10₺ bonus veriyor.
https://www.bonuspiu.com.tr/kampanyalar/bonus-piu-e-ticaret-harcamalari-bonus
< Resime gitmek için tıklayın >
H
8 ay
Bankomat Sanal Kart Migros 100/50 İndirim [ Yeniden ]
H
9 ay
Vakıf Bankomat Sanal Kart - Migros 100/50
H
geçen yıl
Vodafone Pay 10₺ HB Çeki
Vodafone pay uygulamada 10₺ HB hediye çeki veriyor. Alt limit yazmiyor. Buyuk ihtimalle alt limitsiz.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
Bitti -Vodafone Trendyolda 50₺ Ustu Harcamaya 40₺ Cuzdan Bakiyesi
Daha once kampanya bitmisti. Simdi tekrar aktif olmus fakat daha once yararlananlar alamiyor kod.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.