A

Teğmen
03 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
14 yıl
sony DCR-DVD360E video kamera yardım lütfen...
bende sony DCR-DVD306E kamere var.görüntileri dvd cd sine yazıyor.sorum şu ben bu görüntüleri bilgisayara nasıl aktarırım.kameranın içindeki dvd cd sini bilgisayarımdaki DVR-RW'a takıp ordan kopyalama gibi bir imkanım varmı.yardımcı olursanız sevinirim...
A
15 yıl
mage 75 skili için gerekenler...
mage 75 sikili için gerekenleri bilen biri varsa tam olarak yazabilirmi?
A
15 yıl
www.enormousesclan.com açıldı...
Evet cypher serverının gözde clanlarından ENorMouSeS clanının Web Sayfası açılmıştır.Tüm playerleri formumuza bekleriz..

http://www.enormousesclan.com
http://www.enormousesclan.com/forum
A
15 yıl
PhpBB Link Modu
Selam. Ben phpbb formumda bazı üyelerin görebileceği bazı üyelerin göremiyeceği bir konu yapmak istiyorum..sadece benim yönetim panelinden izin verdiğim üyeler bu konuyu okuyabilecek ve mesaj yazabilecek..acaba böyle bir mod varmı?yoksa nasıl yapabilirim bunu.
A
15 yıl
Oyun yokken alın size bizim videomuz...
http://www.youtube.com/watch?v=m7MQ7hT5xrc

yorumlarınızı bekliyorum...
A
15 yıl
###Proxifier IP (Açık olanlar)
bu ıp leri deneyin giriyor...ben girdim...
67.118.116.109 port:830
72.228.116.65 port:61479
218.206.201.189 port:1080

iyi oyunlar
A
15 yıl
^^BİRAZ GÜLELİM^^
A
15 yıl
KO2 DEN BİR AÇIKLAMA DAHA...
EVET KO2 BU AÇIKLAMAYI YAPMIŞ CEVİREM BİRİ VARSA BUNU LÜTFEN BİZİMLE PAYLAŞSIN..

Hacks! Please beware.

As many of you are aware, we have suffered instability and connectivity issues over the past several weeks. As promised, we have been working around the clock to resolve these issues.

One thing that has been made apparent is that our KOL Community as a whole is under serious attack, and we wanted to warn you now before your computers become compromised and/or damaged.

Hackers out there are doing everything possible to stop your gaming experience in hope that you will join their fake, pirated servers and download what they are advertising as "tools" to enhance your login and gaming status. What will really happen to you (trust me we just verified this) is you will download Virus and Trojan software that is very hard to detect, which will not only steal your password and other information on your computer, but will also fully compromise your system so that it can be used to hack other computers and networks.

We are aware of these hack tools and supposed pirate servers, so while we deal with them, (trust me they will be gone soon) we ask you to please do not be fooled into clicking on any phony links to any special KOL websites or download any "special" Knight Online tools that are out there on hack sites or the internet in general.

Remember that K2 is a company that is striving to bring you the best Knight Online gaming experience possible. Anything else out there is just trying to steal your account information and anything else of value that is in your computer.

There are some great, free software out there that you can get to help detect and get rid of illegal programs that you may have downloaded onto your computer:

Anti-Virus solutions: (tested to be safe and work effectively)

Trend Micro Housecall
http://housecall.trendmicro.com/

Avira AntiVir
http://www.free-av.com/

AVG
http://free.grisoft.com/doc/1

PandaSoft (free online scan)
http://www.pandasoftware.com/activescan/activescan/ascan_2.asp

Thank you so much for your patience during this crazy time, and we see you online soon!

Theodoric,
Producer
Knight Online


KAYNAK: http://www.knightonlineworld.com/news.php?n=2&id=187
A
15 yıl
KO'DAN SON AÇIKLAMA
Değerli Knight Online Oyuncuları,

Son zamanlarda yaşamış olduğunuz bağlantı sorunlarını giderebilmek adına tüm teknik ekibimiz büyük bir özveriyle çaılşmakta ve her gelişme anasayfamızdan duyurulmaktadır.

Biz ve siz değerli oyuncularımız bu zorlu dönemden geçerken, bazı kötü niyetli kişilerin fırsattan yararlanarak hakkımızda her dakika yeni bir dedikodu çıkarmalarını artık normal karşılıyoruz. Bizim kontrolümüz dışında gelişmiş olan teknik aksamalar en kısa zamanda giderilecek ve Knight Online Dünyasındaki eğlence bundan sonra da katlanarak devam edecektir. Lütfen çeşitli forumlarda ya da web sayfalarında çıkan asılsız haberlere inanmayın.

Gösterdiğiniz ilgi ve anlayış için tekrar çok teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Knight Online Ekibi adına, Perastis
A
15 yıl
(207.38.30.118) BU IP YALAN OLDU BAŞKA IP PLS...
BU IP DEN GİRMİYO ARTIK.. BAŞKA IP VARMI ...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.