A

Teğmen
03 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
149 (Bu ay: 16)
Gönderiler Hakkında
A
10 ay
S5max robot süpürge yeniden 4260TL (Amazon)
A
3 yıl
TYT konu anlatim kitap tavsiyesi
Arkadaslar esim ve ben bazi yeni kariyer hedeflerimiz icin tyt sinavina girmek istiyoruz. Ancak sinav sorulari baya degismis sanirim. Evde Ygs ve lys kitaplari var baya ancak isimize yarar mi bilemiyoruz.

Youtube demeyin cunku is yerinde bos vakitlerde calisacagimiz icin video izlemek pek uygun olmayabilir.

İyi konu anlatimli kitaplari acaba paylasabilir misiniz? Sadece TYT gerekli. Ayt ye girmeyecegiz.
A
3 yıl
Diablo 3 en ucuz nasıl satın alırım
Arkadaşlar oyuna başlamaya karar verdim. en ucuz nasıl satın alırım. legal illegal(rusya, g2a, kinguin vs) her türlü öneriye açığım :)
A
3 yıl
SUPERONLINE AKK'yi KOŞULSUZ ŞARTSIZ KALDIRIYOR
quote:

İSTANBUL (AA) - Turkcell, 1 Ocak 2019 itibarıyla hizmet verdiği iki milyondan fazla ev ve iş yerinde Adil Kullanım Kotası (AKK) uygulamasını sona erdirecek.

Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) 2016'da yayımladığı düzenlemeye uygun olarak internet otobanlarındaki limitleri kaldıracak.

Böylece 1 Ocak itibarıyla, Turkcell'in hizmet verdiği iki milyondan fazla ev ve iş yerinde AKK uygulaması sona erecek.

Turkcell, limitsiz internete geçişte de müşterilerini herhangi bir koşul, şart sunmadan limitsiz internetle buluşturacak. Yeni dönemde Turkcell, tüm kurumsal ve bireysel fiberin yanı sıra DSL kullanıcılarını da gerçek limitsiz kullanıma taşıyacak.

Yeni dönemde tüm Turkcell kullanıcıları, hızları düşmeden internete bağlanmaya devam edecek. Bunun için, bir sözleşme ya da dilekçe olmadan kullanıcılar sistem tarafından otomatik AKK'sız döneme geçirilecek.- "Müşterilerimize kafa karışıklığı yaratmayacağız"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, AKK'sız yeni döneme geçiş öncesi müşterilerine kafa karışıklığı yaratmadan ve formalite yaşatmadan gerçek limitsiz internet kullanımı yaşatacaklarını dile getirdi.

Dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olma vizyonuyla Türkiye'nin dijital ekosistemini güçlendirmek ve çeşitlendirmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Erkan, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin geleceği ve menfaatleri için dijital dönüşümün kaçınılmaz olduğunu hep birlikte görüyoruz. Dijital dönüşümün ve dijitalleşen dünyanın havası suyu da hiç şüphesiz ki internet bağlantı hizmetleri diyebiliriz. Biz Turkcell olarak 1 Ocak itibarıyla Turkcell'li iki milyondan fazla ev ve iş yerinde, dijital ekosistemde diledikleri gibi yaşayabilmeleri için daha önce de sonuna kadar desteklediğimizi belirttiğimiz AKK'sız internet kullanımını başlatıyoruz. Mevcutta, AKK tekliflerinde bulunan müşterilerimizi ek paket, ek fiyat, hediye gibi kavram karmaşasına sokmadan net bir şekilde AKK'sız internet dünyasına geçiriyoruz."

Erkan, hem var olan hem de Turkcell'e yeni gelecek müşterilerin bu dönemle birlikte gerçek limitsiz internetin keyfini süreceğini ifade etti.

Müşterilerin hayatlarını her alanda kolaylaştırmak için çabaladıklarını, onların talepleri doğrultusunda paketler hazırladıklarını vurgulayan Erkan, "Bu geçiş sürecinde de yine müşterilerimizin limitsiz tarifelere geçişlerini gerçekleştireceğiz fakat bu çözümlerin nihai çözüm olmadığını da her fırsatta dile getiriyoruz. Ülkemizdeki internete erişim maliyetlerinin düşürülmesi ve yüksek hızda internetin tüm Türkiye'ye en kısa sürede yayılabilmesi için ortak fiber altyapı kurgusunun bir an önce hayata geçmesi gerekiyor." değerlendirmelerini yaptı.Kaynak:https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/bilisim/turkcell-adil-kullanim-kotasi-uygulamasini-1-ocakta-kaldiriyor/647400

Edit: Kaynak değiştirildi.
A
3 yıl
silinsin
...
A
3 yıl
Fissler düdüklü tencere
Arkadaslar fissler duduklu almak istiyorum ancak fiyatlar uçuk. Nasil ucuza kapatiriz bilen var mi?
A
3 yıl
Superonline Son 2 Ay taahütün cezası?
Arkadaşlar superonline 24 aydan 2 aylık taahüdüm kaldı. turknete taşırsam interneti bana ne kadar ceza çıkar. 2 aylık indirimlerimi ceza yazarlar, yoksa 22 aylık indirimleri mi?
A
4 yıl
Bosch ankastre seti teklifi aldim, yorum lutfen
HBG43S360Q firin
DWK065G60T davlumbaz
PPH6A6B20 ocak

Arkadaslar bunlarin hangileri yerli hangileri alman uretimi? Malzeme olarak Kaliteli olanlarini almak istiyorum ama gereksiz ozelliklerede yuksek fiyat vermk istemiyorum. Yardimci olur musunuz?
A
4 yıl
Yeni Fiber Bağlantım ve Hat Değerlerim
Arkadaşlar dün ttnet yalın fiber bağlattım. 35mbps 50akn. Sizce hat değerlerim nasıl?
< Resime gitmek için tıklayın >
A
4 yıl
Superonline ADSL 16mbit 50gb AKK Devir
Arkadaslar 11 ay taahhütü kalmis adsl 16mbit 50gb akk internetimi devretmek istiyorum. Modem yaninda verilecektir. Aylik fiyati 60,90 TL. İstanbul'da ikamet ediyorum. İlgilenen arkadaslar yazabilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.